Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červenci 2012 vyšly tyto články:

31.7.Na vaše otázky odpovídal kapitán A týmu Radim Bubeníček Boris HasaB l a n s k o - V předminulém týdnu jste mohli prostřednictvím sekce Ptejte se pokládat otázky kapitánovi A týmu FK Blansko Radimu Bubeníčkovi. V následujícím článku uvádíme slibované odpovědi.
30.7.Druhým zápasem pokračovala také příprava B týmuRJE - BLB 2:4, 0.kolo | Jaroslav Matuška, Radek SedláčekB l a n s k o / R á j e c - J e s t ř e b í - Po jednogólovém vítězství z minulého týdne ve Vilémovicích nad nováčkem okresního přeboru odehrálo B mužstvo druhý přípravný zápas na hřišti účastníka 1.A třídy, skupiny A - v Rájci Jestřebí.
29.7.Blansko s Tasovicemi vedlo, zápas předčasně ukončil déšťBLA - TAS 2:1, 0.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko čtvrté přípravné utkání nedohráli. Na stadionu na Mlýnské již po 10 minutách vedli nad divizními Tasovicemi 2:1, vinou silné průtrže mračen však zápas v 57. min. rozhodčí předčasně ukončil.
28.7.Roman Mokrý: Je to pro mě nový startBLA - RJE 4:0, 0.kolo | Boris HasaB l a n s k o / L a ž á n k y - Ve středečním přípravném utkání s Rájcem si v dresu Blanska odbyl obnovenou premiéru 27letý záložník Roman Mokrý, který v sezóně 2003/2004 oblékal dres ČKD Blansko a následujících 8 roků strávil v rakouském AFC Haugsdorf. A návrat do mateřského klubu si po dvou minutách pobytu na hřišti osladil vstřelenou brankou.
27.7.První přípravný zápas staršího dorostuJaroslav Matuška, David BednářB l a n s k o - K prvnímu přátelskému utkání si starší dorost pozval celek z Černé Hory hrající 1. B třídu v mužské kategorii.
25.7.Blansko porazilo v Lažánkách RájecBLA - RJE 4:0, 0.kolo | Boris HasaB l a n s k o / L a ž á n k y - Třetí přípravný zápas fotbalistům FK Blansko výsledkově vyšel. Na hřišti v Lažánkách porazili svěřenci trenéra Kuglera MKZ Rájec-Jestřebí v poměru 4:0.
24.7.Blansko hostí zítra v Lažánkách RájecBLA - RJE 4:0, 0.kolo | Boris HasaBlansko - Další přípravné utkání sehrají již zítra fotbalisté FK Blansko. Na hřišti v Lažánkách bude od 17:30 jejich soupeřem MKZ Rájec-Jestřebí, který v minulé sezóně sestoupil do 1.A třídy.
22.7.Blansku se v Miroslavi nedařilo, prohrálo 3:1MIR - BLA 3:1, 0.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Druhý přípravný zápas se fotbalistům FK Blansko nevydařil. Na hřišti v Miroslavi sice po necelé minutě hry vedli díky brance Pernici, s chutí a větší vůlí hrající domácí však skóre otočili a vyhráli 3:1.
20.7.Druhým soupeřem v přípravě je MiroslavMIR - BLA 3:1, 0.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Druhé přátelské utkání v rámci letní přípravy odehrají zítra fotbalisté FK Blansko. Svěřenci trenéra Michala Kuglera se od 13:30 představí v Miroslavi proti domácímu FC.
18.7.Jakub Šplíchal: Věřím, že budu připraven v plné síleBoris HasaB l a n s k o - Ve druhé polovině jarní části sezóny mohl svým spoluhráčům pouze fandit z tribuny. Obránce Jakub Šplíchal si od 1. května vinou zlomené zánártní kůstky do míče nekopl. Nyní se zapojil do přípravy a věří, že bude na první mistrovský zápas připraven v plné síle.
15.7.Ptejte se Radima BubeníčkaBoris HasaB l a n s k o - Obránce, kapitán a zároveň asistent trenéra Radim Bubeníček v FK Blansko působí výjma půlroční pauzy na jaře roku 2010 již čtyři roky. Za tu dobu si vybojoval zásluhou spolehlivých výkonů a výborné tréninkové morálce stabilní místo na pravém okraji obrany.
14.7.V Radslavicích bylo o gól lepší BlanskoVYK - BLA 2:3, 0.kolo | Boris HasaR a d s l a v i c e / B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko si na úvod letní přípravy připsali cenné vítězství. Na hřišti v Radslavicích porazili svěřenci trenéra Kuglera divizní Vyškov po brankách Bubeníčka, Trtílka a Vašáka 3:2.
12.7.Prvním soupeřem v přípravě je MFK VyškovVYK - BLA 2:3, 0.kolo | Boris HasaB l a n s k o - První přátelské utkání v rámci letní přípravy odehrají tuto sobotu fotbalisté FK Blansko. Svěřenci trenéra Michala Kuglera se od 17:30 představí na hřišti v Radslavicích proti diviznímu Vyškovu.
10.7.Bude záležet, jak se nám bude dařit, říká Michal ŠenkBoris HasaB l a n s k o - Přípravu zahájil s A týmem také rychlonohý záložník Michal Šenk, který v našem klubu i nadále hostuje z Kotvrdovic. Loňskému čtvrtému nejlepšímu střelci a druhému nejlepšímu nahrávači Blanska motivace do další sezóny určitě neschází.
10.7.Tisková zpráva ke zveřejnění aktuálního seznamu členů OS FK BlanskoVedení FK BlanskoB l a n s k o - Na stránkách FK Blansko je zveřejněn nový aktuální seznam členů Občanského sdružení FK Blansko.
9.7.A tým zahájil letní přípravuBoris HasaB l a n s k o - K prvnímu tréninku v rámci letní přípravy na nový ročník krajského přeboru se dnes sešli fotbalisté A mužstva FK Blansko. Trenér Michal Kugler na úvodním srazu přivítal 19 hráčů.
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu