Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V srpnu 2018 vyšly tyto články:

5.8.Divizní premiéra se vydařila! Blansko porazilo Humpolec 5:1BLA - HUM 5:1, 1.kolo | MJ, Foto: Josef KratochvílB l a n s k o - První kolo Fortuna Moravskoslezké divize D mají za sebou blanenští muži, kteří na domácím stadionu na Údolní zlomili během druhého poločasu houževnatý odpor Humpolce a zaslouženě zvítězili vysoko 5:1. Třemi brankami se blýskl střídající Radim Dvořák.
10.8.K prvnímu venkovnímu utkání zajíždí Blansko do LanžhotaMJB l a n s k o - Po vydařeném domácím zápasu s Humpolcem čeká na blanenské muže další nováček Moravskoslezské divize D. Nedělním soupeřem našich hráčů bude ambiciózní Lanžhot, mistr krajského přeboru Jihomoravského kraje.
13.8.Výhru v Lanžhotě zařídil jedinou brankou v utkání UrbančokLAN - BLA 0:1, 2.kolo | MJ, Foto: Josef KratochvílB l a n s k o - První venkovní výhru si hned zkraje sezóny 2018/2019 připsali blanenští muži na půdě nepříjemného Lanžhota. Vyrovnané utkání překlopil v 79. minutě na stranu hostujícího mužstva Dominik Urbančok. Blansko tak zůstává po dvou kolech stoprocentní.
15.8.Dorostenci vstoupí do druholigové sezóny zápasy v Prostějově a HlučíněMJB l a n s k o - Už dnes, 15. srpna 2018, sehrají blanenští dorostenci svá první utkání v Moravskoslezské dorostenecké lize. Soupeřem jim bude domácí 1. SK Prostějov, jehož sílu Blanenští znají z přátelských utkání. Začátky dnešních zápasů jsou v 15 hodin a 17:15 hod.
19.8.Nedělní šlágr je tady! Blansko přivítá na Údolní RosiceMJ, Foto: Josef KratochvílB l a n s k o - 19. srpna v 17 hodin se na stadionu na Údolní završí 3. kolo Fortuna Moravskoslezské divize D. Blansko bude hostit velmi silné Rosice, které, stejně jako domácí tým, mají po dvou kolech plný počet bodů. Dokáží blanenští hráči i potřetí zvítězit?
20.8.Vyrovnaná bitva se nekonala, Blansko přehrálo Rosice vysoko 4:0BLA - ROS 4:0, 3.kolo | MJ, Foto: Josef KratochvílB l a n s k o - Ve 3. kole Fortuna Moravskoslezské divize D na sebe narazila dvě mužstva, která se velmi dobře znají. Do Blanska zavítaly Rosice s několika bývalými hráči či trenérem, kteří působili v našem fotbalovém klubu. Před utkáním se dal očekávat vyrovnaný průběh, nicméně tyto prognózy byly spřetrhány. Blanenští fotbalisté měli během utkání míč více na kopačkách, vytvořili si spoustu gólových příležitostí a nakonec zvítězili 4:0. Dvěma góly a jednou asistencí se prezentoval David Bednář.
22.8.První body na domácí půdě! Starší dorost přehrál Karvinou 5:0, mladší vybojoval bod za remízu 1:1BLA - KAB 5:0, 3.kolo | MJ, Foto: Josef KratochvílB l a n s k o - Úspěšné odpoledne prožili blanenští dorostenci na stadionu na Údolní. Starší dorostenci udali směr utkání v závěru prvního poločasu a nakonec zaslouženě zvítězili 5:0, mladší dorostenci vybojovali první bod za remízu 1:1.
27.8.Čtvrté vítězství v řadě vybojovali blanenští fotbalisté ve Staré ŘíšiSTR - BLA 0:3, 4.kolo | MJ, Foto: Josef KratochvílB l a n s k o - Čtvrtý zápas sezóny sehráli blanenští muži na půdě momentálně deváté Staré Říše. Po vítězství 3:0 patří svěřencům trenéra Koloucha samostatné 1. místo v tabulce Fortuna Moravskoslezské divize D, kde mužstvo prozatím posbíralo plných 12 bodů. Dvěma góly se znovu blýskl kapitán David Bednář.
30.8.Muži se představí doma proti Tasovicím, dorostenci zamíří do OpavyMJ, Foto: Josef KratochvílB l a n s k o - První zářijový víkend bude na blanenských hřištích velmi nabitý. Na domácí půdě se představí muži, starší a mladší žáci a také starší přípravky. Starší a mladší dorost vyrazí bojovat o další body do Opavy. Všechna utkání jsou navíc naplánovaná pouze na sobotu.
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2019 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu