Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červenci 2017 vyšly tyto články:

29.7.V nekompletní sestavě. Blansko dostalo týden před startem divize pět branek BLA - BYS 1:5, 0.kolo | Iveta Borková Blansko - Bystrc úřadovala na Údolní. Blansko hrající v neúplné sestavě prohrálo v poslední přípravě s Dostou 1:5. O jedinou branku domácích se postaral Luboš Chloupek, zápas po dohodě obou trenérů skončil po osmdesáti minutách.
27.7.Blansko hostí v posledním přípravném zápase Bystrc BLA - BYS 1:5, 0.kolo | Iveta Borková/Boris HasaB l a n s k o - Prohra a remíza. Taková je bilance blanenských fotbalistů v nové sezoně. Nejprve nestačili v poháru na Bíteš a poté uhráli plichtu v přípravě s Ráječkem. Poslední přípravné utkání čeká na svěřence trenéra Martina Maši v sobotu na Údolní v 10 hodin dopoledne.
26.7.Za Petrem Strejčkem Vedení FK BlanskoB l a n s k o - Ve věku 75 let zemřel ve čtvrtek 20. července po dlouhé těžké nemoci dlouholetý člen a funkcionář Výkonného výboru Spartaku ČKD Blansko pan Petr Strejček.
26.7.Blansko se v přípravě s Ráječkem rozešlo smírně BLA - RAJ 1:1, 0.kolo | Iveta Borková B l a n s k o - Fotbalisté Blanska remizovali v předposledním přípravném utkání s Ráječkem 1:1 po gólech hostujícího Müllera a domácího Kratochvíla. Premiéru na lavičce si odbyl trenér Martin Maša.
21.7.Napsali o nás: Měl jsem málo důvodů se zlobit, říká trenér blanenských dorostenců VeselýDeník/Zdeněk VlachB l a n s k o - Fotbalisté Blanska sice opustili ligovou scénu, ale výsledky dorostu naznačují, že by to nemuselo být nadlouho. Mladší i starší tým vyhrál divizi.
19.7.Rád jsem si za Blansko zahrál, říká Zdeněk TraxlVBI - BLA 3:1, 0.kolo | Boris HasaB í t e š / B l a n s k o - V pohárovém utkání ve Velké Bíteši navlékl po téměř osmi letech dres Blanska útočník Zdeněk Traxl. Ten předvedl kvalitní výkon a pro domácí obranu představoval velké nebezpečí. Nejen o průběhu utkání předkola MOL Cupu jsme si povídali v našem rozhovoru.
19.7.Jiří Sedlák oslavil životní jubileumVedení FK BlanskoB l a n s k o - V neděli oslavil významné životní jubileum - 70 let bývalý hráč a trenér Spartaku Metra Blansko pan Jiří Sedlák.
18.7.Výsledek ovlivnily chyby v úvodech obou poločasů, mrzelo trenéra VeseléhoVBI - BLA 3:1, 0.kolo | Boris HasaB í t e š / B l a n s k o - Při absenci nového kouče Martina Maši vedl A tým v předkole MOL Cupu proti Velké Bíteši trenér dorostu Zdeněk Veselý. Pod jeho vedením mužstvo v omlazené sestavě předvedlo srdnatý výkon, z postupu do dalšího kola poháru se však radoval soupeř.
17.7.Postupovou bránu poháru Blansko neotevřelo, do dalšího kola prošla Velká BítešVBI - BLA 3:1, 0.kolo | Boris HasaB í t e š / B l a n s k o - Fotbalisté A týmu FK Blansko se do dalšího kola domácího poháru neprobojovali. V předkole MOL Cupu v omlazené sestavě s několika talentovanými dorostenci po poločasové remíze 1:1 podlehli Velké Bíteši na jejím hřišti 3:1.
16.7.Blansko otevře bránu poháru, ve Velké BítešiVBI - BLA 3:1, 0.kolo | Boris Hasa, Foto: Barbora TóthováB l a n s k o - První ostrý test čeká dnes od 17:00 fotbalisty A týmu FK Blansko. Staronový účastník Moravskoslezské divize, skupiny D se v rámci předkola MOL Cupu představí na půdě jejího loňského nováčka, celku FC Spartak Velká Bíteš.
11.7.A tým zahájil letní přípravuBoris HasaB l a n s k o - V pondělí 10. července zahájili letní přípravu na sezónu 2017/18 fotbalisté A týmu FK Blansko. Svěřenci nového trenéra Martina Maši absolvovali úvodní tréninkovou jednotku na stadionu na Mlýnské.
7.7.Blansko dlouhodobě vnímám jako kvalitní klub, říká nový trenér Martin MašaBoris HasaB l a n s k o - Jen krátce zůstal volný post hlavního trenéra A mužstva FK Blansko. Po odchodu trenéra Zbořila do Uničova se trenérského kormidla ujal Martin Maša, který poslední dvě sezóny strávil v Bystřici nad Pernštejnem.
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu