Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2013 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.5.Starší dorost v derby remizovalBSK - BLA 1:1, 21.kolo | Petr Stupka/Boris HasaB o s k o v i c e / B l a n s k o - Starší dorost ve 21. kole divize D remizoval v okresním derby na půdě Boskovic 1:1, když po prohraném prvním poločase vyrovnával Radim Šafařík.
1.5.Blansko díky brankám nováčků zdolalo Spartu BrnoBLA - SBR 2:0, 17.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko v dohrávce 17. kola krajského přeboru v domácím prostředí porazili dosavadního suveréna jarní části Spartu Brno 2:0. O obě branky se postarali hráči, kteří v zimě přišli z okresních týmů - Petr Gromský a Ladislav Hansl.
3.5.Blansko završí anglický týden v Moravském KrumlověMKR - BLA 1:1, 22.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Úvodní anglický týden jarní části krajského přeboru završí v neděli fotbalisté FK Blansko. Vedoucí celek tabulky bude svoji pozici hájit v rámci 22. kola na půdě Moravského Krumlova.
4.5.Mladší přípravka vyhrála turnaj v ŠumperkuLeoš Farník/Boris HasaŠ u m p e r k / B l a n s k o - Mladší přípravka, ročník 2004 se o sváteční středě zúčastnila turnaje v Šumperku. Svěřenci trenéra Leoše Farníka na něm vybojovali 1. místo.
5.5.Blansko na závěr anglického týdne uhrálo remízu v Moravském KrumlověMKR - BLA 1:1, 22.kolo | Boris HasaM o r a v s k ý   K r u m l o v / B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko zakončili úvodní anglický týden jarní části sezóny remízou v Moravském Krumlově. Na vedoucí branku Ladislava Hansla dokázali domácí reagovat brankou do šatny a skóre se již po změně stran i přes snahu obou týmů nezměnilo.
6.5.Mizérie B týmu pokračuje, doma nestačil na rezervu RousínovaBLB - ROB 1:4, 20.kolo | Pavel Paděra/Boris HasaB l a n s k o - Fotbalistům FK Blansko B se na jaře nedaří. Po vysokých prohrách v Bohdalicích a v Čebíně ve včerejším utkání 20. kola 1.B třídy, skupiny A nestačili svěřenci Ctibora Malíka v domácím prostředí na Framoz Rousínov B, kterému podlehli 1:4.
6.5.Starší dorost přetlačil Líšeň BBLA - LSB 4:3, 22.kolo | Petr Stupka/Boris HasaB l a n s k o - Ve 22. kole divize D přivítali starší dorostenci v domácím prostředí SK Líšeň B. Svěřenci trenéra Petra Stupky zvítězili v tomto utkání po brankách Horáčka, Trávníčka, Michalíka a Daňka 4:3.
6.5.Mladší dorost vyhrál popáté v řadě, odnesla to Líšeň BBLA - LSB 2:0, 22.kolo | Jiří Pokoj st./Boris HasaB l a n s k o - Také ve svém pátém mistrovském utkání v roce 2013 si mladší dorostenci připsali na své konto plný bodový zisk. Ve 22. kole divize D porazili svěřenci trenéra Jiřího Pokoje st. po brankách O. Zmeka a Vintra Líšeň B 2:0.
7.5.Kluci si mysleli, že se Krumlov porazí sám, přiznal trenér HajskýMKR - BLA 1:1, 22.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Bázlivý výkon bez potřebného pohybu a nasazení. Tak se prezentovali fotbalisté FK Blansko v prvním poločase v M. Krumlově. I přesto z jediné útočné akce šli po brance Ladislava Hansla do vedení. Konečná remíza se dá i s ohledem na šance domácích považovat za zisk.
7.5.Blansko přivítá v předehrávce Ráječko, po změně STK až od 17:00!BLA - RAJ 2:1, 30.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Ve předehrávaném 30. kole krajského přeboru se střetnou dva týmy z blanenského okresu. Fotbalisté FK Blansko zítra od 17:00 hostí na stadionu na Údolní ambiciózní celek SK Olympia Ráječko.
8.5.Blansko vyhrálo napínavý souboj s RáječkemBLA - RAJ 2:1, 30.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko porazili v předehrávce 30. kola krajského přeboru na domácím stadionu před nejvyšší návštěnou sezóny Olympii Ráječko 2:1. V dresu domácích se mezi úspěšné střelce zapsali Tomáš Zouhar a Ladislav Hansl, za hosty korigoval Martin Sehnal.
8.5.Starší žáci na hřišti Slovanu Brno neuspěliSNB - BLA 3:0, 16.kolo | Josef ŠmerdaB r n o / B l a n s k o - V 16. kole krajského přeboru prohráli starší žáci na půdě Slovanu Brno 0:3.
9.5.Mladší žáci vyhráli na půdě Slovanu BrnoSNB - BLA 3:9, 16.kolo | Luboš ŠustrB r n o / B l a n s k o - V 16. kole krajského přeboru se mladší žáci FK Blansko představili na půdě Slovanu Brno. Svěřenci trenéra Davida Jarůška v utkání zvítězili poměrem 9:3
9.5.Mladší dorost i přes řadu absencí zdolal ŽďárBLA - ZNS 1:0, 18.kolo | Jiří Pokoj st./Boris HasaB l a n s k o - Mladší dorost ve včerejší dohrávce 18. kola divize D i přes několik absencí v sestavě zdolal díky brance staršího žáka Dominika Zmeka Žďár nad Sázavou 1:0. Svěřenci trenéra Jiřího Pokoje st. vyhráli šesté utkání po sobě.
10.5.V dalším domácím utkání hostí Blansko IvančiceBLA - IVČ 1:0, 23.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Druhý anglický týden jarní části krajského završí jeho víkendové 23. kolo. V jeho rámci hostí svěřenci Jiřího Hajského již v tradičním čase v sobotu od 16:30 FC Ivančice.
12.5.Blansko díky brance Trtílka zdolalo houževnaté IvančiceBLA - IVČ 1:0, 23.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko zakončili náročný program posledních dnů hubeným vítězstvím nad Ivančicemi v poměru 1:0. Jedinou branku utkání vstřelil po hodině hry Jan Trtílek, pro kterého to byla již třináctá trefa v sezóně. I díky ní si Blanenští upevnili vedení v tabulce.
14.5.Nepříznivou sérii zlomila rezerva v Černé HořeCNH - BLB 2:4, 21.kolo | Pavel Paděra/Boris HasaČ e r n á   H o r a / B l a n s k o - Sérii tří jednoznačných porážek ukončili v neděli fotbalisté FK Blansko B. Svěřenci trenéra Ctibora Malíka zvítězili v Černé Hoře díky dvěma brankám Tomáše Jarůška a jedné Jiřího Majera a Jana Sedláčka 4:2.
14.5.Starší žáci si poradili s MedlánkamiBLA - MED 5:1, 17.kolo | Josef ŠmerdaB l a n s k o - V 17. kola krajského přeboru si starší žáci poradili s celkem FC Medlánky, který porazili jednoznačně 5:1.
15.5.Starší dorost zakončil anglický týden prohrouBHN - BLA 4:2, 23.kolo | Petr Stupka/Boris HasaB r n o / B l a n s k o - Po středeční vysoké domácí prohře se Žďárem nad Sázavou nestačili na závěr anglického týdne starší dorostenci na Bohunice, na jejichž půdě prohráli 2:4.
15.5.Mladší dorost zvítězil také na hřišti lídraBHN - BLA 1:2, 23.kolo | Jiří Pokoj st./Boris HasaB r n o / B l a n s k o - Mladší dorost se veze na vítězné vlně. Jejich jarní formu odnesl také dosavadní lídr soutěže Bohunice, na jejichž hřišti zvítězili svěřenci Jiřího Pokoje staršího po brankách Kratochvíla a Ondřeje Zmeka 2:1.
Další stránky
12>>
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu