Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červenci 2014 vyšly tyto články:

30.7.Aspoň to mám za sebou, říká Luděk Pernica o souboji s kamarádyRobin KrutilJ a b l o n e c / B r n o - Před zápasem se strachoval, aby svými pasy omylem nehledal bývalé brněnské kamarády. „A hned první dva balony jsem nahrál Zbrojovákům,“ popisuje Luděk Pernica. „Říkal jsem si, jestli si z toho někdo nebude dělat srandu. Ale nakonec to dopadlo dobře.“
30.7.Jsem rád, že jsme zápas zvládli, říká po postupu Petr ČoupekBLA - HFK 0:0, 1.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Pikantní duel odehrál proti 1. HFK Olomouc nejzkušenější člen kádru fotbalistů FK Blansko, ex-ligový obránce Petr Čoupek. Ten v olomouckém klubu působil v sezóně 2011/2012. V sobotu úspěšně proměněným pokutovým kopem načal postup svého mužstva do dalšího kola Poháru České pošty.
29.7.Chci hrát aktivní fotbal, který bude bavit diváky, říká Ludevít GrmelaBoris HasaB l a n s k o - Včera již v plné polní vyběhl se svými novými svěřenci a po boku asistenta Radima Bubeníčka k premiérovému tréninku. Nový kouč FK Blansko Ludevít Grmela v prvním rozhovoru popisuje svoji cestu do Blanska i plány pro nadcházející sezónu.
28.7.Novým trenérem prvního mužstva se stal Ludevít GrmelaBoris HasaB l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko již znají jméno nového trenéra. Po Karlu Jarůškovi a Jiřímu Hajském na lavičku pátého celku uplynulého ročníku divize D usedne další jméno spjaté s brněnskou Zbrojovkou. Novým koučem Blanska se stal Ludevít Grmela.
27.7.Blansko na penalty vyřadilo Holici a vyzve druholigový Frýdek-MístekBLA - HFK 0:0, 1.kolo | Deník/Iveta BorkováB l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko pokračují v jízdě domácím Pohárem České pošty. Po vyřazení Hodonína si v 1. kole po penaltovém rozstřelu poradili s třetiligovým celkem 1. HFK Olomouc a v dalším kole doma přivítají účastníka fotbalové národní ligy MFK Frýdek-Místek.
27.7.Mladší dorost v přípravě nestačil na Slovan BrnoDavid Bednář/Boris HasaR u d i c e / B l a n s k o - V dnešním přípravném utkání, hraném na hřišti Sokola Rudice, podlehli mladší dorostenci svým věkovým vrstevníkům ze Slovanu Brno 1:6. Stínem utkání je zranění testovaného Valtera Formánka.
24.7.Vladimír Kristýn: Sezóna proběhla bez větších excesůBohumil HlaváčekB l a n s k o - O uplynulé fotbalové sezóně a o tom, na co se můžeme těšit v nastávající jsme si popovídali s předsedou OFS Blansko Vladimírem Kristýnem.
24.7.V prvním kole poháru do Blanska zavítá třetiligový 1. HFK OlomoucBLA - HFK 0:0, 1.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko poprvé v historii klubu zvládli úvodní utkání domácího Poháru. V rámci jeho 1. kola tak na stadion na Údolní zavítá atraktivní třetiligový soupeř 1. HFK Olomouc, jehož dres ještě na jaře oblékal blanenský David Bednář.
23.7.Pozvánka na náhradní valnou hromadu FK BlanskoVedení FK BlanskoB l a n s k o - V pátek 8. 8. 2014 v 15:30 hodin se bude konat ve „Fotbalové hospůdce na hřišti“, Blansko, Údolní 10, náhradní valná hromada FK Blansko, z. s.
20.7.Poctivý a zodpovědný přístup všech hráčů slavil úspěchHOD - BLA 1:2, 0.kolo | S. Hasa/J. MatuškaH o d o n í n / B l a n s k o - V předkole poháru České pošty hráči FK Blansko překvapili v Hodoníně a vybojovali pohárový postup.
16.7.Druhý přípravný zápas opět bez boduMSB - BLA 4:1, 0.kolo | S. Hasa/J. MatuškaT r o u b s k o / B l a n s k o - I ve druhém přípravném utkání fotbalisté FK Blansko podlehli svému soupeři, tentokrát Moravské Slavii, v poměru 4:1.
15.7.Rezerva si okres nezahraje, farmou bude Sokol BořitovBoris HasaB l a n s k o - Rezerva FK Blansko sestoupila do okresního přeboru, ten si však v následující sezóně nezahraje. Vedení klubu se rozhodlo pro její zrušení a zapojení se do projektu FARMA. Tuto roli bude plnit účastník 1.A třídy, skupiny A Sokol Bořitov.
13.7.Blansko na úvod podlehlo RousínovuROU - BLA 4:3, 0.kolo | Boris HasaR o u s í n o v / B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko vstoupili do letní přípravy porážkou. Na hřišti TJ Kroužek podlehli šestému celku uplynulého ročníku krajského přeboru Framozu Rousínov 3:4.
11.7.A tým zahájil přípravu: Jurana vyzkouší Břeclav, Koudelku ProstějovBoris HasaB l a n s k o - Úvodním tréninkem včera zahájil přípravu na novou sezónu 2014/15 pátý celek uplynulého ročníku divize D, fotbalisté FK Blansko. Již v neděli ho čeká první přípravné utkání s Rousínovem.
7.7.Soupeři Blanska v přípravě - od krajského přeboru až po MSFLBoris HasaB l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko ve čtvrtek odstartují letní přípravu na svoji druhou sezónu po návratu do divize. V jejím rámci sehrají čtyři přípravná utkání a jedno pohárové. Soupeři se opět rekrutují z řad účastníků krajského přeboru, divize i MSFL.
4.7.Železným mužem je Petr Gromský, kanonýrem Jan KoudelkaBoris HasaB l a n s k o - Vydařenou sezónu po návratu do divize mají fotbalisté FK Blansko. Po podzimní 12. příčce Blansko na jaře díky jarnímu zisku 24 bodů vystoupalo až na konečnou 5. příčku. Jaká byla uplynulá sezóna jsme se podívali řečí čísel.
3.7.David Juran polyká ve Znojmě tréninkové dávky a piluje zpěvBoris HasaZ n o j m o / B l a n s k o - Již více než týden se s druholigovým nováčkem a loňským účastníkem první ligy Znojmem připravuje na start nové sezóny talentovaný brankář FK Blansko David Juran. O dojmy nejen z víkendové účasti na Perleťovém poháru se s námi podělil v následujícím rozhovoru.
1.7.Díky výhře to byla dobrá premiéra, pochvaloval si David JuranZdeněk PlánkaŽ i r o v n i c e - Na Perleťovém poháru v Žirovnici si odbyl mladý brankář David Juran svoji premiéru za Znojmo. Byť to byl "pouze" přípravný zápas, pro Davida to byla jistě velká zkouška. A zvládl ji na jedničku, připsal si dobré zákroky, z nichž jeden si bez nadsázky zasluhoval označení fantastický.
1.7.Návrat k tradici: tři střídání, ošetření bez tříminutového opuštění hřiště Boris HasaO l o m o u c / B l a n s k o - Moravský fotbal se od sezóny 2014/2015 vrací k zavedenému. Na losovacím aktivu v Olomouci byla představena staronová pravidla o počtu střídání a zrušení tříminutového limitu při ošetřování hráče.
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu