Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V srpnu 2012 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
31.8.Blansko v neděli zajíždí k lídroviMUT - BLA 0:2, 4.kolo | RedakceB l a n s k o - Těžká zkouška čeká v rámci 4. kola krajského přeboru fotbalisty FK Blansko. V neděli od 16:30 se představí pod vedením nového kouče Karla Jarůška v Mutěnicích, které bez ztráty bodu vévodí tabulce.
28.8.Starší žáci na úvod porazili KohoutoviceBLA - KOH 4:2, 1.kolo | Josef ŠmerdaB l a n s k o - Starší žáci FK Blansko vstoupili vítězně do nového ročníku krajského přeboru. Na domácí půdě porazili po dvou brankách Zmeka a jedné Študenta a Kadlece Kohoutovice 4:2.
28.8.FK Blansko má nového trenéra, vedení klubu si pláclo s Karlem JarůškemBohumil HlaváčekB l a n s k o - Poté, co nečekaně odstoupil trenér prvního mužstva mužů Michal Kugler, řešil okamžitě výkonný výbor vzniklou situaci. Přišlo záhy, pro mnohé nečekané, ale o to podle všech nejlepší řešení.
26.8.Třetí výhra posunula B tým do čela tabulkyMED - BLB 0:5, 3.kolo | Jaroslav Matuška, Pavel PaděraB l a n s k o / M e d l á n k y - Po výhře v Kohoutovicích, které v minulém ročníku 1.B tř., sk.A skončily na třetím místě a po domácím vítězství nad Čebínem, který ještě loni hrál 1.A tř., zajížděl B tým do Medlánek, které loni skončily hned za Kohoutovicemi, tzn. na 4. místě. Těžší vstup do soutěže snad už ani nemohl být. Přesto výhra v Medlánkách znamená dosud stoprocentní bodový zisk a vedení v soutěži!
26.8.Starší dorost v Havlíčkově Brodu neuspělHVB - BLA 2:1, 3.kolo | Jaroslav Matuška, Petr StupkaB l a n s k o / H a v l í č k ů v B r o d - Ani ve svém druhém soutěžním utkání se staršímu dorostu nepodařilo bodovat a po dvou odehraných kolech zůstává bez bodového zisku.
26.8.Mladší dorost, stejně jako starší, se vrátil z Vysočiny s prázdnouHVB - BLA 2:1, 3.kolo | Jaroslav Matuška, Petr StupkaB l a n s k o / H a v l í č k ů v B r o d - Stejně jako starší dorost, také mladší dorostenci v Havlíčkově Brodu nejtěsnějším rozdílem prohráli, přesto jim v průběžném tabulce patří páté místo.
26.8.Rousínov odjel z Blanska s výpraskemBLA - ROU 5:1, 3.kolo | Bohumil HlaváčekB l a n s k o - Na středeční výhru s Kyjovem navázali Blanenští skvěle. Po výborném výkonu dali oslavenci čerstvém šedesátníkovi Břeťovi Strážnickému, který se postaral o čestný výkop, krásný dárek v podobě tří bodů za přesvědčivou výhru s Rousínovem 5:1.
24.8.Anglický týden zakončí Blansko utkáním s RousínovemBLA - ROU 5:1, 3.kolo | RedakceB l a n s k o - První anglický týden dovrší zítra fotbalisté FK Blansko. V domácím prostředí přivítají od 16:30 celek FRAMOZ Rousínov.
23.8.Vyjádření vedení FK Blansko k odchodu trenéra A týmu Michala KugleraVedení FK BlanskoB l a n s k o - V úterý dne 21.8. trenér Michal Kugler oznámil vedení klubu, že se rozhodl ukončit v klubu svoji činnost a to okamžitě.
23.8.Blansko doma přehrálo Kyjov 2:0 BLA - KYJ 2:0, 14.kolo | Bohumil HlaváčekB l a n s k o - Ze sprchy po úterním nečekaném odstoupení trenéra Michala Kuglera se hráči i realizační tým s výborem klubu dokázali oklepat. V domácím prostředí v zápase s Kyjovem nezaváhali a dokázali ho porazit 2:0, když o branky se postarali Michal Šenk a Jan Doležel. Skvělý výkon předvedl v pohledném zápase domácí brankář Juran.
22.8.Blansko vyzve Kyjov, už bez trenéra KugleraBLA - KYJ 2:0, 14.kolo | RedakceB l a n s k o - Mílovými kroky pokračuje v temtu krajský přebor. Dnes je na programu předehrávané 14. kolo, v jehož rámci hostí fotbalisté FK Blansko od 17:00 na stadionu na Údolní celek FC Kyjov 1919.
21.8.Trenér Kugler v Blansku skončil. Oznámil svoji rezignaciDeník/Hynek SkotákB l a n s k o - Blanenskému béčku se daří. A to tak, že možná brzo dožene áčko. Zatímco rezervní tým postoupil do I. B třídy a tam vyhrává, z A týmu odešli klíčoví hráči a začátek sezony mu nevyšel, ze dvou utkání má bod.
20.8.Ohlasy po utkání na SpartěSBR - BLA 2:0, 2.kolo | Boris HasaB r n o / B l a n s k o - Zklamání zavládlo po sobotní porážce na hřišti Sparty Brno v kabině fotbalistů FK Blansko. Po slibné třicetiminutovce přišly dvě hrubky v obraně, které stály tým body a také sebevědomí. Utkání hodnotil trenér Michal Kugler a útočník Jan Doležel.
19.8.Blansko na Spartě neuspělo, prohrálo 0:2SBR - BLA 2:0, 2.kolo | Boris HasaB r n o / B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko v prvním venkovním utkání nové sezóny výsledkově neuspěli. Na hřišti ex-divizní Sparty Brno prohráli 0:2, když se dvakrát během tří minut prosadil Martin Fuxa a po dvou kolech mají na svém kontě pouhý jeden bod.
19.8.Břetislav Strážnický - 60 letVedení FK BlanskoB l a n s k o - V pátek 17.8.2012 se významného životního jubilea - 60 let dožil dlouholetý funkcionář někdejšího Spartaku ČKD Blansko a místopředseda současného FK Blansko pan Břetislav Strážnický.
19.8.Béčko opět vyhrálo, Čebín tak odjel s prázdnouBLB - CBN 4:2, 2.kolo | Jaroslav Matuška, Pavel PaděraB l a n s k o - I ve druhém soutěžním zápase se podařilo blanenské rezervě plně bodovat, kdy o výhře rozhodla až závěrečná desetiminutovka.
19.8.Starší dorost zahájil soutěž domácí prohrou o gólBLA - SBR 1:2, 2.kolo | Jaroslav Matuška, Petr StupkaB l a n s k o - Nekompletní starší dorost v prvním soutěžním utkání na domácím hřišti nestačil na Spartu Brno.
19.8.Mladší dorost vstoupil do soutěže domácí výhrouBLA - SBR 4:1, 2.kolo | Jaroslav Matuška, Petr StupkaB l a n s k o - V prvním soutěžním utkání vybojoval mladší dorost na domácím hřišti cennou výhru nad Spartou Brno.
17.8.Blansko jede poprvé ven, na hřiště Sparty BrnoSBR - BLA 2:0, 2.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Fotbalisty FK Blansko čeká zítra první mistrovské utkání v nové sezóně na hřišti soupeře. Svěřenci trenéra Kuglera se od 16:30 představí v Komárově proti loňskému účastníkovi divize D Spartě Brno.
13.8.V krajském poháru narazí Blansko na ŠlapaniceBoris HasaB l a n s k o - Po postupu přes Čebín se ve druhém kole krajského poháru FAČR utkají fotbalisté FK Blansko s účastníkem 1.A třídy, skupiny A - SK Šlapanicemi.
Další stránky
12>>
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu