Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2014 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
30.6.Starší žáci si závěr sezóny zpestřili turnajem v HolicíchJosef ŠmerdaH o l i c e / B l a n s k o - Na závěr sezóny se tým starších žáků zúčastnil turnaje v Holicích, který bývá tradičně kvalitně obsazen a to i díky týmům ze Slovenska, Chorvatska a Polska. Z důvodu řady absencí museli naše řady posílit hráči z jiných týmů okresu.
29.6.Memoriál Miroslava Krabičky: parádní jízda týmu Miedz LegnicaDeník/Jan CharvátB l a n s k o - To byla jízda. Polský tým Miedz Legnica vyhrál mezinárodní turnaj mladších žáků v kopané. Memoriál Miroslava Krabičky v Blansku. A to více než suverénním způsobem. V základní skupině čtyři zápasy, čtyři vítězství. Skóre 19:0.
26.6.Pozvánka na Valnou hromadu FK BlanskoVedení FK BlanskoB l a n s k o - V pátek 11. 7. 2014 v 17:00 hodin se bude konat ve „Fotbalové hospůdce na hřišti“, Blansko, Údolní 10, valná hromada FK Blansko, z. s.
25.6.Blansko zahájí sezónu v Napajedlech, poté hostí BystřiciBoris HasaO l o m o u c / B l a n s k o - V Olomouci byl rozlosován další ročník moravských soutěží. V divizi D se oproti loňsku představí čtyři nové týmy - postupující z krajských přeborů Mutěnice a Havlíčkův Brod, sestupující z MSFL Žďár nad Sázavou a z E skupiny přeřazené Otrokovice.
25.6.Pohár zahajuje Blansko předkolem proti HodonínuBoris HasaO l o m o u c / B l a n s k o - Soupeře z divizní skupiny D přisoudil los poháru České pošty v rámci jeho předkola fotbalistům FK Blansko. Jejich soupeřem bude v neděli 20. července od 17:00 celek RSM Hodonín. Utkání se hraje na hřišti soupeře.
24.6.Vzhledem ke konečnému umístění byla sezóna vydařená, říká Kateřina ZoubkováBoris HasaB l a n s k o - Chodí na fotbal stejně jako muži, na rozdíl od nich jsou však ozdobou tribun. Ano, jsou to naše drahé polovičky, které s námi sdílejí nejen fotbalové radosti a strasti. Proto jsme se Vám rozhodli přiblížit jejich pohled na věc a požádali o zhodnocení zástupkyni něžného pohlaví.
23.6.Juran zahájí přípravu ve Znojmě, Skoupého si vyhlédla ZbrojovkaBoris HasaB l a n s k o - Dva hráči z jarního kádru A týmu FK Blansko zahájí přípravu v jiných klubech. Brankář David Juran se již dnes bude hlásit na prvním tréninku v druholigovém klubu 1. SC Znojmo. Útočník Michal Skoupý míří na testy do dorostu Zbrojovky Brno, který vede René Wagner.
23.6.Losovací koš moravských soutěží je připravenBoris HasaO l o m o u c / B l a n s k o - V úterý 24. června se sejdou moravské kluby na losovacím aktivu v Olomouci. Podle přihlášek je jasno o obsazení jednotlivých soutěží. Z MSFL sestoupil Žďár nad Sázavou z posledního místa a Mikulovice z vlastního rozhodnutí.
20.6.Kabina táhla celý rok za jeden provaz, říká Aleš VágnerBLA - LIS 5:3, 30.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Teprve podruhé v sezóně se dostal do základní sestavy a užil si spolu s celým týmem vítěznou tečku za vydařenou divizní sezónou. Obránce Aleš Vágner dokázal, že současná mládežnická líheň v našem klubu plodí každoročně talentované hráče.
20.6.Sezónu tradičně uzavře Memoriál Miroslava KrabičkyBoris HasaB l a n s k o - Již 31. ročník Memoriálu Miroslava Krabičky proběhne dnes a zítra na stadionu na Mlýnské. Tento tradiční turnaj mladších žáků, ročník 2001 a mladší získal díky hostům z Polska a Slovenska opět přívlastek mezinárodní.
18.6.Starší přípravka vybojovala na mezinárodním turnaji v Boskovicích čtvrté místoLeoš FarníkB o s k o v i c e / B l a n s k o - O víkendu 14. a 15. června 2014 se v Boskovicích uskutečnil mezinárodní fotbalový turnaj hráčů pěti věkových kategorií od sedmi do dvanácti let. Po hřištích se takto během víkendu proběhlo shruba 600 malých fotbalistů, což je v tomto ohledu největší turnaj v České republice.
18.6.Jiří Hajský Blansko v další sezóně nepovede, odchází do TišnovaBoris HasaB l a n s k o - Úspěšná mise trenéra Jiřího Hajského u fotbalistů FK Blansko je u konce. Mistr republiky z roku 1978 se Zbrojovkou Brno po vzájemné dohodě v klubu nebude pokračovat. Jeho další štací bude celek AFK Tišnov.
18.6.Výběr JmKFS vyhrál Regions Cup a bude bojovat o postup na EUROBoris HasaK r o m ě ř í ž / B l a n s k o - Jihomoravský amatérský výběr vyhrál finále Regions Cupu, když na penalty vyřadil výběr Olomouckého krajského fotbalového svazu. V září ho tak čeká cesta do Srbska, kde bude bojovat v kvalifikaci o postup na amatérské mistrovství Evropy.
17.6.Rezerva v derniéře prohrála a sestupujeDOU - BLB 3:1, 26.kolo | Boris HasaD o u b r a v i c e / B l a n s k o - Rezerva FK Blansko v posledním utkání sezóny v okresním měření sil s Doubravicí nad Svitavou odešla jako poražená po výsledku 1:3. Po dvou letech tak sestoupila do okresního přeboru. Jedinou branku vstřelil v prvním poločase Michal Skoupý.
17.6.Starší žáci na závěr rozstříleli MedlánkyBLA - MED 13:0, 22.kolo | Josef ŠmerdaB l a n s k o - V pátek třináctého nastříleli do sítě soupeře třináct branek. Přesně podle tohoto scénáře dopadlo poslední utkání starších žáků v krajském přeboru v letošní sezóně, v němž svěřenci Michala Šenkeříka a Tomáše Vacha převálcovali Medlánky.
17.6.Mladší dorostenci se rozloučili vítězstvím nad rezervou LíšněBLA - LSB 3:2, 14.kolo | Jiří Pokoj st./Boris HasaB l a n s k o - Vítězně se rozloučili s divizní sezónou mladší dorostenci FK Blansko. Svěřenci trenéra Jiřího Pokoje staršího porazili na stadionu na Údolní v rámci 14. kola SK Líšeň B 3:2 a v konečné tabulce obsadili čtvrté místo.
17.6.Bylo to super pro diváky i hráče, líčil spokojeně Jan KoudelkaBLA - LIS 5:3, 30.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Stejně jako v drtivé většině jarních utkání byl k neudržení. Kanonýr Jan Koudelka se výraznou měrou podílel na poslední výhře Blanska v právě skončené sezóně, když jednu branku vstřelil, na dvě přihrál a u zbývající dvou celou akci rozjížděl. O své pocity se boskovický štírek podělil v pozápasovém rozhovoru.
14.6.Blansko nadělilo Líšni pětku a vystřílelo si pátou příčkuBLA - LIS 5:3, 30.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Nováček právě skončeného ročníku divize D, fotbalisté FK Blansko, se se sezónou rozloučil ve velkém stylu. Na domácím trávníku na Údolní zdolali svěřenci kouče Hajského po dvou brankách Trtílka a jedné Müllera, Nečase a Koudelky SK Líšeň 5:3 a obsadili tak výborné páté místo.
13.6.Blansko uzavře první sezónu od návratu duelem s LíšníBLA - LIS 5:3, 30.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Fotbalisty FK Blansko čeká v sobotu poslední zápas v jejich první sezóně po návratu do divize. V rámci 30. kola hostí svěřenci kouče Jiřího Hajského od 16:30 na stadionu na Údolní nejúspěšnější brněnský celek divize D SK Líšeň.
13.6.Přijďte se rozloučit se sezónou na ÚdolníBoris HasaB l a n s k o - Dnes a o víkendu vyvrcholí sezóna 2013/2014. Ta bude pro většinu týmů FK Blansko zakončena jejich mistrovskými utkáními na stadionu na Údolní. Již dnes se na něm představí mladší a starší žáci, zítra pak také dorostenci a muži A. Jediný venkovní zápas čeká v neděli B tým.
Další stránky
12>>
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu