Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V září 2009 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
30.9.Starší dorost v útlumu - prohrál doma s ŽidenicemiBLA - ŽID 0:2, 8.kolo | Martin PalatkaB L A N S K O - Po první porážce, která přišla v minulém kole neuspěl starší dorost tentokrát doma proti Židenicím. Týmu chyběl trenér Michal Polák, kterého zastoupil Radek Sedláček.
30.9.Mladší dorost podruhé v sezóně nadělil devítkuBLA - ŽID 9:0, 8.kolo | Jiří PokojB L A N S K O - Mladší dorost rozpoutal proti Židenicím střeleckou kanonádu. Pěti brankami se předvedl střídající Juran, který jinak nastupuje mezi třemi tyčemi.
30.9.Starší žáci na B tým Znojma nestačiliZNB - BLA 4:0, 6.kolo | Jaroslav MatuškaZ N O J M O - V 7. kole krajského přeboru starších žáků nestačili naši kluci na B tým 1. SC Znojmo, kterému podlehli 4:0.
28.9.A tým prohrál díky brankám do šatnyZNS - BLA 3:0, 8.kolo | Boris HasaŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Pětizápasová neporazitelnost fotbalistů FK APOS Blansko skončila. Domácí Žďár se o to postaral díky dvěma slepeným brankám zkušeného útočníka Karáska v rozmezí jediné minuty.
26.9.Juniorka Vavřinci nedala šanciBLB - VAV 4:0, 8.kolo | Libor KlimešB L A N S K O - Ani náznak pochyb nemohl být ve střetnutí Juniorky s Vavřincem o tom, kdo má jaké ambice. O výsledku bylo rozhodnuto již po prvním poločase.
21.9.Starší dorost poprvé prohrálMUT - BLA 2:1, 7.kolo | Michal PolákM U T Ě N I C E - Poprvé v letošním ročníku jihomoravského přeboru okusili starší dorostenci hořkost porážky.
21.9.Mladší dorost v Mutěnicích vyhrálMUT - BLA 0:3, 7.kolo | Jiří PokojM U T Ě N I C E - Ve třetím venkovním utkání mladší dorost získal tři body na půdě Mutěnic.
21.9.Dorost B jednoznačně vyhrál ve SloupěSLP - BLB 1:9, 4.kolo | Jiří PokojS L O U P - také ve čtvrtém kole B dorost získal tři body, navícp o suverénním vítězství.
21.9.Starší žáci si poradili s VeselímBLA - VES 2:0, 5.kolo | Jaroslav MatuškaB L A N S K O - Třetí domácí utkání v sezóně zvládli svěřenci trenéra Stupky tříbodově, navíc udrželi podruhé doma čisté konto.
19.9.O výhře nad Vyškovem rozhodl BednářBLA - VYK 3:2, 7.kolo | Boris HasaB L A N S K O - Fotbalisté FK APOS Blansko dokázali i přes nepříliš povedený výkon potvrdit tři body z Třebíče a porazili Rostex Vyškov 3:2. Všechny branky padly až ve druhém poločase. O dvě se postaral Bednář a jednu přidal Traxl.
19.9.Juniorka v souboji o první místo dominovalaDRN - BLB 1:4, 7.kolo | Libor KlimešD R N O V I C E   U   L Y S I C - V souboji dvou týmů ze špičky tabulky mělo jasně navrch naše B mužstvo, která dokázalo vstřelit hned 4 branky.
16.9.Petr Vašíček povede divizní RousínovBoris HasaB L A N S K O - Nepříliš dlouho byl bez angažmá trenér Petr Vašíček. Jeho novým působištěm se v úterý stal 14. celek divize D Framoz Rousínov. Bývalý blanenský kouč nahradil na tomto postu Františka Schneidera, který na svoji funkci rezignoval po porážce v Napajedlech. Premiéru před vlastním publikem se nový trenér Rousínova odbyje tuto sobotu, kdy nastoupí jeho svěřenci proti Otrokovicím. Naše mužstvo se v podzimní části utká s Rousínovem na jeho hřišti v sobotu 24. října v rámci 12. kola.
14.9.Starší žáci podlehli vysoko 1. FC Brno CBNC - BLA 6:1, 4.kolo | Jaroslav MatuškaB R N O - V pátém mistrovském utkání utržili svěřenci Petra Stupky debakl v Brně s C týmem 1. FC.
13.9.Starší dorost deklasoval Moravský KrumlovBLA - MKR 5:1, 6.kolo | Michal PolákB L A N S K O - Na střeleckou pohodu ze Šardic navázal starší dorost také v domácím prostředí, ve kterém si s přehledem poradil s Moravským Krumlovem.
13.9.Mladší dorost nedal Krumlovu šanciBLA - MKR 4:0, 6.kolo | Jiří PokojB L A N S K O - Další vysoké vítězství si na své konto připsali mladší dorostenci FK APOS Blansko. Střelecky se blýsk Jan Sedlák, autor hattricku.
13.9.Dorost B porazil LipovecBLB - LIP 9:0, 3.kolo | Jiří PokojB L A N S K O - B dorost ve třetím utkání sezóny nadělil Lipovci devět branek.
12.9.A tým zvítězil vysoko v TřebíčiTRE - BLA 1:4, 6.kolo | Boris HasaT Ř E B Í Č - Vzestup formy potvrdili fotbalisté FK APOS Blansko na hřišti ambiciózní Třebíče, která v týdnu vyřadila z domácího poháru prvoligové Slovácko. Svěřenci trenéra Zbořila dokázala čtyřikrát skórovat a zcela po zásluze získali tři body.
12.9.Juniorka udržela i přes remízu vedoucí poziciBLB - LET 3:3, 6.kolo | Libor KlimešB L A N S K O - Infarktový zápas sehrál náš B tým s Letovicemi. Ty vedly v poločase už 2:0 nakonec však byly za bod rády.
11.9.Díl VIII. - Nepovedený vstup do sezonyPavel Starý ml.V předchozím, spíše optimisticky laděném článku, ve kterém jsem odhadoval naše šance v novém ročníku, jsem předpovídal našemu týmu pozici na špici tabulky s možností postupu. Na závěr jsem ještě poznamenal, že zápas v Šardicích nám hodně napoví. Alespoň v tomto jsem se tedy určitě trefil.
11.9.Mladší dorost v Šardicích neuspělSAB - BLA 2:1, 5.kolo | Jiří PokojŠ A R D I C E - Po třech výhrách v řadě mladší dorostenci tentokrát nestačili na B tým tréninkového centra Hodonína-Šardic.
Další stránky
12>>
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu