Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

31.5.Oldřich Machala: Mám radost, že mají kluci chuť do hryKryštof Severa, Martin Chroust, foto: Josef KratochvílBlansko - Blanenští fotbalisté za sebou mají druhé přípravné utkání, v kterém Znojmu nasázeli šest branek. Žádnou přitom nedostali, takže trenér Oldřich Machala mohl být zápase spokojený, i když výsledek vůbec nepřeceňuje.
29.5.Znojmo se na Údolní drželo 15 minut, pak spustilo Blansko gólostrojBLA - ZNO 6:0, 0.kolo | Kryštof SeveraB l a n s k o - Druhý přípravný duel svěřenci Oldřicha Machali zvládli. Již v první půli zavelel k výhře Kopičár, na nějž navázal dvakrát Holiš a jednou Minx. Ve druhém poločase se ještě prosadila dvojice Fabuš - Sedlo a blanenští fotbalisté si tak připsali druhou výhru v přípravě, tentokrát 6:0.
28.5.Jsem rád, že se klukům nic nestalo, říká kouč MachalaBLA - VRH 2:1, 0.kolo | Kryštof Severa, Martin Chroust, foto: Josef KratochvílBlansko – Na pondělní trénink navázali hned v úterý prvním přípravným utkáním. Už pod taktovkou nového trenéra Oldřicha Machaly tak blanenští fotbalisté prožili po delší pauze ostrý začátek.
26.5.Úvod přípravy se vydařil, výhru vystřelil TulaydanBLA - VRH 2:1, 0.kolo | Kryštof SeveraB l a n s k o - První zápas přípravy je minulostí. Blansko porazilo nepříjemnou Vrchovinu těsným rozdílem 2:1 a připisuje si první vítězství pod novým koučem. Na výhře se podíleli góly Dan Přerovský a Jiří Tulaydan.
25.5.Letní příprava začala, Machalovi se hlásilo na trénink více než 20 hráčůKryštof SeveraB l a n s k o - Úvodní trénink blanenských fotbalistů. V tomto rytmu se odehrál pondělní podvečer, během kterého byli hráči seznámeni se změnami v blanenském klubu.
25.5.Proti Vrchovině živě!Kryštof SeveraB l a n s k o - Koronavirová epidemie znemožnila plnohodnotné uspořádání přátelského duelu a vedení Blanenského klubu tak určilo jako maximální počet diváků 250. Vy co se na stadión nedostanete, však nemusíte zoufat, ve spolupráci se společností StarMedia s.r.o., jsme si pro vás připravili přímý přenos prvního přátelského utkání!
19.5.Letní příprava Blanska? Kluby z MSFL i divizeKryštof SeveraB l a n s k o - Blanenské fotbalisty čeká nepříliš oblíbené období - letní příprava. Ta začíná pod vedením kouče Machaly již v pondělí 25. května, kdy se všichni hráči sejdou na zahajovacím tréninku. První přátelský duel čeká Blansko hned 26. května, kdy na Údolní přivítají soupeře z Vrchoviny.
19.5.Oldřich Machala: Fotbal v Blansku prošel neuvěřitelným vývojemKryštof Severa, Martin Chroust, foto: deník.czBlansko – Už v pondělí se hráči FK Blansko sejdou po dlouhé pauze k tréninku, kterému bude poprvé velet nový trenér Oldřich Machala.
13.5.Věříme, že by si fanoušci našli cestu i na Sportovní ostrov, říká Zbyněk ZbořilRedakceB l a n s k o - Vytvořením sportovního úseku ukázalo Blansko jednoznačně, že má zájem bojovat o účast ve F:NL. Generálním manažerem se tak stal Zbyněk Zbořil, který se rozpovídal o aktuální situaci.
12.5.Je neskutečné, kam se klub posunul, říká nový kouč Blanska MachalaMarkéta Weinlichová/denik.czPostoupí, nebo zůstanou ve třetí nejvyšší soutěži? Otázka, na kterou ve fotbalovém Blansku stále neznají odpověď. Přesto po zimním příchodu zvučných hráčských jmen posilují i na trenérském postu.
7.5.Machala novým koučem Blanska, Zbořil se přesouvá na pozici generálního manažeraTisková zpráva, foto: denik.czFK Blansko v návaznosti na možnou účast klubu v příští sezóně FNL a tím spojené splnění licenčních podmínek pro vstup do profesionální soutěže začal pracovat na doplnění managementu i sportovního úseku.
1.5.Blansko na České televiziKryštof SeveraV době koronavirové krize se hodně řeší, zda-li se rozběhne druhá fotbalová liga, s tím souvisí i případný postup Blanska. I o tom vytvořila reportáž Česká televize!
24.4.Mohou se dít věci, o kterých v zimě nikdo neuvažoval, říká Zbyněk ZbořilKryštof SeveraB l a n s k o - Blanenský lodivod připravoval v zimní pauze svůj tým na boje o postup do F:NL. Jeho snažení skončilo po jednom odehraném utkání. Rozhodnutí vlády následovala i FAČR, která rozhodla o přerušení všech fotbalových soutěží v zemi. Začátkem dubna se rozhodlo o zrušení všech neprofesionálních soutěží. Blansko tak na jaře odehrálo jediný zápas a jelikož platí průběžné výsledky, tak Blanenští končí na prvním místě v MSFL a možná si zahraje i F:NL.
21.4.Bývalý předseda klubu Ing. Jiří Crha slaví kulatiny!KlubB l a n s k o - Životního jubilea se v úterý 21. dubna dočkal bývalý předseda klubu Jiří Crha. Předseda který klub dokázal dotáhnout do MSFL a řádně klub připravil na případný postup do 2. ligy. FK Blansko přeje svému bývalému muži číslo jedna pevné zdraví a hodně úspěchů jak v pracovním, tak soukromém životě!
7.4.MSFL ukončena! Naděje na postup stále žijeKryštof SeveraB l a n s k o - Výkoný výbor FAČR na svém úterním zasedání rozhodl o předčasném ukončení neprofesionálních soutěží v sezóně 2019/2020. Blanenským fotbalistům tak končí sezóna, jak těm dospělým, tak všem mládežnickým kategorím. Šance na postup pro blanenské áčko však stále existuje.
18.3.Adrián Kopičár: Zdraví je na prvním místě, až poté se můžeme bavit o sportovní stránceKryštof Severa, Martin Chroust, foto: Josef KratochvílBlansko – Vážnost aktuální situace naplno dopadla také na fotbalisty FK Blansko. Ti se rozjeli do svých domovů, kde plní individuální tréninkové plány a vyčkávají, až složité období pomine. Vyjímkou není ani slovenský záložník Adrián Kopičár.
12.3.MSFL přerušena, o dalším osudu soutěže se bude rozhodovatTisková zprávaStředeční řádné zasedání řídící komiese FAČR pro Moravu, v návaznosti na Shromáždění klubů MSFL, MSD, které souviselo s úterním rozhodnutím Bezpečností rady státu, rozhodlo o odložení zápasu MSFL prozatím do 4.4. 2020.
10.3.Vyjádření FAČR k zasedání Bezpečnostní rady státuFAČRNa základě úterního rozhodnutí Bezpečnostní rady státu (10. 3. 2020) vydává Výkonný výbor Asociace následující rozhodnutí:
Soutěžní utkání organizované FAČR, KFS, nebo OFS, se neruší a pořadatel utkání (domácí klub), je povinen zabezpečit, že se soutěžního utkání nezúčastní více než 100 osob.
8.3.Vstup do jara nevyšel. Blansko prohrálo s UničovemUNI - BLA 1:0, 32.kolo | Kryštof Severa, foto: Josef KratochvílB l a n s k o - První jarní duel nevyšel svěřencům Zbyňka Zbořila příliš ideálně a na půde Uničova prohráli těsně 1:0.
8.3.Rozhodovaly maličkosti, říká o zápase s Uničovem Zbyněk Zbořil | Kryštof Severa, Martin Chroust, foto: Josef Kratochvíl Blansko – Předzápasová slova trenéra Zbyňka Zbořila o velmi těžkém startu do jarní části sezóny se v Uničově beze zbytku naplnila. Byli to právě domácí, kteří se radoval z jediné přesné trefy utkání, a tak se Blansko vracelo domů bez bodu.
7.3.Urbančok míří na hostování do HodonínaKryštof SeveraB l a n s k o - Pětadvacetiletý středopolař Dominik Urbančok odehraje jarní část v dresu divizního Hodonína. Kreativní záložník odehrál na podzim 17 zápasů, ve kterých vstřelil tři branky.
5.3.Blansko posiluje, z Vyškova přichází Lukáš Lahodný, opačným směrem míří OrdošKryštof SeveraB l a n s k o - Blansko formuje kádr před začátkem MSFL. Po dlouhém jednání se podařilo dotáhnout přestup do úspěšného konce. Z Vyškova přichází jeden z nejlepších záložníků MSFL - Lukáš Lahodný. Opačným směrem míří na hostování útočník Michal Ordoš.
5.3.Podmínky máme perfektní, teď už je to jen na nás, říká Zbyněk ZbořilKryštof SeveraB l a n s k o - Jarní část MSFL se neúprosně blíží a tak nastal prostor zhodnotit zimní pauzu. Toho se ujal trenér áčka Zbyněk Zbořil. Jak hodnotí změny v kádru a co očekává od prvních jarních duelů?
5.3.Změna ve složení výkonného výboruKlubV měsíci únoru 2020 došlo ke změně ve složení výkonného výboru FK Blansko, z.s.
5.3.Jaro MSFL se pomalu zahřívá na provozní teplotu. Blansko míří do UničovaUNI - BLA 1:0, 32.kolo | Kryštof SeveraB l a n s k o - Jarní část MSFL už otáčí klíčkem v zapalování, takže nezbývá nic jiného, než najít fanouškovské předměty a připravit se na těžké jaro pro blanenský klub, který se bude bít o postup do druhé nejvyšší soutěže.
2.3.Prostějov v generálce jen remizoval. Aspoň víme, na čem pracovat, řekl ŠustrMiroslav Mazal/deník.czV generálce na start jarní části sezony remizovali prostějovští fotbalisté s Blanskem 2:2. Kandidát na postup do FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY na Hané ukázal velkou kvalitu.
29.2.Poslední přípravný duel končí remízouPRS - BLA 2:2, 0.kolo | Kryštof SeveraP r o s t ě j o v - Poslední přípravný duel poslal svěřence Zbyňlka Zbořila do Prostějova, kde Blansko dokázalo s druholigistou držet krok a remízou 2:2 ukončilo zimní přípravu.
28.2.Změna pořadatelství, s Prostějovem venkuKlubB l a n s k o - Přátelský duel s Prostějovem se odehraje na přírodním hřišti. Po dohodě obou klubů se bude hrát na přírodní trávě v Prostějově.
27.2.Posila na kraj obrany, Blansko dotáhlo přestup Davida KlusákaKryštof SeveraB l a n s k o - Po úspěšné zkoušce se vedení Blanska rozhodlo dotáhnout přestup Davida Klusáka do úspěšného konce. Levonohý krajní bek tak přichází z druholigových Vítkovic na přestup.
24.2.Zbořil: Zápas se Znojmem jsme měli pod kontrolouBLA - ZNO 3:1, 0.kolo | Kryštof Severa, Martin ChroustB l a n s k o - Blanenští fotbalisté porazili v předposledním přípravném utkání zimní pauzy Znojmo poměrem 3:1. Nejen na utkání se soupeřem, s kterým se Blansko utká v jarní honbě za postupem do 2. ligy, jsme se zeptali trenéra Zbyňka Zbořila. Řeč přišla také na soustředění v Čeladné.
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu