archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2015 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
1.5.David Bednář: Kdybych se znovu narodil, zase bych hrál fotbalJana FranchiB l a n s k o - Starosta Ivo Polák společně s místostarostou Jiřím Crhou přijali v pátek 24. dubna na radnici fotbalistu roku 2014 malé kopané Blansko Davida Bednáře. V současnosti se mu mimořádně daří právě v malé kopané. V listopadu získal se svým týmem 3. místo na ME v Černé Hoře a poté i vynikající 5. místo na MS v USA.
3.5.V důležité záchranářské bitvě Blansko remizovalo s Uherským BrodemBLA - UBR 1:1, 24.kolo | Boris Hasa, Foto: Deník/Hynek SkotákB l a n s k o - Ve 24. kole divize D přijel na Údolní celek z Uherského Brodu, který na jaře doposud prohrál pouze s Otrokovicemi a v tabulce měl o bod více než domácí. Na vedoucí branku Marka Davida odpověděl ve druhém poločase blanenský Jan Doležel, který vyrovnal na konečných 1:1.
5.5.Mladší žáci rozhodli o výhře nad Moravským Krumlovem v prvním poločaseBLA - MKR 4:1, 16.kolo | Martin SíglB l a n s k o - Mladší žáci hostili v sobotu na stadionu na Údolné celek Moravského Krumlova. Svěřenci trenéra Miroslava Koňaříka rozhodli o své výhře nad tabulkovým sousedem již v prvním poločase, který ovládli v poměru 4:0.
5.5.Derby mladších dorostenců branku nepřinesloBSK - BLA 0:0, 22.kolo | David Bednář/Boris HasaB o s k o v i c e / B l a n s k o - Mladší dorostenci zavítali v rámci 22. kola divize D k okresnímu derby do Boskovic. Svěřenci trenéra Davida Bednáře na stadionu v Červené zahradě remizovali s domácím celkem bez branek.
6.5.Fotbalová (r)evoluce se naplno rozjede za dva měsíce. V květnu se spouští demoverzeInfo, www.jmkfs.czP r a h a / B l a n s k o - Především usnadnění práce nejen pro kluby, ale pro všechny členy fotbalového hnutí má přinést nová elektronizace. Tzv. fotbalová (r)evoluce se naplno rozjede od 1. července. Přestupy vyřízené od počítače z domu, oficiální výsledky na internetu okamžitě po skončení zápasů, ale také zabránění dodatečných kontumací kvůli nezaplacení poplatku FAČR.
6.5.Asi potřebujeme dostat branku, abychom začli hrát, říká trenér KuglerBLA - UBR 1:1, 24.kolo | Boris Hasa, Foto: Deník/Iveta BorkováB l a n s k o - V důležitém záchranářském souboji s Uherským Brodem blanenští fotbalisté remizovali ve 24. kole divize D 1:1. Za průběhem utkání se tradičně ohlédl trenér Michal Kugler, který se mimojiné vyjádřil k zákroku na Jana Trtílka v prvním poločase, který zaváněl penaltou.
6.5.Brankář už neměl šanci zareagovat, popsal vyrovnávací trefu Jan DoleželBLA - UBR 1:1, 24.kolo | Boris Hasa, Foto: Deník/Ondřej BacíkB l a n s k o - V záchranářském duelu s Uherským Brodem se jako jediný z domácích hráčů zapsal do střelecké listiny. Útočník Jan Doležel si po skvělé akci Jana Trtílka připsal v 72. minutě svoji druhou jarní branku. Nejen o ní byla řeč v našem pozápasovém rozhovoru.
7.5.V sobotu opět na domácím hřišti, do Blanska přijedou rozjeté OtrokoviceBLA - OTR 2:2, 25.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Druhé domácí utkání v řadě čeká o víkendu fotbalisty A týmu FK Blansko. Svěřenci trenéra Michala Kuglera hostí v sobotu na stadionu na Údolní 2. celek tabulky FC Viktorii Otrokovice, který v jarní části získal již 16 bodů.
7.5.Remízu Farmy se Slovanem Brno trefil Tomáš JarůšekBOR - SNB 1:1, 20.kolo | Alois Ťoupek/Boris HasaB o ř i t o v - Farmářský Bořitov přivítal ve 20. kole 1.A třídy, skupiny A na svém domácím hřišti celek Slovanu Brno. Svěřenci trenéra Radka Sedláčka uhráli s 5. týmem tabulky remízu 1:1. O jedinou branku domácích se po spolupráci s Michalem Zouharem postaral Tomáš Jarůšek.
8.5.Výběr Jihomoravského kraje má za sebou první tréninkový kemp v přípravě na Regions´Cupwww.jmkfs.czB r n o / B l a n s k o - Příprava na amatérské EURO začala. V pondělí se v Bohunicích uskutečnil první tréninkový kemp vybraných hráčů z jihomoravských klubů.
10.5.Atraktivní souboj s druhým týmem přinesl čtyři branky a remízu BLA - OTR 2:2, 25.kolo | Boris Hasa, Foto: Deník/Hynek SkotákB l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko sehráli ve 25. kole divize D velmi kvalitní a vyrovnanou partii s druhým celkem tabulky Viktorií Otrokovice, který na jaře šlape a ve svém středu má kanonýra Jana Silného. Ten se sice dvakrát prosadil, Blanenští však dokázali vždy odpovědět a uhráli cennou remízu 2:2.
12.5.Dostali jsme hloupé branky, štvalo trenéra Kuglera po OtrokovicíchBLA - OTR 2:2, 25.kolo | Boris Hasa, Foto: Deník/Iveta BorkováB l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko ve 25. kole divize D remizovali v domácím prostředí s druhým celkem tabulky Otrokovicemi 2:2 a bodově se dotáhli na nesestupovou 14. příčku. Za průběhem utkání se ve svém hodnocení ohlédl trenér Michal Kugler.
12.5.Řekl jsem klukům, ať se natlačí na gólmana, popsal vyrovnávací branku Petr ŠípBLA - OTR 2:2, 25.kolo | Boris Hasa, Foto: Deník/Jan CharvátB l a n s k o - Z jeho kopačky se zrodila vyrovnávací trefa. Petr Šíp v 82. minutě utkání s Otrokovicemi umě zakroutil rohový kop na přední tyč, kde jeho spoluhráči vyvynuli potřebný tlak na brankáře a míč nakonec skončil až v hostující brance. Nejen tento moment okomentoval blanenský obránce v pozápasovém rozhovoru.
12.5.Divize pokračuje vloženým kolem, Blansko zajíždí do Bystřice nad PernštejnemBNP - BLA 1:2, 17.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Již ve středu pokračuje divize D vloženým 17. kolem. Fotbalisty FK Blansko čeká duel na půdě 6. týmu tabulky. Svěřenci trenéra Michala Kuglera se od 17:00 představí na hřišti Lužánky, které je domovským stadionem klubu SK Bystřice nad Pernštejnem.
13.5.Starší žáci na půdě lídra neskórovali ani nebodovaliKOH - BLA 3:0, 17.kolo | Michal Šenkeřík/Boris HasaK o h o u t o v i c e / B l a n s k o - Starší žáci v 17. kole krajského přeboru nenavázali na poslední domácí vítězství s Moravským Krumlovem. Svěřenci trenéra Michala Šenkeříka po bezkrevném výkonu podlehli vedoucím Kohoutovicím 3:0.
13.5.Blansko veze vítězství z Bystřice, díky nemuž opustilo sestupovou příčkuBNP - BLA 1:2, 17.kolo | Boris HasaB y s t ř i c e / B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko se o další krůček blíže posunuli k vytoužené záchraně v divizi D. V rámci vloženého 17. kola zvítězili svěřenci trenéra Michala Kuglera díky brankám Tomáše Jarůška a Jana Doležela v Bystřici nad Pernštejnem 2:1 a posunuli se na 14. místo.
14.5.Važme si těchto tří bodů, říká po zápase v Bystřici trenér KuglerBNP - BLA 1:2, 17.kolo | Boris Hasa, Foto: Deník/Iveta BorkováB y s t ř i c e / B l a n s k o - Spokojenost vyzařovala po zápase v Bystřici nad Pernštejnem z trenéra Michala Kuglera. Jeho svěřenci se po Velkém Meziříčí, Havlíčkovu Brodu a Mutěnicích stali čtvrtým celkem, který dokázal na půdě Bystřice nad Pernštejnem vyhrát. Více již v pozápasovém hodnocení.
14.5.Důležité tři body, byl po zápase v Bystřici spokojen Přemysl FousekBNP - BLA 1:2, 17.kolo | Boris HasaB y s t ř i c e / B l a n s k o - Neúnavný pracant středu pole. Tak se od svého příchodu z Bystrce prezentuje po celou jarní část sezóny Přemysl Fousek. Ten neměl z dresu svého bývalého klubu na stadion v Bystřici dobré vzpomínky. Ty však ve středu k jeho radosti vzaly za své.
14.5.Farma nezvládla proti Hrušovanům druhou půli a utržila debaklBOR - HRU 1:5, 21.kolo | Alois Ťoupek/Boris HasaB o ř i t o v / B l a n s k o - Farmářský Bořitov sehrál v rámci 21. kola 1.A třídy, skupiny A proti Hrušovanům nad Jevišovkou nevydařenou druhou půli. Díky ní podlehl svému soupeři jednoznačným poměrem 1:5.
15.5.V závěru anglického týdne Blansko zavítá do RosicROS - BLA 0:3, 26.kolo | Boris Hasa, Foto: Deník/Hynek SkotákB l a n s k o - Poslední anglický týden v sezóně vyvrcholí o nadcházejícím víkendu pro fotbalisty FK Blansko. V sobotu se v rámci 26. kola divize D představí svěřenci trenéra Michala Kuglera v Rosicích, kde od 16:30 nastoupí proti místnímu Slovanu, který je aktuálně na 6. místě tabulky.