Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2018 vyšly tyto články:

1.6.Červnový program na domácí půdě zahájí dorostenci proti Havlíčkovu Brodu, muži zajíždí do Ždírce nad DoubravouMJB l a n s k o - První červnový víkend nabídne na stadionu na Údolní dva dorostenecké zápasy s Havlíčkovým Brodem. Zahálet nebudou ani muži či žáci. A-tým se vydá zabojovat o další body do Ždírce nad Doubravou, žáci se představí na půdě Moravské Slavie Brno.
4.6.Starší žáky čeká velké finále poháru! MJ, Foto: Libor Klimeš B l a n s k o - Vrchol sezóny blanenských starších žáků se blíží. Už ve středu 6. června vyrazí naši hráči a trenéři do Znojma, kde se od 15 hodin střetnou ve finále krajského poháru s klubem ČAFC Židenice. Pojďme se poohlédnout za cestou těchto družstev až na samotný vrchol.
5.6.Remíza ve Ždírci dopomohla Blansku k definitivní záchraně v soutěži ZDN - BLA 0:0, 28.kolo | Info, Foto: Josef KratochvílB l a n s k o - Další bod za bezbrankovou remízu přidali blanenští fotbalisté na hřišti Ždírce nad Doubravou. Tento počin v celkovém důsledku znamená, že se našim hráčům podaří v letošní sezóně udržet místo v Moravskoslezské divizi D. Na předposlední Havlíčkův Brod mají svěřenci trenéra Maši náskok 7 bodů, přičemž zbývá odehrát už jen dvě mistrovská kola.
8.6.Muži i žáci v sobotu na Údolní, dorostenci zajíždí v neděli do KohoutovicMJ, Foto: Josef KratochvílB l a n s k o - Druhá červnová sobota bude na stadionu na Údolní ulici opravdu nabitá. Nejdříve se v dopoledním programu naposledy představí v tomto soutěžním ročníku mladší a starší žáci, odpoledne přijdou na řadu muži. Dorostence čekají zápasy v neděli na brněnském území. Kdo do Blanska zavítá?
11.6.A-tým remizoval s Havlíčkovým Brodem 1:1 BLA - HVB 1:1, 29.kolo | MJ, Foto: Josef KratochvílB l a n s k o - Předposlední utkání sezóny 2017/2018 odehráli blanenští muži na domácí půdě proti Havlíčkovu Brodu. Na stadionu na Údolní si v průběhu utkání vytvořili více šancí než soupeř z Vysočiny, nicméně proměnit se podařilo pouze jedinou z nich.
12.6.Divizní sezónu uzavře Blansko ve středu s Tasovicemi MJ, Foto: Josef KratochvílB l a n s k o - Poslední utkání mužů letošní sezóny bude sehráno již ve středu 13.6.2018 v 17 hodin. Na Údolní zavítá pátý celek Moravskoslezské divize D TJ Sokol Tasovice. Završí Blansko ročník 2017/2018 vítězstvím?
14.6.Blanenští fotbalisté se s divizním ročníkem 2017/2018 rozloučili remízou, gólově se prosadil FeikBLA - TAS 1:1, 17.kolo | MJ, Foto: Josef KratochvílB l a n s k o - Poslední utkání sezóny skončilo pro Blansko remízou 1:1. Hosté z Tasovic vedli od 28. minuty po gólu Horáčka a dlouho svůj náskok drželi. V 80. minutě však po přihrávce Šmerdy zužitkoval svou šanci Feik, čímž dopomohl domácím k poslednímu bodu do divizní tabulky.
16.6.Memoriál Miroslava Krabičky nabídne soupeření 15 týmůVedení FK BlanskoB l a n s k o - Nabitý program čeká příští sobotu blanenský fotbalový areál na Mlýnské. Na zdejších hřištích se uskuteční již 35. ročník Memoriálu Miroslava Krabičky, kterého se zúčastní 15 družstev. Mezi nimi najdeme i zahraniční účastníky ze Slovenska, Rakouska a Polska.
26.6.Dorostenci budou od nové sezóny působit v Moravskoslezské dorostenecké lizeMJ, Foto: Josef KratochvílB l a n s k o - Již potřetí v řadě získali blanenští starší dorostenci titul v Moravskoslezské dorostenecké divizi. V posledním utkání zvítězili na půdě Kyjova hladce 5:1, čímž uzavřeli další úspěšnou sezónu. Radost udělali Blansku také mladší dorostenci, kteří obsadili 2. místo (v Kyjově zvítězili také 5:1).
26.6.Triumf na Memoriálu vybojovali mladší žáci z Komárna Radek Štěpánek, Foto: Josef Kratochvíl B l a n s k o - Sobota s datem 23. června patřila na Mlýnské ulici mládežnickému fotbalu. Na zdejších dvou hřištích se konal již 35. ročník Memoriálu Miroslava Krabičky, jehož vítězem se pro rok 2018 stali hráči KFC Komárna. Blanenští mladší žáci srdnatě bojovali s konkurencí 14 týmů a nakonec obsadili 8. pozici.
29.6.Muži začnou nový ročník na domácí půdě proti Humpolci, dorostence čeká v 1. kole výlet do Prostějova MJB l a n s k o - Sezóna 2017/2018 skončila nedávno a již známe rozlosování nového ročníku moravskoslezských i jihomoravských soutěží.
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu