Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V srpnu 2010 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.8.Beta Control novým generálním partnerem klubuBoris HasaB l a n s k o - V minulých dnech se podařilo užšímu vedení klubu dotáhnout do konce jednání o příchodu generálního partnera. Stala se jím firma Beta Control, kterou stručně představil její zástupce pan Radovan Přikryl.
3.8.David Bednář opět navlékne dres BlanskaBoris HasaB l a n s k o - Nečekanou posilu přivítali krátce před startem nového ročníku divize fotbalisté FK APOS Blansko. Po půl roce se domů vrací záložník David Bednář, který jaro strávil v třetiligové Líšni.
7.8.Bojovný zápas rozhodla Janíčkova výstavní trefaBLA - VEM 2:1, 1.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Vítězně vstoupili do nového ročníku divize fotbalisté FK APOS Blansko. Vyrovnané utkání s Velkým Meziříčím rozhodl v 81. minutě výstavní ranou Kamil Janíček.
9.8.David Bednář si obnovenou premiéru osladil asistencíBLA - VEM 2:1, 1.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Byl jednoznačně nejnebezpečnějším hráčem Blanska, který po celé utkání zaměstnával obranu Velkého Meziříčí. Záložník David Bednář si po půlročním hostování v Líšni navlékl zbrusu nový oranžový blanenský dres a velkou měrou přispěl k zisku tří bodů.
9.8.Radek Bezděk autorem první branky v nové sezóněBLA - VEM 2:1, 1.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Po odchodu Martina Sehnala v přípravě nastupoval na postu útočníka. Proti Velkému Meziříčí se však Radek Bezděk opět zasunul do obrany, přesto se jako útočník ve 37. minutě utkání zachoval a poslal své mužstvo do vedení.
9.8.Kluky nabádám, aby stříleli i z větších vzdáleností, říká Roman ŠindelkaBLA - VEM 2:1, 1.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Především spokojenost se třemi body vyzařovala po utkání s Velkým Meziříčím z Romana Šindelky, jehož svěřenci vyhráli poprvé od 24. dubna, kdy doma porazili 1:0 Žďár.
10.8.Anketa Hráč kola i v nové sezóněBoris HasaB l a n s k o - Také v novém ročníku divize můžete svými hlasy ovlivnit již tradiční anketu Hráč kola.
12.8.Premiéra v nové sezóně se vydařila, byl spojený zástupce Beta Control BLA - VEM 2:1, 1.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Spokojený s premiérou A mužstva v novém ročníku divize byl po utkání s Velkým Meziříčím zástupce generálního partnera firmy Beta Control.
13.8.Hráč 1. kola: David Bednář BLA - VEM 2:1, 1.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Vítězný návrat do sestavy Blanska okořeněný asistencí u první branky prožil v utkání s Velkým Meziříčím záložník David Bednář, kterého fanoušci zvolili Hráčem kola.
14.8.Bednářova paráda završila přestřelku se ŽďáremBLA - ZNS 3:3, 2.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Šest branek a několik sporných situací. To vše přineslo utkání fotbalistů FK APOS Blansko se Žďárem. Domácím se nakonec podařilo dotáhnout dvoubrankové manko. Vyrovnávací trefu zaznamenal po nádherném voleji David Bednář.
16.8.Ukázala se síla našeho mužstva, radoval se Libor NěmecBLA - ZNS 3:3, 2.kolo | Boris HasaB l a n s k o - V utkání se Žďárem nejprve v prvním poločase vymetl pavučinu z pravé šibenice, po změně stran proměněným pokutovým kopem zavelel ke stíhací jízdě. Záložník Libor Němec byl po konci utkání s remízou 3:3 spokojen.
16.8.Takové góly nepadají ani v lize, liboval si Radim BubeníčekBLA - ZNS 3:3, 2.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Na levé straně obrany měl plno práce se zastavováním útoků Žďáru. Radim Bubeníček jako defenzivní hráč mohl být po třech inkasovaných brankách nespokojen, po zápase v něm však převládala radost nad faktem, že se mužstvu podařilo dotáhnout dvoubrankové manko.
17.8.Mladší dorost vstoupil do sezóny vítězněŽID - BLA 1:5, 2.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Vítězstvím 5:1 vstoupili do nového ročníku krajského přeboru mladší dorostenci FK APOS Blansko. Utkání se po dohodě klubů odehrálo na Mlýnské.
21.8.V Napajedlech opět rozhodl úvod NAP - BLA 4:0, 3.kolo | Boris HasaN a p a j e d l a - Stejně jako v jarní části minulé sezóny rozhodl o výsledku utkání nevydařený úvod z pohledu našeho mužstva, kdy po 15 minutách svítilo na tabuli skóre 2:0. Krátce na to musel pod sprchy obránce Jan Zich, čehož domácí využili v poslední desetiminutovce.
21.8.Soustředění žáků se vydařiloMichal ŠenkeříkR u d i c e / B l a n s k o - Vydařené týdenní soustředění v nedaleké Rudici mají za sebou žáci FK APOS Blansko.
22.8.Také ve druhém kole mladší dorost suverénně zvítězilBLA - SAB 5:0, 2.kolo | Jaroslav MatuškaB l a n s k o - Také ve 2. kole krajského přeboru si se svým sokem s přehledem poradili mladší dorostenci FK APOS Blansko. Pod vedením Michala Kuglery dokráčeli k vítězství nad Hodonínem - Šardicemi B 5:0.
22.8.Hráč 2. kola: David Bednář BLA - ZNS 3:3, 2.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Také druhé kolo ankety Hráč kola ovládl David Bednář, který proti Žďáru vyrovnával na konečných 3:3.
23.8.Libor Němec: Bylo to podobné jako na jařeNAP - BLA 4:0, 3.kolo | Boris HasaN a p a j e d l a / B l a n s k o - Hodně těžko se hodnotilo sobotní utkání v Napajedlech Liboru Němcovi. I když se celý tým připravoval pečlivě na úvod utkání, po 15 minutách už na kontě inkasovaných branek svítila u Blanska dvojka.
26.8.Byl jsem příjemně překvapen a potěšen, říká Jan KarásekBoris HasaB l a n s k o - Novou akvizici do útočné řady A mužstva dnes získalo vedení FK APOS Blansko. Na hostování do konce roku přichází z Ráječka Jan Karásek.
26.8.Na utkání s Vyškovem jsme připraveni dobře, říká Roman ŠindelkaBLA - VYK 3:2, 4.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Napravit dojem z předchozího utkání v Napajedlech a potěšit vítězstvím svoje fanoušky budou chtít v dalším domácím utkání fotbalisté FK APOS Blansko. Ti přivítají v sobotu od 16:30 celek SK ROSTEX Vyškov.
Další stránky
12>>
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu