Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2014 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
3.6.Porážka v Letonicích odsunula záchranu rezervy do oblasti teorieLTN - BLB 2:1, 24.kolo | Miloš Vašák st.L e t o n i c e / B l a n s k o - Dvě kola před koncem 1.B třídy skupiny A má rezerva FK Blansko už jen teoretickou naději na záchranu v soutěži. O této skutečnosti rozhodla porážka svěřenců trenéra Ivana Študenta v Letonicích 1:2, která byla již šestnáctou v sezóně.
3.6.Mladší dorost vyšel v Přerově bodově i střelecky naprázdnoPRE - BLA 1:0, 26.kolo | Jiří Pokoj st. P ř e r o v / B l a n s k o - Vůbec poprvé v letošním roce se mladší dorostenci v mistrovském utkání neprosadili střelecky. Svěřenci trenéra Jiřího Pokoje staršího si na půdě Přerova připsali na své konto po výsledku 0:1 čtvrtou jarní porážku.
3.6.Starší žáci po kvalitním výkonu remizovali s KyjovemBLA - KYJ 1:1, 20.kolo | Josef ŠmerdaB l a n s k o - Starší žáci v desátém domácím utkání sezóny teprve podruhé ztratili body. Po Kohoutovicích si z Údolí odvezl bod za remízu 1:1 FC Kyjov. I přes ztrátu dvou bodů předvedli svěřenci trenéra Michala Šenkeříka kvalitní výkon.
3.6.Rád bych se podíval do pohárů, loučil se obránce Pernica s Brnem Robin KrutilB r n o - Od svých desíti až do soboty oblékal Luděk Pernica jediný dres. Nyní však dává Zbrojovce sbohem. "Bylo to pro mě krásných čtrnáct let. Oblíbil jsem si to tady, mám dobrý vztah i s fanoušky. Neodchází se mi lehce, ale ten krok chci udělat," oznámil třiadvacetiletý obránce po své rozlučce.
5.6.Sestupový klíč na Moravě: z MSFL spadne poslední, z divizí D a E čtyři klubyBoris HasaO l o m o u c / B l a n s k o - Moravské soutěže znají sestupový klíč. MSFL opustí poslední celek, divize D a E dohromady čtyři kluby. Počet sestupujících a postupujících ještě mohly ovlivnit přihlášky do příštího ročníku, jejichž uzávěrka byla v pondělí.
6.6.V posledním venkovním zápase se Blansko představí ve Velkém MeziříčíVEM - BLA 3:2, 29.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Nováček divize D fotbalisté FK Blansko odehrají o víkendu poslední venkovní utkání vrcholící sezóny. V dohrávce 29. kola se svěřenci kouče Hajského představí v neděli dopoledne na půdě souseda tabulky, šestého týmu, kterým je FC Velké Meziříčí.
8.6.Starší dorostenci si v Boskovicích otevřeli střelniciBSK - BLA 2:8, 15.kolo | David Bednář/Boris HasaB o s k o v i c e / B l a n s k o - Starší dorostenci si v posledním venkovním utkání končící sezóny s chutí zastříleli. Svěřenci trenéra Jiřího Pokoje mladšího v rámci 15. kola divize D porazili v derby Boskovice 8:2, čtyřmi brankami se blýskl záložník Jiří Kratochvíl.
8.6.V přímém souboji Blansko přepustilo Velmezu svoji poziciVEM - BLA 3:2, 29.kolo | Boris HasaV e l k é   M e z i ř í č í / B l a n s k o - V posledním venkovním utkání letošní divizní sezóny se fotbalisté FK Blansko představili na půdě Velkého Meziříčí v přímém souboji o páté místo v tabulce. Svěřenci trenéra Hajského navzdory dobrému výkonu odešli ze hřiště jako poražení.
10.6.Rezerva porazila Bohdalice a stále živí naději na záchranuBLB - BOH 3:2, 25.kolo | Miloš Vašák st./Boris HasaB l a n s k o - Rezerva FK Blansko se v derniéře před domácím publikem vytáhla. Svěřenci trenéra Ivana Študenta si na Mlýnské vyšlápli na třetí celek tabulky Bohdalice, který porazili po dvou brankách Ladislava Hansla a jedné Adama Zavorala 3:2. Minimálně do soboty živí naději na záchranu.
11.6.Starší žáci řádili ve VojkovicíchVOJ - BLA 2:10, 21.kolo | Josef ŠmerdaV o j k o v i c e / B l a n s k o - V posledním venkovním utkání letošního ročníku krajského přeboru starší žáci střelecky explodovali. V rámci 21. kola svěřenci trenéra Michala Šenkeříka smetli Vojkovice na jejich hřišti poměrem 2:10!
11.6.Na finálový zápas Regions Cupu nominována pětice z FK BlanskoBoris HasaB r n o / B l a n s k o - Ve středu 18. června od 18:00 sehraje výběr fotbalistů Jihomoravského krajského fotbalového svazu finálové utkání proti výběru Olomouckého KFS. Početné zastoupení zde bude mít opět i náš klub, z něhož byli nominováni čtyři hráči a jeden náhradník.
11.6.David Bednář třicátníkemBoris HasaB l a n s k o - Dnes se životního jubilea dožívá bývalý fotbalista FK Blansko, v současné době hráč 1. HFK Olomouc David Bednář. Odchovanec Metry Blansko v klubu působil v pozici hráče od jeho vzniku po sloučení s ČKD v roce 2004 s půlroční přestávkou až do prosince 2010.
13.6.Blansko uzavře první sezónu od návratu duelem s LíšníBLA - LIS 5:3, 30.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Fotbalisty FK Blansko čeká v sobotu poslední zápas v jejich první sezóně po návratu do divize. V rámci 30. kola hostí svěřenci kouče Jiřího Hajského od 16:30 na stadionu na Údolní nejúspěšnější brněnský celek divize D SK Líšeň.
13.6.Přijďte se rozloučit se sezónou na ÚdolníBoris HasaB l a n s k o - Dnes a o víkendu vyvrcholí sezóna 2013/2014. Ta bude pro většinu týmů FK Blansko zakončena jejich mistrovskými utkáními na stadionu na Údolní. Již dnes se na něm představí mladší a starší žáci, zítra pak také dorostenci a muži A. Jediný venkovní zápas čeká v neděli B tým.
14.6.Blansko nadělilo Líšni pětku a vystřílelo si pátou příčkuBLA - LIS 5:3, 30.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Nováček právě skončeného ročníku divize D, fotbalisté FK Blansko, se se sezónou rozloučil ve velkém stylu. Na domácím trávníku na Údolní zdolali svěřenci kouče Hajského po dvou brankách Trtílka a jedné Müllera, Nečase a Koudelky SK Líšeň 5:3 a obsadili tak výborné páté místo.
17.6.Rezerva v derniéře prohrála a sestupujeDOU - BLB 3:1, 26.kolo | Boris HasaD o u b r a v i c e / B l a n s k o - Rezerva FK Blansko v posledním utkání sezóny v okresním měření sil s Doubravicí nad Svitavou odešla jako poražená po výsledku 1:3. Po dvou letech tak sestoupila do okresního přeboru. Jedinou branku vstřelil v prvním poločase Michal Skoupý.
17.6.Starší žáci na závěr rozstříleli MedlánkyBLA - MED 13:0, 22.kolo | Josef ŠmerdaB l a n s k o - V pátek třináctého nastříleli do sítě soupeře třináct branek. Přesně podle tohoto scénáře dopadlo poslední utkání starších žáků v krajském přeboru v letošní sezóně, v němž svěřenci Michala Šenkeříka a Tomáše Vacha převálcovali Medlánky.
17.6.Mladší dorostenci se rozloučili vítězstvím nad rezervou LíšněBLA - LSB 3:2, 14.kolo | Jiří Pokoj st./Boris HasaB l a n s k o - Vítězně se rozloučili s divizní sezónou mladší dorostenci FK Blansko. Svěřenci trenéra Jiřího Pokoje staršího porazili na stadionu na Údolní v rámci 14. kola SK Líšeň B 3:2 a v konečné tabulce obsadili čtvrté místo.
17.6.Bylo to super pro diváky i hráče, líčil spokojeně Jan KoudelkaBLA - LIS 5:3, 30.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Stejně jako v drtivé většině jarních utkání byl k neudržení. Kanonýr Jan Koudelka se výraznou měrou podílel na poslední výhře Blanska v právě skončené sezóně, když jednu branku vstřelil, na dvě přihrál a u zbývající dvou celou akci rozjížděl. O své pocity se boskovický štírek podělil v pozápasovém rozhovoru.
18.6.Starší přípravka vybojovala na mezinárodním turnaji v Boskovicích čtvrté místoLeoš FarníkB o s k o v i c e / B l a n s k o - O víkendu 14. a 15. června 2014 se v Boskovicích uskutečnil mezinárodní fotbalový turnaj hráčů pěti věkových kategorií od sedmi do dvanácti let. Po hřištích se takto během víkendu proběhlo shruba 600 malých fotbalistů, což je v tomto ohledu největší turnaj v České republice.
Další stránky
12>>
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu