Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2020 vyšly tyto články:

2.6.Ondřej Paděra odchází do BoskovicKlubB l a n s k o - Blanenský středopolař Ondřej Paděra již další start v dresu Blanska nepřidá. Po vzájemné dohodě se Paděra přesouvá o pár kilometrů dál, do Boskovic, kde může lépe rozvíjet své schopnosti zejména v malé kopané.
3.6.Adrián Kopičár: Odpočítaval jsem dny, kdy se znovu potkáme v kabiněKryštof Severa, Martin Chroust, foto: Josef KratochvílB l a n s k o - Třiadvacetiletý Adrián Kopičár naskočil minulý týden do tréninkového procesu FK Blansko a pod vedením nového trenéra absolvoval hned dvě přípravná utkání. Právě v druhém z nich se Kopičár blýskl krásnou brankou.
3.6.První poločas rozhodl o osudu utkání, Blansko porazilo KroměřížKRO - BLA 0:2, 0.kolo | Kryštof SeveraB l a n s k o - V rámci třetího přípravného duelu zajíždělo Blansko na půdu Kroměříže. Na hřišti třetiligového celku dokázalo ovládnout první poločas a zvítězit 2:0.
10.6.Derby na Drnovickém stadionu ovládlo BlanskoVYK - BLA 1:2, 0.kolo | Kryštof SeveraB l a n s k o - Blanenští fotbalisté ani ve čtvrtém přípravném duelu nezaváhali a v letošní přípravě zatím nepoznali hořkost porážky. Oba góly Blanska zaznamenal Tomáš Duba.
12.6.Výhra nad Lanžhotem, porážka s dorostem ZbrojovkyZBD - BLA 5:2, 0.kolo | RedakceB l a n s k o - Do pátečních zápasů nepoznalo Blansko v přípravě hořkost porážky. Ta přišla už v prvním pátečním duelu proti dorostu Zbrojovky, na který Blansko nestačilo a prohrálo 2:5.
12.6.Výhra nad Lanžhotem, porážka s dorostem ZbrojovkyLAN - BLA 0:2, 0.kolo | Kryštof SeveraB l a n s k o - Do pátečních zápasů nepoznalo Blansko v přípravě hořkost porážky. Ta přišla už v prvním pátečním duelu proti dorostu Zbrojovky, na který Blansko nestačilo a prohrálo 2:5. Odpoledna však dokázalo na hřišti Lanžhotu zkonsolidovat síly a divizní mančaft porazilo poměrem 2:0.
24.6.Dobrý začátek nestačil, Blansko podlehlo UničovuUNI - BLA 5:2, 0.kolo | Kryštof SeveraM e d l o v - Blanenští fotbalisté v přípravě zamířili do Medlova, kde sehráli duel proti těžkému soupeři - Uničovu. Do utkání díky brance Holiše vstoupili výborně a následně se díky vlastnímu gólu Hušky o vedení obrali. To navrátil ve 41. minutě opět Holiš, ale ve druhé půli stříleli jen domácí a zvítězili 5:2.
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu