Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2010 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
30.5.V Konici rozhodl úvod druhého poločasuKON - BLA 2:1, 28.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Těsnou porážkou 1:2 skončilo předposlední venkovní vystoupení fotbalistů FK APOS Blansko v sezóně na hřišti Konice. Po bezbrankovém prvním poločase nejprve oba týmy skórovaly z penalty. Zisk tří bodů pro domácí zajistil v 63. min. po rohovém kopu obránce Rus. Blansko tak ještě stále nemá 100% jistotu záchrany.
29.5.Valná hromada nebyla usnášeníschopnáVedení FK APOS BlanskoB l a n s k o - Ve fotbalové hospůdce na stadionu Na Údolní byla dnes svolána mimořádná valná hromada FK APOS Blansko.
28.5.Porazí Blansko poprvé Konici?KON - BLA 2:1, 28.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Na nepříliš oblíbeného soupeře narazí v rámci 28. kola divize D fotbalisté FK APOS Blansko. V neděli se od 16:30 představí na hřišti Konice, kterou v novodobé historii našeho klubu ještě nedokázali porazit.
28.5.Snad si alespoň bod odvezeme, doufá Tomáš KlevetaKON - BLA 2:1, 28.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Proti Konici odehrál všechna tři dosavadní vzájemná utkání. Defenzivní záložník Tomáš Kleveta (34) bude v neděli spolu se svými spoluhráči bojovat o první vítězství nad tímto soupeřem.
27.5.Hráč 27. kola: Karel ŠvancaraBLA - ROU 1:1, 27.kolo | Boris HasaB l a n s k o - V utkání 27. kola divize remizovali fotbalisté FK APOS Blansko s Rousínovem 1:1. Velkou zásluhu na tom měl již poněkolikáté na jaře brankář Karel Švancara, který zvítězil v anketě Hráč kola.
26.5.Bojujeme a to je hlavní, říká Radek BezděkBoris HasaB l a n s k o - V jarní sestavě A mužstva nastupuje hned několik odchovanců. Jedním z nich je také obránce Radek Bezděk (24), který se rozehrál k velmi dobrým výkonům. Nejen na sobotní utkání jsme se jej zeptali v našem rozhovoru.
24.5.B tým vítězem okresního přeboru!DOU - BLB 1:4, 23.kolo | Boris HasaD o u b r a v i c e / B l a n s k o - Sedmnácté vítězství v sezóně zaznamenalo B mužstvo FK APOS Blansko na půdě Doubravice nad Svitavou. Po výsledku 4:1 slaví Blanenští prvenství v okresním přeboru. To jim už nemůže uzmout ani druhý Kořenec, který má sice o jedno utkání méně, ale horší vzájemnou bilanci.
23.5.Důležitý zápas skončil remízou, Blansko - Rousínov 1:1BLA - ROU 1:1, 27.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Remízou 1:1 skončilo předposlední domácí utkání fotbalistů FK APOS Blansko. Bitva s Rousínovem přinesla nepříliš pohledný fotbal, přesto několik šancí. Za hosty se prosadil v 69. minutě Růžička, vyrovnávací branku o pět minut později zaznamenal Martin Sehnal.
21.5.Klíčový zápas jara, Blansko hostí RousínovBLA - ROU 1:1, 27.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Zřejmě klíčový zápas jarní části sezóny odehrají tuto sobotu fotbalisté FK APOS Blansko. Těsně po semifinálovém boji českých hokejistů se Švédskem přivítají od 16:30 svěřenci trenéra Šindelky záchranářskými pracemi zatížený FRAMOZ Rousínov.
21.5.Mladší žáci vyplenili hřiště Svratky Brno SVB - BLA 0:2, 26.kolo | Boris HasaB r n o / B l a n s k o - Další vítězství si na své konto připsali ve vloženém středečním kole krajského přeboru mladší žáci FK APOS Blansko. Tentokrát vyhráli svěřenci trenéra Šenkeříka na hřišti Svratky Brno 2:0. Za zápasem se ohlédl samotný trenér.
20.5.Hráč 26. kola: Libor NěmecNAP - BLA 3:0, 26.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Podruhé za sebou zvítězil v anketě Hráč kola zkušený univerzál Libor Němec. Tentokrát mu k tomu stačilo 31 bodů.
19.5.Valná hromada proběhne ve fotbalové hospůdceVedení FK APOS BlanskoB l a n s k o - Valná hromada občanského sdružení FK APOS Blansko, která se koná v sobotu 29. května 2010 od 13:00 nakonec proběhne v prostorách fotbalové hospůdky na stadionu Na Údolní. Její program zůstává nezměněn.
18.5.Mladší žáci vezou vysokou výhru z VyškovaVYB - BLA 0:10, 20.kolo | Michal ŠenkeříkV y š k o v / B l a n s k o - Dalším vysokým vítězstvím skončilo mistrovské utkání mladších žáků FK APOS Blansko. Tentokrát si svěřenci Michala Šenkeříka vyšlápli na Vyškov B, který na jeho hřišti zdolali 10:0.
16.5.Dva góly Pernici dovršily obrat proti Jedovnicím BLB - JED 4:3, 22.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Nepříznivý vývoj utkání dokázali ve 22. kole okresního přeboru proti Jedovnicím dokonale otočit fotbalisté FK APOS Blansko B. Na branku Nečase z první půle navázali po změně stran dvakrát Pernica a jednou Hanskut, díky nimž B mužstvo vyhrálo 4:3.
15.5.V Napajedlech rozhodl úvod utkáníNAP - BLA 3:0, 26.kolo | Boris HasaN a p a j e d l a / B l a n s k o - Úvodních jedenáct minut rozhodlo o výsledku utkání FS Napajedla - FK APOS Blansko. Domácí se zásluhou Blažka a Huťky ujali vedení 2:0, které v závěru potvrdil po samostatném úniku Kučera.
14.5.Další souboj o šest bodů, Blansko zavítá do Napajedel NAP - BLA 3:0, 26.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Další zápas o pomyslných šest bodů čeká v sobotu fotbalisty FK APOS Blansko. Svěřenci trenéra Šindelky se tentokrát představí na půdě 8. týmu tabulky FS Napajedel.
14.5.Každý bod má velkou cenu, ví Libor NěmecNAP - BLA 3:0, 26.kolo | Boris HasaB l a n s k o - V posledním utkání podal velmi dobrý výkon na postu pravého obránce, což potvrdil také vítězstvím v anketě Hráč kola. Zkušený univerzál Libor Němec je s pěti asistencemi nejlepším nahrávačem týmu. Jak vidí nejbližší utkání v Napajedlech?
13.5.Hráč 25. kola: Libor NěmecBLA - ROS 1:1, 25.kolo | Boris HasaB l a n s k o - V pravidelné anketě Hráč kola jste mohli po utkání Blansko - Rosice volit tři nejlepší. Nejvíce bodů tentokrát získal zkušený univerzál Libor Němec.
10.5.Také mladší žáci nedali Znojmu B šanciBLA - ZNB 7:0, 19.kolo | Michal ŠenkeříkB l a n s k o - Stejně jako starší kolegové porazili mladší žáci 1. SC Znojmo B vysokým rozdílem. Svěřenci trenérů Šenkeříka a Matušky se radovali z vítězství 7:0.
9.5.Starší žáci porazili vysoko 1. SC Znojmo BBLA - ZNB 8:0, 19.kolo | Jaroslav MatuškaB l a n s k o - Vysokým vítězstvím 8:0 skončilo mistrovské utkání starších žáků proti 1. SC Znojmo B. Na poločasový stav 1:0 navázali svěřenci Petra Stupky po změně stran sedmi brankami a připsali si důležité tři body.
Další stránky
12>>
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu