Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

22.5.Středa ve znamení mládežnického fotbaluMichal Ježek B l a n s k o - Poměrně nabité středeční odpoledne čeká na blanenská mládežnická družstva v domácím prostředí. Předehrávané 30. kolo Moravskoslezské dorostenecké divize nabídne dva zápasy blanenských hráčů s Vyškovem na stadionu na Údolní. Na Mlýnské ulici bude sehráno semifinále krajského poháru starších žáků mezi Blanskem a Svratkou Brno.
21.5.Náročný týden završili blanenští fotbalisté porážkou ve Žďáru nad SázavouZNS - BLA 2:0, 26.kolo | Info: Foto: Josef KratochvílB l a n s k o - Po velmi cenné remíze v Rosicích zajíždělo blanenské "Áčko" k sobotnímu utkání do Žďáru nad Sázavou. Tým z Vysočiny málokdy na svém hřišti ztráci body, a i v tomto případě se to bohužel potvrdilo. Blansko dlouho drželo s domácimi krok, ale nakonec po dvou brankách v posledních 20 minutách soupeři podlehlo 2:0.
18.5.A-tým vyválčil v Rosicích cennou remízu díky Kratochvílově brance v závěru utkáníROS - BLA 1:1, 16.kolo | Info, Foto: Josef KratochvílB l a n s k o - Již ve třetím utkání v řadě bodoval blanenský tým na hřišti soupeře. Po příspěvcích ze Šumperka a Polné přidal další, tentokráte z Rosic. Remízu zařídil svou dorážkou Jiří Kratochvíl v 85. minutě utkání. Blansko tak stále drží 11. přičku s 26 body v tabulce Moravskoslezské divize D.
15.5.Fotbal u nás: Rosický bude fotbalově hodovat ve TvrdonicíchInfo, text: organizátoři turnajeT v r d o n i c e - Mimořádná akce, mimořádný program, mimořádní hosté. V neděli 20. května proběhne ve Tvrdonicích u Břeclavi událost, jejímž hlavním hostem bude bývalý hráč Dortmundu, Arsenalu i pražské Sparty Tomáš Rosický. Dětský fotbalový den a mezinárodní fotbalový turnaj Alexandria Cup žáků U11 nese název Fotbalové hody. Tato akce je celodenní sportovní událostí určenou pro rodiny s dětmi a fotbalové fanoušky, jejímž cílem je podpora a rozvoj fotbalu a sportování dětí.
14.5.TERMÍNOVÉ A ČASOVÉ ZMĚNY BLANENSKÝCH UTKÁNÍ!Michal Ježek B l a n s k o - Několik změn nás čeká v tomto třetím květnovém týdnu. Muži se představí již tuto středu 16. května v Rosicích (nikoliv 23. května, jak bylo na stránkách původně uvedeno). Dorostenci poté odehrají svá domácí utkání s Velkým Meziříčím v sobotu 19. května v jiných časech. Utkání staršího dorostu začne už v 9:30 hod., mladší dorost poté vyběhne na trávník v 11:45 hod.
13.5.Druhý domácí zápas v řadě s porážkou, Blansko podlehlo Břeclavi 1:2BLA - BRE 1:2, 25.kolo | Info: Foto: Josef KratochvílB l a n s k o - Stejným skóre, jako před dvěma týdny s Vrchovinou, skončilo domácí utkání blanenského mužstva. Domácí hráči si vytvořili několik slušných příležitostí, ale nedokázali je oproti hostům patřičně využít v pravý čas a soupeři podlehli těsně 1:2.
11.5.Muže čeká domácí utkání s Břeclaví, žáci se představí na Mlýnské proti Bučovicím, dorostenci zajíždí do TřebíčeMichal Ježek: Foto: Josef KratochvílB l a n s k o - Podaří se prodloužit blanenskému mužstvu sérii neporazitelnosti na tři soutěžní utkání? V sobotu 12. května zavítá na fotbalový stadion na Údolní celek z Břeclavi, který v tabulce Moravskoslezské divize D okupuje 9. příčku. Zápas začíná v 16:30 hod. Před ním mohou fanoušci blanenského fotbalu navštívit dopolední dvě utkání žáků na Mlýnské.
8.5.Další bod získalo A-mužstvo po bezbrankové remíze v PolnéPOL - BLA 0:0, 24.kolo | Michal Ježek, Foto: Josef KratochvílB l a n s k o - Čtyři body ze dvou venkovních utkání v řadě, to je bilance blanenského mužstva po utkáních v Šumperku a Polné. Svěřenci trenéra Maši mají díky bezbrankové remíze z Vysočiny 25 bodů v tabulce Moravskoslezské divize D a hájí 11. místo.
4.5.Po vítězném tažení v Šumperku čeká A-tým cesta do Polné Michal Ježek, Foto: Josef KratochvílB l a n s k o - Středa byla ve znamení velkého vítězství. Blanenské mužstvo zajíždělo k 2. týmu Moravskoslezské divize D spíše s tím, že soupeře zkusí překvapit. Po brance Gromského a dvou gólech Sodomky však A-tým vyválčil v Šumperku velmi nečekané tři body. Další zastávkou bude v neděli Slavoj Polná.
30.4.Životní jubileum - Josef MokrýInfo, Foto: Josef KratochvílB l a n s k o - Šedesát let svého života oslavil v roce 2018 bývalý výborný fotbalista Spartaku ČKD Blansko Josef Mokrý.
29.4.Sodomkův kontaktní gól k remíze nestačil, Vrchovina odvezla z Blanska všechny bodyBLA - VRH 1:2, 23.kolo | Info: Foto: Josef KratochvílB l a n s k o - Druhý domácí zápas A-týmu v jarní části Fortuna Moravskoslezské divize D tentokráte skončil bez bodového příspěvku. Blansko bylo pro vedoucí celek divize velmi vyrovnaným a místy i lepším soupeřem , nicméně neproměnilo několik slibných šancí a soupeři podlehlo 1:2.
26.4.Do Blanska zavítá Vrchovina! Michal Ježek: Foto: Josef KratochvílB l a n s k o - Po téměř měsíční přestávce se blanenští fanoušci konečně dočkají domácího utkání A-týmu. Na stadion na Údolní zavítá v sobotu v rámci 23. kola vedoucí celek Fortuna Moravskoslezské divize D SFK Vrchovina.
23.4.Bojovný výkon na body nestačil, Blansko odjelo z Bzence s porážkou BZE - BLA 2:0, 22.kolo | Info, Foto: Josef KratochvílB l a n s k o - Třetí venkovní utkání jarní části sezóny vyšlo pro blanenské hráče bodově naprázdno. Svěřenci trenéra Maši nedali v Bzenci svou kůži lacino, srdnatě bojovali a vytvořili si několik slibných šancí, bohužel však bez gólového efektu.
20.4.Muži se představí na půdě Bzence, dorostence čeká v domácím prostředí Líšeň BMichal Ježek B l a n s k o - 21. kolo divizních soutěží nabídne zajímavá střetnutí blanenských týmů. Muži se v sobotu představí v Bzenci, dorostence čeká rovněž v sobotu dvojzápas s Líšní B na stadionu na Údolní.
17.4.V Bzenci nás nečeká nic jednoduchého, říká Jiří KratochvílMichal Ježek, Foto: Josef KratochvílB l a n s k o - Blanenskému A-týmu vyšly poslední dva zápasy na výbornou. Nejdříve porazil na domácí půdě Velkou Bíteš a poté přivezl tři body z Třebíče. Objektivní zhodnocení výkonů mužstva a další postřehy, směrem k jarní části soutěže, zprostředkoval v tomto krátkém rozhovoru záložník FK Blansko Jiří Kratochvíl.
13.4.Žáci napůl vítězně s Žijeme hrou, dorostenci zítra zajíždí do HumpolceMichal JežekB l a n s k o - Starší a mladší žáci odehráli dnes, 14.dubna 2018, dva duely na umělé trávě na Mlýnské. Zatímco starší žáci svému soupeři z Kunštátu podlehli těsně 2:3 , mladší žactvo se dočkalo vítězství v poměru 5:1.
10.4.Napsali o nás: Blanenští fotbalisté si z Vysočiny přivezli nejen body, ale i víkendové volnoDeník/Zdeněk Vlach, Foto: Josef Kratochvíl T ř e b í č - Druhé jarní vítězství a druhé v sezoně na hřišti soupeře. Blanenští fotbalisté plní jarní plány a stíhají střed divizní tabulky.
9.4.Druhé vítězství mužů v řadě, tentokráte v TřebíčiTRE - BLA 0:3, 20.kolo | Info, Foto: Josef KratochvílB l a n s k o - Tak se to po delší době zase podařilo! A-mužstvo zajíždělo v neděli do Třebíče s cílem vybojovat tři body, což se stalo skutečností. Svěřenci trenéra Maši po vítězství 3:0 vybojovali teprve druhou výhru z venkovních hřišť v této sezoně a znovu se o něco výrazněji vzdálili sestupovým příčkám.
5.4.Víkendový program blanenských družstevMichal Ježek, Foto: Petr NečasB l a n s k o - O prvním, kompletně dubnovém víkendu, nás čeká několik zajímavých střetnutí blanenských družstev. Muži se představí v Třebíči, dorostenci doma s Hodonínem , starší a mladší žáci zajíždí do Kohoutovic.
1.4.Velká Bíteš pokořena brankami Kuldana a Kratochvíla BLA - VBI 2:0, 19.kolo | Info, Foto: Josef Kratochvíl B l a n s k o - Vítězný začátek jara na domácí půdě mají za sebou muži FK Blansko. Na umělé trávě na Mlýnské porazili svěřenci trenéra Maši Velkou Bíteš 2:0 a vybojovali velmi důležité tři body v boji o záchranu soutěže.
30.3.A-tým zítra doma s Velkou Bíteší, dorostenci zajíždí k utkáním do ZnojmaMichal Ježek, Foto: Josef Kratochvíl B l a n s k o - Poprvé v roce 2018 se představí blanenští muži k mistrovskému diviznímu utkání na domácí půdě. Proti nim se postaví Velká Bíteš . Utkání bude sehráno na umělé trávě na Mlýnské.
29.3.Fotbalové dění v okolí: Tišnov odhlásil diviziInfo B l a n s k o - Výbor AFK Tišnov doručil 29. března 2018 ŘK FAČR M dopis, ve kterém oznamuje odstoupení družstva mužů AFK Tišnov ze soutěže Fortuna MSD-D. Sportovně technická komise ŘK FAČR M navrhne disciplinární komisi k projednání disciplinární přečin odhlášení družstva členského klubu ze soutěže s návrhem na uložení disciplinárního trestu vyloučení družstva ze soutěže. Po vynesení výše uvedeného trestu budou mít všichni soupeři družstva AFK Tišnov v termínu dle rozlosování volno.
27.3.Zaostřeno na posily!Michal JežekB l a n s k o - Přípravné období "přiválo" do Blanska několik nových tváří. Většina z nich se představila jak v přípravných utkáních, tak také v prvním soutěžním utkání jarní části proti Staré Říši. Odkud tito hráči přišli a jaké pocity zatím mají ze svého dosavadního působení?
25.3.Druhý poločas vzal bodové naděje, Blansko odjelo z Vysočiny s porážkou STR - BLA 3:1, 18.kolo | Info, Foto: Josef Kratochvíl B l a n s k o - První zápas jarní části sezóny skončil pro blanenské Áčko porážkou. Po nadějném prvním poločase nedokázali svěřenci trenéra Maši vzdorovat v druhé půli hráčům Staré Říše, která si na neutrální půdě v Jihlavě připsala premiérovou jarní výhru v poměru 3:1.
24.3.Dvě výhry na domácí půdě = úspěšný jarní start dorostenců Michal Ježek B l a n s k o - Na umělé trávě na Mlýnské bojovali v sobotu blanenští dorostenci o první jarní výhry v soutěžních utkáních proti Spartě Brno. Obě dvě kategorie udělaly radost domácím fanouškům v podobě dvou vítězství v poměru 4:1 a 4:2. Info o starším dorostu v článku níže...
21.3.Jarní část soutěží je tady! Michal Ježek, Foto: Archív B l a n s k o - Tak už se konečně dočkáme! Po odloženém prvním jarním kole moravskoslezských soutěží budou blanenská družstva mužů a dorostenců poprvé v akci. Podrobnosti v článku níže...
16.3.Náhradní víkendový program našich mužstevDvořák PetrB l a n s k o - Z důvodu odložení mistrovských utkání mužů a dorostu mají naše mužstva náhradní program. Muži zajíždí k přípravnému utkání v 8:30 hod. do Mohelnice, začátek utkání 11:00 hod. Dorostenci zajíždí k přípravnému utkání do Prostějova se začátkem 10:00 hod. starší dorost a ve 12:00 hod. mladší dorost.
14.3.Rozpis umělé trávy nově v podobě kalendářeMichal Ježek B l a n s k o - Jak už jste si možná mohli všimnout, náš web byl obohacen o novinku, a to o rozpis umělé trávy na Mlýnské v kalendářní podobě. Tuto přehlednou položku najdete v sekci STADIONY.
13.3.První jarní kolo odloženo!! InfoB l a n s k o - 17. března se v Blansku nedočkáme prvního jarního utkání Moravskoslezské divize D s Tasovicemi. Celé kolo totiž bylo odloženo z důvodu nepříznivého počasí a terénních podmínek.
12.3.Porážka s Bystřicí v generálce na diviziBLA - BNP 1:4, 0.kolo | Info, Foto: Josef Kratochvíl B l a n s k o - Generálkou na jarní část Moravskoslezské divize D bylo utkání blanenského mužstva s Bystřicí nad Pernštejnem, která okupuje 1. místo v krajském přeboru Vysočiny. Zápas ovšem nedopadl podle představ, jelikož pro domácí skončil porážkou 1:4.
Aktuální články
Z fóra
  • Longar: Dobrý den, celkem mě překvapuje absence jakékoliv diskuze nad výsledky ...
  • Roteiro.cz: Dobrý den, rádi bychom vás informovali o spuštění nového fotbalového portálu ...
  • admin_FKBlansko: Tome, u takové ikony je to povinnost! ...
  • Tomáš_Kleveta: Zdravím, děkuji za přání a vzpomenutí na mou maličkost :) ...
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2018 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na admina