Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V září 2011 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
2.9.Druhé derby je tu, vedoucí Blansko vyzve čtvrté BoskoviceBLA - BSK 3:3, 5.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Druhé derby po sobě odehrají v rámci 5. kola krajského přeboru fotbalisté FK APOS Blansko. V sobotu přivítají svěřenci trenéra Kuglera na stadionu na Údolní tým FC Boskovice.
2.9.Hráč 4. kola: Michal ŠenkRJE - BLA 2:3, 4.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Vzhledem k velkému počtu blanenských fanoušků na utkání v Rájci jste mohli i tentokrát hlasovat pro nejlepší tři hráče utkání Rájec - Blansko. Podruhé za sebou ovládl tuto anketu záložník Michal Šenk.
4.9.Festival neproměněných šancí skončil remízouBLA - BSK 3:3, 5.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Šest branek, emoce, obrat a řadu neproměněných šancí hlavně v podání domácích. To vše přineslo derby jako řemen mezi Blanskem a Boskovicemi, ve kterém se oba sokové rozešli smírně po výsledku 3:3.
4.9.B tým v přestřelce podlehl OlešniciOLE - BLB 5:4, 4.kolo | Pavel PaděraB l a n s k o - Fotbalisté B mužstva FK APOS Blansko prohráli na půdě Olešnice v hokejové přestřelce 5:4. Dvě branky domácích zaznamenal bývalý hráč Blanska Ondřej Kuda.
7.9.Starší žáci porazili v derby BoskoviceBLA - BSK 3:2, 3.kolo | Michal ŠenkeříkB l a n s k o - Ve 3. kole krajského přeboru zvládli starší žáci napínavé derby s Boskovicemi a díky hattricku Iva Louly vyhráli v poměru 3:2.
7.9.Mladší dorost přišel o výhru v nastaveníBLA - BŘB 2:2, 5.kolo | David BednářB l a n s k o - Až ve druhé minutě nastaveného času přišli mladší dorostenci v 5. kole o hubené vítězství nad posledním celkem divize Břeclaví B, která po brejkové akci vyrovnala na konečných 2:2.
7.9.Blansko vyzve v poháru LipovecLIP - BLA 2:3, 2.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Krajský pohár dnes pokračuje osmi zápasy druhého kola. Fotbalisté FK APOS Blansko v jeho rámci zavítají na hřiště loňského vítěze okresního přeboru Sokola Lipovec.
7.9.Blansko přešlo přes Lipovec do čtvrtfináleLIP - BLA 2:3, 2.kolo | Boris HasaL i p o v e c / B l a n s k o - Fotbalisté FK APOS Blansko zvládli v rámci 2. kola krajského poháru utkání na hřišti Lipovce. Po dvou brankách Martina Sehnala a jedné Marka Pernici vyhráli 3:2 a postoupili do jarního čtvrtfinále.
10.9.Starší dorost stále vévodí divizní tabulceBohumil HlaváčekB l a n s k o - Přestože svěřenci Jiřího Pokoje v neděli ztratili první body, i nadále okupují první příčku tabulky divize staršího dorostu.
10.9.Zápas Blansko - Podivín živě na internetuBLA - POD 1:1, 6.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Dnešní utkání 6. kola krajského přeboru FK APOS Blansko - Slavoj Podivín můžete sledovat živě prostřednictvím webu jmkfs a tvcom.
10.9.Blansko roli favorita nezvládlo a darovalo Podivínu bod BLA - POD 1:1, 6.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Fotbalisté FK APOS Blansko ani ve druhém domácím utkání v řadě nedokázali naplno bodovat. S nováčkem krajského přeboru Podivínem se rozešli smírně po výsledku 1:1.
13.9.B tým podlehl doma JedovnicímBLB - JED 1:3, 5.kolo | Pavel PaděraB l a n s k o - Ani v 5. kole okresního přeboru neprolomili fotbalisté FK APOS Blansko B výsledkovou mizérii a prohráli na domácím hřišti s Jedovnicemi 1:3. Jedinou branku zaznamenal až za rozhodnutého stavu Marek Pernica.
13.9.Mladší dorost nestačil na Havlíčkův BrodBLA - HVB 0:3, 6.kolo | David BednářB l a n s k o - V 6. kole divize prohráli mladší dorostenci vinou mizerné koncovky a chybám v obraně na domácí půdě s Havlíčkovým Brodem 0:3.
15.9.Starší žáci vyšli se Svratkou bodově naprázdnoBLA - SVB 0:1, 4.kolo | Michal ŠenkeříkB l a n s k o - Ve 4. kole krajského přeboru vyšli starší žáci v domácím utkání se Svratkou Brno bodově naprázdno, když o výsledku utkání rozhodla jediná branka.
18.9.Blansko ztratilo v Krumlově vyhraný zápasMKR - BLA 4:2, 7.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Fotbalisté FK APOS Blansko ztratili v 7. kole krajského přeboru na hřišti Moravského Krumlova výborně rozehrané utkání. Již v 10. minutě vedli 2:0, domácí však snovým finišem skóre otočili na konečných 4:2.
19.9.B tým udolal Sloup brankou v závěruBLB - SLP 1:0, 6.kolo | Pavel PaděraB l a n s k o - Fotbalisté FK APOS Blansko se v utkání 6. kola okresního přeboru dočkali protržení neúspěšné série, když brankou Jana Nečase v závěru udolali Sloup 1:0.
20.9.Mladší dorost vyhrál suverénně ve VeselíVES - BLA 0:4, 7.kolo | Petr StupkaB l a n s k o - V 7. kole dorostenecké divize zvítězili mladší dorostenci s přehledem na půdě Veselí nad Moravou v poměru 4:0.
23.9.Starší žáci vybojovali v Krumlově tři body MKR - BLA 0:1, 5.kolo | Michal ŠenkeříkB l a n s k o - Starší žáci si v 5. kole krajského přeboru na rozdíl od mužů odvezli z Moravského Krumlova všechny body, když jim k vítězství stačila jediná branka Radka Keprta.
23.9.Starší dorost vyhrál také ve VeselíVES - BLA 0:1, 7.kolo | Bohumil HlaváčekV e s e l í / B l a n s k o – Starší dorostenci pokračují ve spanilé jízdě divizí. Svěřenci trenér pokoje tentokrát dovezli tři body z Veselí nad Moravou, díky brance Buchty.
24.9.Hráč 6. kola: Radim BubeníčekBLA - POD 1:1, 6.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Po zápase s Podivínem jste mohli hlasovat proti tři nejlepší blanenské hráče. Vítězem se stal kapitán Radim Bubeníček.
Další stránky
12>>
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu