Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2010 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
2.6.Mladší žáci si připsali další dvě výhryMichal ŠenkeříkB l a n s k o - Další dvě vítězství si na své konto v minulém týdnu připsali mladší žáci FK APOS Blansko. Týmům Boskovic a Hrušovan celkově nastříleli 18 branek.
4.6.Hráč 28. kola: Martin Štěpanovský KON - BLA 2:1, 28.kolo | Boris HasaB l a n s k o - V Konici nastoupil ke svému prvnímu zápasu v dresu Blanska a hned ho odzdobil výborným výkonem. Brankář Martin Štěpanovský držel akcie svého mužstvo dlouho nad vodou, což ocenili v anketě Hráč kola také fanoušci.
4.6.Derniéru obstará souboj s PelhřimovemBLA - PEL 1:2, 29.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Poslední utkání před vlastními fanoušky čeká tuto sobotu fotbalisty FK APOS Blansko. V rámci 29. kola divize přivítají na stadionu Na Údolní nováčka letošního ročníku FK Pelhřimov.
5.6.Poslední domácí zápas skončil porážkou 1:2BLA - PEL 1:2, 29.kolo | Boris HasaB l a n s k o - První jarní porážku v domácím prostředí si při derniéře před vlastním publikem připsali fotbalisté FK APOS Blansko. Po bezbrankovém poločase otevřel skóre Farník, Pelhřimov zásluhou Krtka a Cecha stav otočil a odvezl si z Údolní tři body.
8.6.Břetislav Strážnický: Vyzýváme všechny, kdo mají rádi fotbal, ke spolupráciBohumil HlaváčekB l a n s k o - Před několika lety došlo v Blansku ke sloučení fotbalových oddílů ČKD a ASK v jeden subjekt s názvem FK APOS. S odstupem času lze říci, že to byl určitě krok správným směrem.
9.6.Mladší žáci udolali LíšeňBLA - LIS 3:2, 23.kolo | Michal ŠenkeříkB l a n s k o - Vítězstvím 3:2 nad Líšní skončilo utkání 23. kola krajského přeboru mladších žáků FK APOS Blansko, které se tentokrát hrálo na stadionu Na Mlýnské.
10.6.Hráč 29. kola: Karel ŠvancaraBLA - PEL 1:2, 29.kolo | Boris HasaB l a n s k o - V posledním domácím utkání končící sezóny prohráli fotbalisté FK APOS Blansko s Pelhřimov 1:2. V anketě Hráč kola se divákům nejvíce zamlouval výkon brankáře Karla Švancary, který se z tohoto prvenství raduje počtvrté na jaře.
10.6.Určitě nám není lhostejné, jak to tu s fotbalem dopadne, říká Libor NěmecVEM - BLA 5:2, 30.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Poslední zápas v sezóně 2009/2010 čeká o víkendu fotbalisty FK APOS Blansko. Ve 30. kole se svěřenci trenéra Šindelky představí v neděli od 10:15 na hřišti Velkého Meziříčí.
13.6.A tým se se sezónou rozloučil vysokou porážkouVEM - BLA 5:2, 30.kolo | Boris HasaV e l k é  M e z i ř í č í / B l a n s k o - Porážkou 5:2 na hřišti Velkého Meziříčí skončilo poslední utkání fotbalistů FK APOS Blansko v letošní sezóně. Po prvním poločase svítil na světelné tabuly stav 5:1. Z řady šancí po změně stran skončila gólem pouze Farníkova.
13.6.Na valné hromadě bylo zvoleno nové vedeníBoris HasaBlansko - FK APOS Blansko má nové vedení. To je hlavní výsledek valné hromady konané dnes od 14 hodin ve fotbalové hospůdce na stadionu Na Údolní. (FOTO: DENÍK/Jan Charvát)
16.6.Mladší žáci na Spartě remizovaliSBB - BLA 0:0, 24.kolo | Michal ŠenkeříkB r n o / B l a n s k o - Bezbrankovou remízou skončilo předposlední utkání mladších žáků v této sezóně na hřišti Sparty Brno B.
16.6.Mladší žáci vyhráli turnaj v Kuřimi Michal ŠenkeříkK u ř i m / B l a n s k o - V neděli se tým mladších žáků zúčastnil turnaje v Kuřimi. Pod vedením trenérů Šenkeříka a Matušky kluci dokráčeli až do finále, kde na penalty zdolali Vyškov.
18.6.Hráč 30. kola: Tomáš KlevetaVEM - BLA 5:2, 30.kolo | Boris HasaB l a n s k o - V posledním utkání letošního ročníku divize podlehli blanenští fotbalisté Velkému Meziříčí 2:5. V anketě Hráč kola získal od diváků nejvíce bodů záložník Tomáš Kleveta, který v prvním poločase vstřelil jedinou branku Blanska.
18.6.Přípravka nestačila v krajském finále pouze na BrnoJosef ŠmerdaB o s k o v i c e / B l a n s k o - Až v závěrečném utkání krajského finále přípravek prohrála přípravka FK APOS Blansko. Nad její síly bylo 1. FC Brno, které zdolalo naše kluky v poměru 2:0.
21.6.B tým zakončil sezónu porážkou RUD - BLB 5:4, 15.kolo | Boris HasaR u d i c e / B l a n s k o - Porážkou 5:4 na hřišti Rudice se s letošním ročníkem okresního přeboru rozloučil suverénní vítěz FK APOS Blansko B. Svěřenci Tomáše Šenka vůbec poprvé v sezóně okusili hořkost porážky na hřišti soupeře.
22.6.Staří páni vyhráli turnaj v rakouském MürzzuschlaguBoris HasaM ü r z z u s c h l a g - V sobotu 12. června se staří páni pod hlavičkou Fiala team ČKD Blansko zúčastnili turnaje v rakouském partnerském městě Mürzzuschlag při příležitosti oslav 60 let založení místního fotbalového klubu ESV.
23.6.Pozvánka na Memoriál Miroslava KrabičkyVedení FK APOS BlanskoB l a n s k o - Již 27. ročník Memoriálu Miroslava Krabičky se tento pátek a sobotu uskuteční na fotbalovém hřišti Na Mlýnské.
24.6.Mladší žáci vítězi krajského přeboru!BLA - SAB 5:0, 25.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Úspěšnou sezónu završenou zvednutím poháru pro vítěze krajského přeboru zakončili minulý víkend mladší žáci FK APOS Blansko. V posledním zápase sezóny zvítězili svěřenci trenéra Šenkeříka 5:0 nad RSM Hodonínem B.
24.6.Čtveřice Souček, Maňoušek, Vintr, Matuška na testech ve ZbrojovceMichal ŠenkeříkB r n o / B l a n s k o - Čtveřice mladších žáků ve složení Pavel Souček, Libor Vintr, Jiří Maňoušek a Jan Matuška minulý pátek zúčastnila modelového utkání Zbrojovky Brno v tréninkovém centru v brněnských Ivanovicích.
24.6.Nový ročník divize zahajujeme domácím dvojutkáním s Meziříčím a ŽďáremBoris HasaB l a n s k o - Domácím dvojutkáním s Velkým Meziříčím a Žďárem nad Sázavou zahájí nový ročník divize D fotbalisté FK APOS Blansko. Rozhodl o tom včerejší losovací aktiv v Olomouci, na kterém bylo našemu klubu přiděleno číslo 1.
Další stránky
12>>
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu