Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

17.1.A-tým zahájil zimní přípravuMichal Ježek B l a n s k o - Rozsvícená světla, spousta sněhu a vlezlý mráz. Takové podmínky provázely první trénink A-týmu FK Blansko.
16.1.3. kolo zimní ligy mladších přípravek ročníku 2009Jana Kytnerová B l a n s k o - V sobotu 6.1.2018 se v blanenské sportovní hale ASK odehrálo 3. kolo zimní ligy mladších přípravek ročníku 2009. Za FK Blansko „A“ nastoupili Adam Korčák, Filip Kytner, Martin Novotný, Filip Kovář, Dominik Zouhar, Filip Terer, Jakub Jančík, Jan Stejskal a jako brankář Šimon Mackanič.
14.1.Napsali o nás: Stavíme základ pro příští roky, říká trenér fotbalistů Blanska Martin MašaDeník/Zdeněk Vlach, Foto: Josef KratochvílB l a n s k o - V létě, když narychlo převzal fotbalisty Blanska, moc prostoru k manévrování neměl. Zimní příprava, která začne v úterý, by už měla probíhat podle jeho představ. Cíl zůstává stejný, záchrana mužstva v divizi. „Ale nemáme nůž pod krkem,“ upozorňuje trenér Martin Maša.
6.1.Novoroční přání předsedy klubu Jiřího CrhyMichal Ježek B l a n s k o - Přání do nového roku a spoustu dalších poznatků a aktualit směrem k jarní části sezóny vyslovil předseda blanenského fotbalového klubu a místostarosta města Blanska pan Jiří Crha.
4.1.Fotbalista roku 2017 okresu BlanskoVV OFS BlanskoB l a n s k o - Výkonný výbor OFS Blansko zve všechny příznivce fotbalu na slavnostní vyhlášení XV. ročníku ankety FOTBALISTA ROKU.
1.1.Novoroční speciál: Očima Zdeňka VeseléhoMichal Ježek B l a n s k o - Rok 2018 je konečně tady a s ním i jarní část fotbalové sezóny 2017/2018. Přípravné období na umělé trávě se v blanenském klubu zanedlouho rozjede na plné obrátky, na mistrovská utkání si fanoušci budou muset počkat až do poloviny března, kdy se rozjedou divizní soutěže mužů a dorostenců. Jak vidí situaci v klubu a své vlastní výkony talentovaný brankář Zdeněk Veselý, se dočtete v tomto zajímavém svátečním rozhovoru.
6.12.Hodnocení podzimní sezony 2017 - mladší dorostBLA - KYJ 9:0, 2.kolo | Dušan TenoraB l a n s k o - Sezona začala příchodem 8 nových hráčů ( 6 z žáků, dále Luboš a Filip M.) a budováním nového mužstva s novou trenérskou dvojicí Tenora, Stupinský. Reorganizací soutěže bylo zřejmé, že úroveň divize bude vyšší než v předchozích letech.
6.12.Mladší žáci FK Blansko se zúčastnili turnaje v partnerském městě LegnicaSBR - BLA 0:0, 3.kolo | Radek Štěpánek - trenér mladší žáciB l a n s k o - Mladí blanenští fotbalisté reprezentovali svoje město na tradičním, již 31. ročníku Mikulášského turnaje v polské Legnici, který se konal v místní sportovní hale o víkendu 2. až 3. prosince 2017. Z 24 přihlášených družstev zde spolu s ukrajinským týmem Galicja Drohobyč a německými SV Fortschritt Meissen a Wuppertal Kicker startovali jako jeden ze zahraničních účastníků.
6.12.Hráči ročníku 2007 FK Blansko se zúčastnili turnaje výběru OFS BlanskoJIB - BLA 1:2, 1.kolo | Libor Klimeš - trenér starší přípravkyB l a n s k o - V sobotu 2. prosince se ve sportovní hale TJ Tatranu Bohunice, pořádal meziokresní halový turnaj starších přípravek ročník 2007. FK Blansko reprezentovali za výběr OFS Blansko Jan Brázda, Adam Nejezchleb a Bruno Klimeš.
28.11.Hodnocení podzimní sezóny 2017 – starší dorost | Zdeněk Veselý - Josef ŠmerdaB l a n s k o - Do podzimní části sezony 2017-2018 jsme vstupovali s předpokladem, že vzhledem k reorganizaci soutěží dorostu a zařazení nových mužstev do divize, bude tento ročník těžší, než ten loňský a nutno konstatovat, že tento náš předpoklad se naplnil.
27.11.Domácí tým si opět podmanil Memoriál Dana Němce, ve finále předčil RosiceBLA - ZNB 6:0, 4.kolo | ADAM HAVEL - Blanenský deník B l a n s k o - Třetí titul z posledních čtyř let. Blanenští fotbalisté v sobotu obhájili titul na Memoriálu Dana Němce, který připomíná předčasně zesnulého blanenského fotbalistu. Ve finálovém utkání porazili divizní Rosice, když po nerozhodném stavu určily vítěze penalty. V rozstřelu definitivně rozhodl o vítězství Lukáš Závodný, který proměnil i pátý pokus domácího mužstva a soupeř už ztrátu dvou branek nemohl dotáhnout.
19.11.Jubilejní Memoriál Dana Němce nabídne kvalitní obsazení Info, Foto: Deník/Hynek SkotákB l a n s k o - Již dvacet let tradičně patří závěr podzimní části sezóny v Blansku Memoriálu Dana Němce. Jeho 20. ročník se odehraje v sobotu 25. listopadu ve sportovní hale na ulici Údolní a bude velmi kvalitně obsazen.
19.11.Rozloučení a poděkování Boris HasaB l a n s k o - Nejsem zvyklý o sobě příliš psát, přesto bych rád touto cestu informoval blanenské příznivce a čtenáře webových stránek FK Blansko o skutečnosti, že jsem se s vedením klubu dohodl na ukončení spolupráce k dnešnímu dni.
17.11.Napsali o nás: Fotbalové Blansko přežilo krizový podzim. Na jaře trenér Maša už nezačne od nulyDeník/Zdeněk Vlach, Foto: Josef KratochvilB l a n s k o - Plánovanou předehrávku prvního jarního kola svých soutěží moravská řídící komise fotbalu zrušila. V FK Blansko tak mohou předstihu bilancovat první podzim v divizi po sestupu z Moravskoslezské ligy. „Chybí mně body ze Strání a z domácích remíz,“ říká trenér Martin Maša.
13.11.Napsali o nás: Fotbalisté Blanska využili se Šumperkem přesilovku. Ke druhému vítězstvíBLA - SUM 2:1, 15.kolo | Deník/Zdeněk Vlach, Foto: Petr NečasB l a n s k o - Vítězství nad Šumperkem bylo pro fotbalisty Blanska zároveň posledním letošním zápasem na domácím trávníku. Podzimní divizní tečku by měli udělat v sobotu v Rosicích.
13.11.Předehrávané 16. kolo divize D zrušeno!Info, Foto: Petr NečasB l a n s k o - Na základě aktuálního vývoje klimatických podmínek řídící komise FAČR pro Moravu rozhodla o odložení předehrávaného 16. kola soutěží Fortuna MSFL a Fortuna MSD. A tým tak utkání proti Rosicím odehraje až v příštím roce.
12.11.Kapitán zařídil vítěznou rozlučku, Blansko porazilo ŠumperkBLA - SUM 2:1, 15.kolo | Info, Foto: Petr NečasB l a n s k o - Fotbalisté A týmu FK Blansko se pro letošní rok rozloučili s vlastními diváky vítězně. V 15. kole otočili zápas proti Šumperku, když na vedoucí branku Jana Nimrichtra odpověděl v poslední minutě prvního poločasu Dominik Bokůvka. Ve druhém poločase po vyloučení Lukáše Horáka využil početní výhodu kapitán Jakub Šplíchal.
10.11.Rozlučka s domácími fanoušky, Blansko završí první polovinu proti ŠumperkuBLA - SUM 2:1, 15.kolo | Info, Foto: Petr NečasB l a n s k o - Divizní sezóna 2017/18 dovrší o víkendu svoji první polovinu. Fotbalisté A týmu FK Blansko se v sobotu naposledy v tomto roce představí před domácími fanoušky. Svěřenci trenéra Martina Maši hostí od 14:00 celek FK Šumperk, který okupuje 6. místo tabulky.
6.11.Napsali o nás: Neproměnilo šance. Blansko si přivezlo z Vysočiny jen bod za bezbrankovou remízuHVB - BLA 0:0, 14.kolo | Deník/Zdeněk Vlach, Foto: Josef KratochvilH a v l í č k ů v   B r o d - Ve fotbalové tabulce pravdy se body získané na hřišti soupeře považují za plusové. Jeden takový si fotbalisté Blanska odvezli z Havlíčkova Brodu. Žádné velké nadšení ovšem po zápase čtrnáctého kola divizní skupiny D v blanenském táboře nepanuje. Remíza se totiž hodně podobá těm předchozím, o nichž trenér Martin Maša prohlásil, že byly dvoubodovou ztrátou.
4.11.Reportáž z utkání: FK Blansko - TATRAN Ždírec nad DoubravouBLA - ZDN 1:1, 13.kolo | Info, Foto: Petr NečasB l a n s k o - Reportáž blanenské televize Videožurnál z utkání 13. kola Fortuna Moravskoslezské divize, skupiny D, ve kterém fotbalisté A týmu FK Blansko remizovali s celkem TATRAN Ždírec nad Doubravou 1:1.
4.11.Blansko veze z Havlíčkova Brodu bod za bezbrankovou remízuHVB - BLA 0:0, 14.kolo | Info, Foto: Petr NečasB l a n s k o - V záři a v říjnu se fotbalistům A týmu FK Blansko na hřištích soupeřů bodovat nepodařilo. Listopad zahájili svěřenci trenéra Martina Maši bodovým ziskem na hřišti dvanáctého Havlíčkova Brodu, kde uhráli remízu 0:0.
3.11.Bitva sousedů v tabulce, Blansko se představí v Havlíčkově Brodě HVB - BLA 0:0, 14.kolo | Info, Foto: Petr NečasB l a n s k o - A tým FK Blansko již čtyři kola naplno nebodoval. Z pohledu vývoje v tabulce čeká svěřence trenéra Martina Maši o nadcházejícím víkendu jedno z důležitých utkání. V sobotu se v rámci 14. kola Fortuna Moravskoslezské divize D představí na hřišti Havlíčkova Brodu. Tomu patří 12. místo.
31.10.Napsali o nás: Fotbalisté Blanska zaznamenali pátou ztrátovou remízuBLA - ZDN 1:1, 13.kolo | Deník/Zdeněk Vlach, Foto: Petr NečasB l a n s k o - Další korálek na šňůru remíz, které znamenají dvoubodovou ztrátu, navlékli blanenští fotbalisté po divizním utkání se Ždírcem nad Doubravou.
30.10.Trtílkovu neproměněnou penaltu napravil Feik, Blansko se Ždírcem remizovalo BLA - ZDN 1:1, 13.kolo | Info, Foto: Petr NečasB l a n s k o - Fotbalisté A týmu FK Blansko na domácím trávníku znovu remizovali. Tentokrát v rámci 13. kola se Ždírcem na Doubravou 1:1. Hosty poslal do vedení utěšenou střelou Pavel Klimeš. Domácí v 77. min. neproměnili Trtílkem pokutový kop. Konečnou dělbu bodů tak zařídil svoji první trefou za A tým obránce Tomáš Feik.
26.10.V předposledním domácím zápase hostí Blansko fotbalisty Ždírce nad DoubravouBLA - ZDN 1:1, 13.kolo | Info, Foto: Petr NečasB l a n s k o - Fotbalisty A týmu FK Blansko čeká o víkendu předposlední domácí zápas v tomto kalendářním roce. Svěřenci trenéra Martina Maši hostí v rámci 13. kola Fortuna Moravskoslezské ligy D na domácím stadionu na Údolní TATRAN Ždírec nad Doubravou. Celek z Vysočiny je v tabulce aktuálně na 9. místě.
23.10.Blansko venku počtvrté v řadě prohrálo, tentokrát ve StráníSTA - BLA 3:1, 12.kolo | Info, Foto: Petr NečasB l a n s k o - Venkovní sérii bez bodového zisku zase o jeden zápas natáhli. Fotbalisté A týmu FK Blansko vyšli již počtvrté v řadě na cizích hřištích naprázdno. Tentokrát po nadějném prvním poločase prohráli na hřišti nováčka FC Strání 3:1.
23.10.Jan Ruml slaví životní jubileumVedení FK Blansko B l a n s k o - Dnes slaví významné životní jubileum - 70 let bývalý hráč a funcionář Spartaku Metra Blansko pan Jan Ruml.
18.10.RegionSport o nás napsal: Mužstvo prvního poločasuBLA - ZNS 1:1, 11.kolo | Petr Vlašic, Foto: Petr NečasB r n o / B l a n s k o - Ve 25. čísle týdeníku RegionSport, ve kterém čtenář najde každé pondělí veškeré výsledky fotbalových soutěží od první ligy po čtvrtou třídu, vyšel článek, ve kterém redaktor Petr Vlašic rozebírá poslední utkání A mužstva FK Blansko se Žďárem nad Sázavou. Jeho přepis Vám nyní přinášíme prostřednictvím našeho webu.
16.10.Napsali o nás: Fotbalisté Blanska doma opět jen remizovali. Ale získaný bod je cennýBLA - ZNS 1:1, 11.kolo | Deník/Zdeněk Vlach, Foto: Petr NečasB l a n s k o - Šestý zápas doma, čtvrtá remíza. Podobná jako předchozí tři. Blanenští fotbalisté mohli Žďár nad Sázavou porazit, ale také mohli i odejít bez bodu. Domácí potřebují body pro záchranu v Moravskoslezské divizi, tým z Vysočiny netají postupové ambice. Výkonem v Blansku dokázal, že oprávněně.
14.10.Blansko proti Žďáru vedlo, nakonec bere bodBLA - ZNS 1:1, 11.kolo | Info, Foto: Petr NečasB l a n s k o - Fotbalisté A týmu FK Blansko remizovali v zahajovacím utkání 11. Fortuna Moravskoslezské divize D na domácím trávníku s druhým Žďárem nad Sázavou 1:1. Svěřence trenéra Martina Maši poslal ve 13. minutě do vedení Jiří Kratochvíl. Po změně stran se o vyrovnání postaral svoji sedmou brankou v sezóně Matěj Vopršal.
Aktuální články
Z fóra
  • Longar: Dobrý den, celkem mě překvapuje absence jakékoliv diskuze nad výsledky ...
  • Roteiro.cz: Dobrý den, rádi bychom vás informovali o spuštění nového fotbalového portálu ...
  • admin_FKBlansko: Tome, u takové ikony je to povinnost! ...
  • Tomáš_Kleveta: Zdravím, děkuji za přání a vzpomenutí na mou maličkost :) ...
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2018 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na admina