Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2012 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
27.5.Blansko v boji o postup znovu ztratilo, doma remizovalo s KuřimíBLA - KUR 1:1, 26.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko znovu ztratili důležité body v boji o vytoužený postup do divize. Po porážce ve Zbýšově tentokrát svěřenci trenéra Kuglera doma pouze remizovali s Kuřimí 1:1.
27.5.Divoká přestřelka v Drnovicích B týmu vynesla plný bodový ziskDRN - BLB 4:6, 23.kolo | Jaroslav MatuškaD r n o v i c e u L y s i c / B l a n s k o - Deset branek viděli diváci v Drnovicích u Lysic, kde B tým FK Blansko zvítězil v poměru 4:6.
27.5.Starší dorost vydřel tři bodyBLA - BHN 5:3, 24.kolo | Jaroslav Matuška, Jiří PokojB l a n s k o - Dvě kola před koncem soutěže starší dorost stále drží vynikající druhou příčku v dorostenecké divizi, skupiny D.
23.5.Starší žáci uspěly se Zbrojovkou CZBC - BLA 3:5, 19.kolo | Michal ŠenkeříkB r n o / B l a n s k o - V 19. kole krajského přeboru porazili starší žáci FK Blansko C tým Zbrojovky Brno v TCM v Brněnských Ivanovicích 5:3.
22.5.Blansko roli favorita nesplnilo, padlo ve ZbýšověZBŠ - BLA 2:1, 25.kolo | Boris HasaZ b ý š o v / B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko si zkomplikovali boj o postup do divize. V nedělním utkání 25. kola krajského přeboru svěřenci trenéra Kuglera prohráli na hřišti předposledního Zbýšova 1:2, konkurenti naopak nezaváhali.
22.5.Stejně jako starší, také mladší dorost se z Prostějova vrátil s prázdnouPRS - BLA 2:1, 23.kolo | Jaroslav Matuška, Petr StupkaP r o s t ě j o v / B l a n s k o - Také mladší dorost v Prostějově nebodoval. Stejně jako u staršího dorostu se ale na tabulkovém postavení mladšího dorostu nic nezměnilo.
21.5.Starší dorost v Prostějově neuspělPRS - BLA 4:1, 23.kolo | Jaroslav Matuška, Jiří PokojP r o s t ě j o v / B l a n s k o - Druhou jarní porážku utrpěl starší dorost v Prostějově, přesto stále drží vynikající druhé místo v tabulce dorostenecké divize, skupiny D.
20.5.Po nepřesvědčivé hře získalo "Béčko" tři bodyBLB - BSB 1:0, 22.kolo | Jaroslav MatuškaB l a n s k o - Po nevýrazném výkonu v první půli nedokázali hráči B týmu zúročit převahu jednoho hráče ve druhém poločasu a tři body tak získali za utrápenou výhru.
16.5.V semifinále krajského poháru se utkají neporaženíBoris HasaB l a n s k o - Souboj dvou doposud neporažených týmů v roce 2012 se dnes odehraje v rámci semifinále krajského poháru FAČR. Fotbalisté FK Blansko se od 17:30 představí na hřišti Mutěnic.
16.5.Blansko zůstalo před branami finále, v poháru ho sestřelil KoštuříkMUT - BLA 3:1, 0.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko si finále krajského poháru nezahrají. V dnešním semifinálovém utkání na hřišti Mutěnic totiž svěřenci trenéra Kuglera prohráli 1:3, když všechny tři branky domácích zaznamenal v prvním poločase Dalibor Koštuřík.
13.5.Starší dorost bez kapitána Trtílka nakonec vybojoval vítězstvíBLA - OTR 2:1, 22.kolo | Jaroslav Matuška, Jiří PokojB l a n s k o - Domácí jednogólové vítězství staršího dorostu se vůbec nerodilo snadno a zejména v první půli byli hosté fotbalovější a také častěji ohrožovali brankáře Jurana. Paradoxně však poločas o gól prohráli, a přestože se jim podařilo na začátku druhého poločasu vyrovnat, zlepšený výkon domácích nakonec znamenal zisk dalších tří bodů.
13.5.Další jednoznačná výhra mladšího dorostuBLA - OTR 5:1, 22.kolo | Jaroslav Matuška, Petr StupkaB l a n s k o - Čtvrté vítězství v řadě vybojoval mladší dorost a v těchto čtyřech zápasech získal plný počet bodů při skóre 20:3. Přejme mladšímu dorostu, aby současná forma vydržela i na poslední čtyři soutěžní kola, zejména pak na zápasy s první Spartou a druhými Bohunicemi. Nejtěžší soupeře mají kluci před sebou!
13.5.Po dobrém výkonu veze B tým tři body ze hřiště DoubraviceDOU - BLB 2:6, 21.kolo | Jaroslav MatuškaD o u b r a v i c e n a d S v i t a v o u / B l a n s k o - Na hřiště jednoho z těch "méně oblíbených" soupeřů odjíždělo B mužstvo s jediným cílem - vyhrát a udržet se v kontaktu na špici tabulky se Sloupem, při jeho předpokládané výhře ve Skalici nad Svitavou. Po dramatickém průběhu, když ještě v 60. min. svítil na ukazali stav 2:1, nakonec skončilo utkání jednoznačným vítězstvím hostů.
12.5.Blansko porazilo Rajhrad a nadále je v čeleBLA - RJH 2:0, 24.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko porazili ve 24. kole na domácím hřišti tápající Rajhrad v nepříliš pohledném utkání 2:0, když o branky se postarali Jan Doležel a Petr Crhák a s náskokem tří bodů na druhý Vracov vedou tabulku krajského přeboru.
11.5.Blansko bude první místo hájit proti RajhraduBLA - RJH 2:0, 24.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Druhý „anglický“ týden v řadě završí zítra fotbalisté FK Blansko. Jejich soupeřem bude v rámci 24. kola od 16:30 na stadionu na Údolní RAFK Rajhrad.
11.5.Jarní cesta na vrcholPavel Starý ml.B l a n s k o - V desátím díle se v sekci Fanoušci ohlíží Pavel Starý mladší za jarním tažením Blanska až na čelo krajského přeboru.
10.5.Starší žáci zvládli náročný program dobřeMichal ŠenkeříkB l a n s k o - Podobně jako A mužstvo sehráli v minulém týdnu tři utkání také starší žáci, kteří z nich dokázali vitěžit celkem sedm bodů, i když se museli potýkat s řadou absencí.
8.5.Crhákova hlavička poslala Blansko do čelaBLA - IVČ 1:0, 30.kolo | Boris HasaB l a n s k o - V předehrávce 30. kola krajského přeboru udolali fotbalisté FK Blansko díky brance Petra Crháka z poslední minuty Ivančice 1:0. A protože se Ráječku podařilo zvítězit ve Vracově, posunuli se svěřenci trenéra Kuglera na první místo v tabulce.
7.5.V předehrávce 30. kola hostí Blansko IvančiceBLA - IVČ 1:0, 30.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Krajský přebor nabral v tomto týdnu zvýšených obrátek. Již zítra čeká fotbalisty FK Blansko v předehrávaném 30. kole další domácí zápas proti Ivančicím.
7.5.Bod za remízu zachraňoval starší dorost v poslední minutě zápasuVEM - BLA 1:1, 21.kolo | Jaroslav Matuška, Jiří PokojB l a n s k o - Vyrovnávací branku, která přinesla staršímu dorostu alespoň jeden bod za remízu, vstřelil v poslední minutě zápasu hlavou po rohovém kopu brankář David JURAN.
Další stránky
12>>
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu