Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2014 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
30.4.Viděli jsme typické divizní utkání, říká Petr ŠvancaraBLA - BHN 1:1, 23.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Tradičně dobře naladěný byl čestný host nedělního utkání Blansko - Bohunice, populární brněnský fotbalista a šoumen Petr Švancara. Zároveň dal blanenským příznivcům naději, že by v budoucnu mohl obléci dres FK Blansko.
29.4.Hráli jsme bez důrazu a pohybu, byl si vědom Jan NečasBLA - BHN 1:1, 23.kolo | Boris HasaB l a n s k o - V nedělním utkání dovedl své mužstvo s kapitánskou páskou na ruce k již jedenáctému jarnímu bodu. Záložník Jan Nečas však tentokrát podobně jako celý tým nehodnotil výkon mužstva v prvním poločase příliš pozitivně.
29.4.Starší žáci nadělili Čafce pětkuBLA - ŽID 5:0, 15.kolo | Josef ŠmerdaB l a n s k o - Jednoznačným vítězstvím skončilo druhé jarní domácí utkání starších žáků. V rámci 15. kola krajského přeboru si svěřenci trenéra Šenkeříka poradili po dvou brankách Gansukha a jedné Prudila, Šmerdy a Chrousta s židenickou Čafkou hladce 5:0.
28.4.Rezervě vystřelil v Čebíně výhru Ladislav HanslCBN - BLB 1:2, 19.kolo | Miloš Vašák st.Č e b í n / B l a n s k o - Velmi důležité vítězství vybojovali v rámci 19. kola 1.B třídy, skupiny A fotbalisté FK Blansko B. Svěřenci Ivana Študenta díky dvěma trefám Ladislava Hansla odvezli tři body z horké půdy Čebína a stále mohou pomýšlet na záchranu.
28.4.Druhý poločas už jsme vše vsadili na jednu kartu, říká Jiří HajskýBLA - BHN 1:1, 23.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Dělbou bodů skončilo domácí utkání fotbalistů FK Blansko s předposledním týmem tabulky Tatranem Bohunicemi. Průběh utkání zhodnotil tradičně trenér Jiří Hajský.
27.4.Blansko vydřelo proti Bohunicím díky Koudelkovi remízuBLA - BHN 1:1, 23.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko prodloužili sérii neporazitelnosti již na pět utkání. V domácím utkání se zachraňujícími se Bohunicemi po čtvrthodině hry prohrávali, konečnou dělbu bodů zajistil dvacet minut před koncem sedmou jarní brankou Jan Koudelka.
25.4.Další krok k záchraně může Blansko udělat proti BohunicímBLA - BHN 1:1, 23.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Další důležité utkání v boji o divizní příslušnost čeká netradičně v neděli fotbalisty FK Blansko. V rámci 23. kola divize D hostí od 16:00 svěřenci kouče Hajského na stadionu na Údolní předposlední celek tabulky TJ Tatran Bohunice.
23.4.V souboji rezerv se radoval Rousínov BBLB - ROB 2:4, 18.kolo | Miloš Vašák st.B l a n s k o - Rezerva FK Blansko prohrála potřetí za sebou. V rámci 18. kola 1.B třídy, skupiny A nestačili svěřenci kouče Študenta v domácím prostředí na Rousínov B, kterému podlehli 2:4. Záchrana se jim tak vzdaluje.
23.4.Domácí duel s Bohunicemi okoření Petr ŠvancaraBLA - BHN 1:1, 23.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko se chystají na nedělní důležité utkání s Tatranem Bohunice. Vedení klubu připravilo na tento duel pro diváky zpestření. Svoji účastí ho okoření populární brněnský patriot a v současné době útočník 1. FK Příbram Petr Švancara.
22.4.Zasloužili jsme si vyhrát, prohlásil trenér Hajský po remíze v PolnéPOL - BLA 2:2, 22.kolo | Boris HasaP o l n á / B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko sehráli v rámci 22. kola divize D na hřišti Slavoje TKZ Polné herně nejvydařenější utkání v dosavadním průběhu jara. Dvě vstřelené branky, dvě nastřelené tyče a několik dalších šancí nakonec svěřenci kouče Hajského přetavili v remízu 2:2.
22.4.Konečně se nám dařila kombinace, těšilo po zápase v Polné BuchtuPOL - BLA 2:2, 22.kolo | Boris HasaP o l n á / B l a n s k o - V zápase na hřišti Polné sváděl na pozici levého obránce množství úspěšných soubojů s domácími záložníky. Obránce Robin Buchta předvedl podobně jako celý tým nejlepší výkon na jaře, který nakonec znamenal zisk jednoho bodu.
20.4.Blansko mohlo Polné uštědřit první domácí prohru, nakonec bere bodPOL - BLA 2:2, 22.kolo | Boris HasaP o l n á / B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko měli v rámci 22. kola divize na hřišti v domácím prostředí dosud neporažené Polné blízko k vítězství. Nakonec svěřenci kouče Hajského díky dvěma brankám Jana Koudelky uhráli i přesto cennou remízu 2:2.
18.4.Vzpomínka na Jana AdámkaVedení FK BlanskoB l a n s k o - Dnes uplynulo přesně šest let od tragické smrti bývalého funkcionáře našeho klubu a OFS Blansko pana Jana Adámka.
18.4.Blansko se pokusí rozlousknout tvrdý oříšek na hřišti PolnéPOL - BLA 2:2, 22.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Již 22. kolem pokračuje o víkendu Moravskoslezská divize, skupina D. Fotbalisty FK Blansko čeká v neděli cesta na Vysočinu. Od 16:00 se svěřenci kouče Hajského představí na hřišti 4. týmu tabulky Slavoje Polná, který v domácím prostředí doposud neprohrál.
17.4.Starší žáci v domácí premiéře porazili Moravský KrumlovBLA - MKR 4:0, 13.kolo | Josef ŠmerdaB l a n s k o - Starší žáci si v domácí jarní premiéře napravili po předchozí vysoké porážce v Bohunicích reputaci. V rámci 13. kola krajského přeboru zdolali svěřenci Michala Šenkeříka Moravský Krumlov poměrem 4:0.
17.4.Blansko jsem pozorně sledoval, říká Jakub ŠplíchalBoris HasaB l a n s k o - Přesně po roce se do sestavy fotbalistů FK Blansko vrátil obránce, či defenzivní záložník Jakub Šplíchal. Během něj stihl v divizi C za TJ Svitavy zasáhnout do 29 mistrovských utkání a dvou pohárových a nasbírat cenné zkušenosti po boku bývalých ligových hráčů.
16.4.Proti Hodonínu fandily i děti z dětského domovaBLA - HOD 4:1, 21.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Na pozvání vedení našeho klubu společně s hráči A mužstva přijely naše barvy povzbudit v zápase 21. kola divize děti z dětského domova z Hodonína u Kunštátu.
16.4.Vzpomínka na Viléma SoučkaVedení FK BlanskoB l a n s k o - Dnes uplynuly přesně dva roky ode dne, kdy naše řady navždy opustil pan Vilém Souček.
15.4.Rezerva byla v Tišnově lepším týmem, opět ji zradila produktivitaTIS - BLB 2:1, 17.kolo | Miloš VašákT i š n o v / B l a n s k o - Fotbalistům FK Blansko B se na jaře herně daří, po několikáté je však zradila produktivita. Po domácí smolné porážce s vedoucím Lipovcem tentokrát svěřenci Ivana Študenta nejtěsnějším rozdílem podlehli Tišnovu na jeho hřišti 1:2.
15.4.František Fiala slaví šedesátinyBoris HasaB l a n s k o - Dnes se vyznámého životního jubilea - 60 let dožívá vedoucí A týmu a člen výkonného výboru FK Blansko František Fiala.
Další stránky
12>>
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu