Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V září 2012 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.9.Anglický týden staršího dorostu - středa v PelhřimověPEL - BLA 0:4, 1.kolo | Jaroslav Matuška, Petr StupkaB l a n s k o / P e l h ř i m o v - K poslednímu srpnovému utkání zajížděli dorostenci do Pelhřimova a výlet to byl vskutku vydařený.
1.9.Anglický týden staršího dorostu - sobota v BlanskuBLA - OTR 2:1, 4.kolo | Jaroslav Matuška, Petr StupkaB l a n s k o - Po středečních prvních třech bodech za výhru v Pelhřimově bodoval starší dorost také doma a dokázal porazit doposud vedoucí Otrokovice.
1.9.Anglický týden mladšího dorostu - středa v PelhřimověPEL - BLA 1:4, 1.kolo | Jaroslav Matuška, Petr StupkaB l a n s k o / P e l h ř i m o v - Stejně jako starší dorostenci, také mladší dorost přivezl z Pelhřimova tři body za výrazné vítězství.
1.9.Anglický týden mladšího dorostu - sobota v BlanskuBLA - OTR 0:1, 4.kolo | Jaroslav Matuška, Petr StupkaB l a n s k o - Na výhru z Pelhřimova mladší dorost navázat nedokázal a přes dostatek příležitostí a výraznou převahu domácí zápas prohrál.
2.9.Blansko získalo cenný skalp lídraMUT - BLA 0:2, 4.kolo | Boris HasaM u t ě n i c e / B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko premiérově pod vedením nového trenéra Karla Jarůška prodloužili vítěznou sérii. Na hřišti lídra krajského přeboru Mutěnic vyhráli po brankách Michala Šenka a Radima Bubeníčka 2:0 a plný bodový zisk si připsali již potřetí za sebou.
2.9.B tým se po čtyřech kolech osamostatnil na čele tabulkyBLB - SBC 3:2, 4.kolo | Jaroslav Matuška, Pavel PaděraB l a n s k o - V sobotu 1. září 2012 se hráči blanenského B týmu utkali s mužstvem FC Soběšice, které má ve své sestavě velezkušeného Jana Marošiho, bývalého vynikajícího ligového hráče s odehranými 365 zápasy a 67 vstřelenými brankami v první lize. Do utkání navíc nemohli zasáhnout Martin Pokorný a Jan Cupal.
4.9.Starší žáci podlehli Zbrojovce CZBC - BLA 3:2, 2.kolo | Josef ŠmerdaB l a n s k o - Ve 2. kole krajského přeboru prohráli starší žáci na hřišti Zbrojovky C 2:3.
5.9.Blansko čekají ve druhém kole poháru Šlapanice SPE - BLA 3:2, 2.kolo | RedakceB l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko dnes sehrají utkání v rámci druhého kola krajského poháru FAČR. Od 17:00 se představí na půdě účastníka 1.A třídy, skupiny A Šlapanic.
6.9.V poháru jdou po penaltovém rozstřelu dál ŠlapaniceSPE - BLA 3:2, 2.kolo | Pavel StarýŠ l a p a n i c e / B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko se pro letošní sezónu rozloučili s krajským pohárem FAČR. V rámci jeho druhého kola remizovali ve Šlapanicích 2:2, domácí však byli úspěšnější v penaltovém rozstřelu, v němž se rozhodlo až v deváté sérii.
7.9.Blansko hostí zítra na Údolní KuřimBLA - KUR 2:1, 5.kolo | RedakceB l a n s k o - Druhý anglický týden v probíhající sezóně završí zítřejším domácím utkáním fotbalisté FK Blansko. Soupeřem svěřenců trenéra Karla Jarůška bude od 16:30 na stadionu na Údolní poslední tým tabulky FC Kuřim.
8.9.B tým poprvé prohrál, ve ŠvábenicíchSVC - BLB 1:0, 5.kolo | Jaroslav Matuška, Pavel PaděraB l a n s k o / Š v á b e n i c e - Až v utkání 5. kola, v přímém souboji s druhým celkem soutěže, B tým poprvé prohrál. I přes tuto bodovu ztrátu však zůstává na prvním místě tabulky 1.B třídy, skupiny A.
10.9.Blansko vyhrálo počtvrté za sebou, doma udolalo KuřimBLA - KUR 2:1, 5.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko jsou na vítězné vlně. Plný bodový zisk si svěřenci trenéra Karla Jarůška připsali již počtvrté za sebou. Tentokrát v domácím prostředí porazili po brankách Jakuba Šplíchala a Martina Pokorného poslední Kuřim 2:1.
10.9.Starší žáci porazili BystrcBLA - BYS 1:0, 3.kolo | Josef ŠmerdaB l a n s k o - Ve 3. kole krajského přeboru porazili starší žáci v domácím prostředí díky brance Dominika Zmeka Dostu Bystrc 1:0.
11.9.Blansko čeká druhé derby, představí se v RáječkuRAJ - BLA 2:0, 15.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Druhé derby v letošním ročníku krajského přeboru čeká zítra fotbalisty FK Blansko. V rámci předehrávaného 15. kola se od 17:00 představí na hřišti Olympie Ráječko.
13.9.Blansku derby nevyšlo, prohrálo v RáječkuRAJ - BLA 2:0, 15.kolo | Boris HasaR á j e č k o / B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko druhé derby v sezóně nezvládli. V předehrávce 15. kola krajského přeboru nestačili na Olympii Ráječko, na jejímž hřišti prohráli po brankách Tomáše Koutného a Martina Sehnala 0:2.
14.9.Blansko se utká s nováčkem, zítra ho vyzvou BosonohyBOS - BLA 1:1, 6.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko si mohou rychle spravit chuť. Po středečním prohraném utkání v Ráječku čeká zítra svěřence trenéra Karla Jarůška od 16:00 utkání na hřišti týmu z Bosonoh.
15.9.Druhá prohra B týmu znamená propad na třetí místoBLB - BOH 1:6, 6.kolo | Jaroslav Matuška, Pavel PaděraB l a n s k o - Podruhé za sebou prohrálo B mužstvo FK Blansko. Zatímco prohra v minulém kole na půdě druhých Švábenic o jediný gól ponechala náš tým na čele soutěže, tak dnešní vysoká domácí prohra znamená propad na průběžnou třetí příčku 1. B třídy, skupiny A.
16.9.Blansko na hřišti nováčka remizovaloBOS - BLA 1:1, 6.kolo | Boris HasaB o s o n o h y / B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko po středeční porážce v Ráječku nevyhráli ani druhé venkovní utkání po sobě. Na hřišti nováčka z Bosonoh uhráli remízu 1:1. Domácí poslal do vedení Patrik Holomek, na jehož branku stihl ještě do přestávky reagovat Tomáš Jarůšek.
16.9.Šálu a dres si můžete zakoupit přes FanshopVedení FK BlanskoB l a n s k o - Vedení klubu pro Vás společně s marketingovým partnerem společností Rogam připravilo možnost zakoupit si dres a šálu FK Blansko.
16.9.Ve třetím domácím utkání vybojoval starší dorost druhou výhruBLA - TRB 5:1, 6.kolo | RedakceB l a n s k o - Po smolné remíze ve Žďáru 2:2 se starší dorostenci předvedli před domácím publikem výhrou s HFK Třebíč B 5:1.
Další stránky
12>>
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu