archiv článkůarchiv aktualit

V září 2010 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
30.9.Hráč 8. kola: David BednářBLA - PEL 2:2, 8.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Měl velký podíl na brzkém vedení nad Pelhřimovem, nakonec však odcházel do šaten se svěšenou hlavou. Záložník David Bednář však i přes neproměněnou penaltu u diváků přízeň neztratil a zvítězil v anketě Hráč kola.
30.9.Do Blanska přijede Zbrojovka BrnoBLA - FCZ 0:6, 0.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Zajímavá konfrontace čeká příští středu fotbalisty FK APOS Blansko. K přátelskému utkání totiž na stadion Na Údolní přijede celek     FC Zbrojovka Brno. (FOTO: www.fczbrno.cz)
28.9.Remízu beru jako porážku, říká Jan ZichBLA - PEL 2:2, 8.kolo | Boris HasaB l a n s k o - V úvodu zápasu si se spoluhráči užíval brzkého vedení 2:0, po závěrečném hvizdu rozhodčího bral remízu jako porážku. Obránce Jan Zich měl po zápase s Pelhřimovem jasno. „Disciplinovanější tým by zápas v klidu dohrál,“ prohlásil.
28.9.David Bednář: Musím to vzít na sebeBLA - PEL 2:2, 8.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Ve druhé minutě proměnil penaltu a vzápětí připravil gól pro spoluhráče Bezděka. Záložník David Bednář režíroval vstup Blanska do utkání jako z říše snů. Po změně stran už za stavu 2:2 se stal smutným hrdinou, když ve 48. minutě jeho druhou penaltu v zápase brankář Moravec zneškodnil.
28.9.Roman Šindelka: Rozhodla naše nedisciplinovanostBLA - PEL 2:2, 8.kolo | Boris HasaB l a n s k o - V úvodu zápasu si musel na střídačce spokojeně lebedit. Jeho svěřenci brzy vedli 2:0 a na jejich hru byla radost pohledět. Po závěrečném hvizdu byl však trenér Blanska Roman Šindelka hodně naštvaný. „Rozhodla naše nedisciplinovanost,“ měl jasno.
26.9.Penaltový festival skončil nerozhodněBLA - PEL 2:2, 8.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Čtyři branky, čtyři penalty, vyloučení, emoce a mnoho dalších zajímavých situací přinesl souboj Blanska s Pelhřimovem. Blanenští do zápasu vlétli jako uragán, jejich rozlet však ve 29. minutě přibrzdilo vyloučení brankáře Sehnala. Hostům se ještě do poločasu podařilo skóre srovnat, konečnou remízu nakonec brali všemi deseti.
26.9.Mladší dorost potvrdil formu i v Mutěnicích MUT - BLA 0:4, 8.kolo | Jaroslav MatuškaM u t ě n i c e - Šesté vítězství v sezóně si v Mutěnicích připsali mladší dorostenci FK APOS Blansko. Po dvou brankách Michala Zouhara a jedné Machorka a Šafaříka zvítězili přesvědčivě 4:0.
25.9.Hráč 7. kola: David BednářKON - BLA 1:0, 7.kolo | Boris HasaB l a n s k o - V tradiční anketě Hráč kola po zápase v Konici obdržel od diváků nejvíce bodů kapitán David Bednář.
22.9.Roman Šindelka: Rozhodla jediná střela KON - BLA 1:0, 7.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Hodně rozpačitě hodnotil sobotní utkání v Konici trenér Blanska Roman Šindelka. Jeho mužstvo na půdě neoblíbeného soupeře nepředvedlo vůbec špatný výkon, na bodový zisk ale bohužel nedosáhlo.
20.9.Ochoz se nechytla ani v BlanskuBLB - OCH 3:1, 7.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Premiérový zisk tří bodů ze hřiště soupeře potvrdili fotbalisté FK APOS Blansko B v domácím prostředí. Svěřenci Tomáše Šenka si poradili s poslední Ochozí u Brna, kterou porazili 3:1.
20.9.Mladší dorost navzdory marodce vypráskal Starý Lískovec BLA - STL 5:1, 7.kolo | Jaroslav MatuškaB l a n s k o - I navzdory rozsáhlé marodce v týmu dokázali mladší dorostenci s přehledem porazit Starý Lískovec, kterému nasázeli pět branek.
16.9.Hráč 6. kola: Jan KarásekBLA - ROS 2:0, 6.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Vstřelil obě branky svého týmu, díky nimž se fotbalisté Blanska udrželi na špičce tabulky. Útočník Jan Karásek byl také diváky zvolen Hráčem kola v naší pravidelné anketě po zápase s Rosicemi.
14.9.Důležité bylo, že jsme rychle rozehráli aut, říká Jan KarásekBLA - ROS 2:0, 6.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Snový začátek prožívá v novém angažmá útočník Jan Karásek. Ten za Blansko odehrál 4 zápasy a už 4krát se dokázal prosadit gólově.
14.9.Roman Šindelka: Věděl jsem, že jeden gól jsme schopni dátBLA - ROS 2:0, 6.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Především díky trpělivosti a vyčkávání na rozhodující okamžik v sobotu fotbalisté FK APOS Blansko udolali doma Rosice v poměru 2:0.
13.9.V Černé Hoře vyhrálo fotbalovější mužstvoCNH - BLB 0:3, 6.kolo | Boris HasaČ e r n á   H o r a - Sebevědomým a fotbalově velmi pohledným výkonem se prezentovali fotbalisté FK APOS Blansko B na hřišti Černé Hory. Po dvou brankách Miroslava Grosse a jedné Richarda Klügla si svěřenci Tomáš Šenka odvezli tři body za výhru 3:0.
13.9.Hráč 16. kola: Michal HájekOTR - BLA 2:1, 15.kolo | Boris HasaB l a n s k o - V anketě Hráč kola jste jako nejlepšího hráče utkání 16. kola Otrokovice - Blansko zvolili pravého obránce Michala Hájka.
12.9.Rosice sestřelil ve druhém poločase KarásekBLA - ROS 2:0, 6.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Když Jan Karásek skóruje, Blansko vítězí. Tato rovnice platí i po sobotním utkání s Rosicemi, kdy se dravý útočník dvakrát prosadil a rozhodl zápas o šest bodů.
9.9.Zaspaný úvod rozhodl o prohřeOTR - BLA 2:1, 15.kolo | Boris HasaO t r o k o v i c e - Nevydařený vstup do utkání rozhodl o prohře fotbalistů FK APOS Blansko v předehrávce 15. kola na půdě Otrokovic.
Ty po 22 minutách vedly již 2:0, po proměněné penaltě Němcem viselo vyrovnání ve vzduchu, brankář Kašík však již nekapituloval.
9.9.Škoda, že po penaltě už nám tam nic nepadlo, litoval Radek BezděkOTR - BLA 2:1, 15.kolo | Boris HasaO t r o k o v i c e - Pouze jedinou změnu oproti poslednímu utkání v Bystrci byl nucen trenér Šindelka provést. Pracovní povinnosti nedovolily do Otrokovic odcestovat Petru Šípovi, na pravé straně zálohy tak naskočil univerzál Radek Bezděk, který musel skousnout těsnou porážku 2:1.
9.9.Hráč 5. kola: David BednářBYS - BLA 0:2, 5.kolo | Boris HasaB l a n s k o - V sobotním utkání na půdě Bystrce přidal druhou pojišťovací branku Blanska a neustále zaměstnával domácí obranu. Kapitána Davida Bednáře diváci zvolili za nejlepšího hráče utkání Bystrc - Blansko.