Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2020 vyšly tyto články:

1.5.Blansko na České televiziKryštof SeveraV době koronavirové krize se hodně řeší, zda-li se rozběhne druhá fotbalová liga, s tím souvisí i případný postup Blanska. I o tom vytvořila reportáž Česká televize!
7.5.Machala novým koučem Blanska, Zbořil se přesouvá na pozici generálního manažeraTisková zpráva, foto: denik.czFK Blansko v návaznosti na možnou účast klubu v příští sezóně FNL a tím spojené splnění licenčních podmínek pro vstup do profesionální soutěže začal pracovat na doplnění managementu i sportovního úseku.
12.5.Je neskutečné, kam se klub posunul, říká nový kouč Blanska MachalaMarkéta Weinlichová/denik.czPostoupí, nebo zůstanou ve třetí nejvyšší soutěži? Otázka, na kterou ve fotbalovém Blansku stále neznají odpověď. Přesto po zimním příchodu zvučných hráčských jmen posilují i na trenérském postu.
13.5.Věříme, že by si fanoušci našli cestu i na Sportovní ostrov, říká Zbyněk ZbořilRedakceB l a n s k o - Vytvořením sportovního úseku ukázalo Blansko jednoznačně, že má zájem bojovat o účast ve F:NL. Generálním manažerem se tak stal Zbyněk Zbořil, který se rozpovídal o aktuální situaci.
19.5.Letní příprava Blanska? Kluby z MSFL i divizeKryštof SeveraB l a n s k o - Blanenské fotbalisty čeká nepříliš oblíbené období - letní příprava. Ta začíná pod vedením kouče Machaly již v pondělí 25. května, kdy se všichni hráči sejdou na zahajovacím tréninku. První přátelský duel čeká Blansko hned 26. května, kdy na Údolní přivítají soupeře z Vrchoviny.
19.5.Oldřich Machala: Fotbal v Blansku prošel neuvěřitelným vývojemKryštof Severa, Martin Chroust, foto: deník.czBlansko – Už v pondělí se hráči FK Blansko sejdou po dlouhé pauze k tréninku, kterému bude poprvé velet nový trenér Oldřich Machala.
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu