Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2013 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
30.4.Mladší žáci nadělili Tišnovu kanáraBLA - TIS 6:0, 15.kolo | Luboš ŠustrB l a n s k o - V 15. kole krajského přeboru si mladší žáci FK Blansko na domácím hřišti s chutí zastříleli, když porazili AFK Tišnov jednoznačně 6:0.
30.4.B tým s Bohdalicemi opět vysoko prohrálBOH - BLB 6:0, 19.kolo | Pavel PaděraB o h d a l i c e / B l a n s k o - Na neoblíbeného soupeře narazili v rámci 19. kola 1.B třídy, skupiny A fotbalisté FK Blansko B. V podzimním domácím utkání podlehli tomuto soupeři 1:6 a lépe se jim nevedlo ani v sobotním utkání.
30.4.Mladší dorost v derby jednoznačně dominovalBSK - BLA 0:6, 21.kolo | Jiří Pokoj st./Boris HasaB o s k o v i c e / B l a n s k o - Ve 21. kole divize D zavítali mladší dorostenci do Boskovic k okresnímu derby, v němž dominovali a dočkali se vysokého vítězství.
30.4.Duel s Tišnovem byl za rozhodnutého stavu předčasně ukončenBLA - TIS 5:0, 15.kolo | Josef ŠmerdaB l a n s k o - V 15. kole krajského přeboru starší žáci nastoupili proti Tišnovu. Utkání bylo za stavu 5:0 ve prospěch Blanska předčasně ukončeno.
30.4.Na svátek práce vyzve Blansko suveréna jaraBLA - SBR 2:0, 17.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Atraktivní soupeř zavítá v rámci zítřejší dohrávky 17. kola krajského přeboru do Blanska. Na stadionu na Údolní vyzvou svěřenci trenéra Jiřího Hajského jako vedoucí tým tabulky dosavadního suveréna jarní části Spartu Brno.
28.4.Blansko zahájilo anglický týden vítězstvím nad nováčkemBLA - BOS 3:0, 21.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Vítězně zahájili úvodní anglický týden jarní části krajského přeboru fotbalisté FK Blansko. Svěřenci trenéra Hajského zdolali na domácím hřišti nováčka FK SK Bosonohy 3:0, když se o branky postarali oba útočníci Hansl a Trtílek, první si hosté vstřelili sami.
27.4.Bohuslav Jedinák: Důležité je, že hřiště bude. Ne, jak velkéDeník/Jan CharvátB l a n s k o - V třeskutých mrazech, po dešti, v záři pouličních lamp. Nabírali fyzičku a kličkovali s míčem na rozbitém tréninkovém hřišti na stadionu v Údolní ulici. Místo trávy škvára, písek a bahno. Díry, rezavý plot. Ostuda.
26.4.Druhá kontumace v krajském přeboru, opět se dotkla RajhraduJihomoravský fotbalB r n o / B l a n s k o - V krajském přeboru byl v letošním ročníku kontumován už druhý zápas. Tentokrát se u zeleného stolu dohrával víkendový duel 20. kola Bosonohy - Rajhrad. Na hřišti z něho vyšli jednoznačně vítězně domácí, kteří nadělili soupeři šest branek.
26.4.Blansko v neděli hostí nováčkaBLA - BOS 3:0, 21.kolo | Boris HasaB l a n s k o - V pořadí třetí mistrovské utkání jarní části krajského přeboru čeká o víkendu fotbalisty FK Blansko. Ve 21. kole hostí svěřenci trenéra Hajského v neděli od 16:00 na stadionu na Údolní FK SK Bosonohy.
25.4.Město dalo zelenou výstavbě umělé trávy Boris HasaB l a n s k o - Na středečním zasedání zastupitelstva Města Blanska byl jedním z bodů jeho jednání podpora výstavby tréninkového hřiště s umělým povrchem na stadionu na Údolní.
24.4.Cenné je každé vítězství, ví Josef MaškaKUR - BLA 1:2, 20.kolo | Boris HasaK u ř i m / B l a n s k o - Stejně jako ve většině předchozích utkání byl jedním z pilířů blanenské defenzivy. Zkušený obránce Josef Maška si zisku tří bodů na půdě posledního celku tabulky Kuřimi, podobně jako celý tým, váží.
24.4.Mladší žáci vyhráli vysoko v BystrciBYS - BLA 3:13, 14.kolo | Luboš ŠustrB r n o / B l a n s k o - V rámci 14. kola krajského přeboru si mladší žáci otevřeli na hřišti Dosty Bystrc střelnici, když vyhráli vysoko 13:3. Svěřenci trenéra Davida Jarůška si připsali již sedmé vítězství v řadě.
24.4.Starší žáci vyšli v Bystrci bodově i střelecky naprázdnoBYS - BLA 3:0, 14.kolo | Josef ŠmerdaB r n o / B l a n s k o - Starší žáci v rámci 14. kola krajského přeboru prohráli na hřišti Dosty Bystrc 3:0.
22.4.B tým doma zdolal silné ŠvábeniceBLB - SVC 2:1, 18.kolo | Pavel Paděra/Boris HasaB l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko B v úvodním jarním domácím utkání v rámci 18. kola 1. B třídy, skupiny A porazili třetí celek tabulky Sokol Švábenice 2:1. Branky vítězů stříleli Martin Pokorný a Jan Sedláček.
22.4.Starší dorost zavelel proti Velmezu k obratu po přestávceBLA - VEM 3:1, 20.kolo | Petr Stupka/Boris HasaB l a n s k o - Starší dorostenci v rámci 20. kola divize D po prohraném prvním poločase porazili celek Velkého Meziříčí díky brankách Dominika Michalíka, Marka Trávníčka a Robina Buchty 3:1.
22.4.Mladší dorost porazil Velké Meziříčí BLA - VEM 2:0, 20.kolo | Jiří Pokoj st./Boris HasaB l a n s k o - V rámci 20. kola divize D porazil mladší dorost FK Blansko celek Velkého Meziříčí, když obě branky zaznamenal po změně stran útočník Ivo Beránek.
21.4.Blansko využilo proti Kuřimi přesilovku a udrželo se v čeleKUR - BLA 1:2, 20.kolo | Boris HasaK u ř i m / B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko po minulém nezdaru s Mutěnicemi zabrali a proti poslednímu celku tabulky Kuřimi, který hrál hodinu v oslabení, získali cenné tři body za vítězství 2:1, když o branky se postarali Jan Trtílek a Martin Pokorný.
19.4.Blansko bude v Kuřimi skládat reparátKUR - BLA 1:2, 20.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Druhé mistrovské utkání v roce 2013 sehrají fotbalisté FK Blansko na půdě týmu FC Kuřim. V sobotním měření sil půjde v rámci 20. kola krajského přeboru o konfrontaci prvního s posledním celkem tabulky.
18.4.Vzpomínka na Jana AdámkaVedení FK BlanskoB l a n s k o - Dnes uplynulo přesně pět let od tragické smrti bývalého funkcionáře našeho klubu a OFS Blansko pana Jana Adámka.
18.4.Mladší žáci předvedli proti Zbrojovce C nevídaný obratBLA - ZBC 6:4, 13.kolo | Luboš ŠustrB l a n s k o - V úvodním jarním utkání 13. kola krajského přeboru předvedli mladší žáci proti Zbrojovce C nevídaný obrat. Svěřenci Davida Jarůška v utkání prohrávali již 0:4, nakonec však dokázali vyhrát 6:4!
Další stránky
12>>
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu