Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

19.2.Přestřelka v Boskovicích vítěze nepřineslaBSK - BLA 5:5, 0.kolo | Info, Foto: Petr Nečas B l a n s k o - K dalšímu přátelskému utkání zajíždělo blanenské A-mužstvo do Boskovic, kde v sobotu dopoledne sehrálo gólově bohatý duel s domácím týmem.
15.2.Vyrovnané utkání s Líšní rozhodl v závěru MotyčkaBLA - LIS 1:0, 0.kolo | Info, Foto: Josef Kratochvíl B l a n s k o - Třetí přátelský zápas v tomto roce čekal na svěřence trenéra Maši v domácím prostředí. Do Blanska zavítal na středeční večerní utkání celek z Moravskoslezské fotbalové ligy SK Líšeň.
12.2.Rozpis umělé trávy v Blansku: 12. února - 18. únoraVedení FK BlanskoB l a n s k o - UT Mlýnská
9.2.Zítřejší utkání A-mužstva s Hranicí zrušeno!!!Michal JežekB l a n s k o - Z důvodu náhlé marodky týmu SK Hranice byl zrušen zítřejší přátelský zápas na umělé trávě na Mlýnské.
8.2.A-tým čeká Hranice, dorostenci změří síly s Kunštátem. Michal Ježek, Foto: Josef KratochvílB l a n s k o - Víkend bude pro blanenská fotbalová družstva na umělé trávě na Mlýnské opravdu velmi nabitý.
5.2.Rozpis umělé trávy v Blansku: 5. února - 11. únoraVedení FK BlanskoB l a n s k o - UT Mlýnská
1.2.Sobotní utkání mužů zrušeno, první zápasy na Mlýnské čekají dorostence! Michal Ježek, Foto: Josef KratochvílB l a n s k o - Plánované sobotní přátelské utkání A-týmu s družstvem krajského přeboru Svratkou Brno bylo zrušeno. Hráči tak mají volný víkend a mohou se pečlivě připravovat na další sobotu 10.února, kdy do Blanska zavítá k přátelskému utkání tým SK Hranice.
31.1.4. kolo zimní ligy mladších přípravekJana Kytnerová B l a n s k o - V neděli 28.1.2018 jsme odehráli 4.kolo zimní fotbalové ligy mladších přípravek. Tento turnaj pořádal tým FK Jedovnice, proto jsme se vypravili do haly, která se nachází na Střední průmyslové škole v Jedovnicích. Za FK Blansko „A“ nastoupili Alex Müller, Adam Korčák, Filip Kytner, Martin Novotný, Filip Kovář, Dominik Zouhar, Filip Terer, Jakub Jančík, Jan Stejskal a jako brankář Šimon Mackanič.
29.1.Rozpis umělé trávy v Blansku: 29. ledna - 4. únoraVedení FK BlanskoB l a n s k o - UT Mlýnská
26.1.Turnaj předpřípravek v KunštátuLibor ŠkvareninaB l a n s k o - V sobotu 20.1.2018 jsme se zúčastnili turnaje předpřípravek v Městské sportovní hale Kunštát. Celkem jsme přivezli 17 nadějí pro budoucnost blanenské kopané. Díky vstřícnému přístupu pořadatelů (ŽIJEME HROU) jsme kluky rozdělili na 2 družstva, a tak si mohli opravdu dosytosti zahrát. Poprvé tak oblékli dresy FK BLANSKO a měli možnost své dovednosti poměřit s jinými kluky než obvykle na trénincích, což je očividně ještě více motivovalo.
24.1.Pozvánka na turnaj O POHÁR ZÁMECKÉ SÝPKYPavel RajtšlégrB l a n s k o - V sobotu 27.1.2018 se ve sportovní hale na Údolní ulici uskuteční turnaj starší přípravky O POHÁR ZÁMECKÉ SÝPKY. Turnaje se zúčastní družstva FK Blansko, FC Soběšice, SK Uničov, SK Žebětín, FC Svratka Brno a AFK Tišnov. Turnaj začíná ve 13:00. Všichni příznivci jsou srdečně zváni.
22.1.Rozpis umělé trávy v Blansku: 22. ledna - 28. lednaVedení FK BlanskoB l a n s k o - Každý týden budeme všem rodičům a fanouškům FK Blansko přinášet aktuální tréninkový rozpis jednotlivých klubových kategorií. Víkendové okno bude zaměřeno na probíhající přípravné zápasy nejen blanenských týmů.
21.1.Úspěšný start do přípravy přineslo okresní derbyBLA - RAJ 4:1, 0.kolo | Info, Foto: Petr NečasB l a n s k o - V prvním přípravném duelu roku 2018 se mužstvo FK Blansko střetlo na umělé trávě na Mlýnské s týmem SK Olympia Ráječko. Za velmi slušné divácké kulisy se radoval domácí tým z vítězství 4:1.
20.1.Vyhlášení fotbalisty roku 2017 okresu BlanskoMichal Ježek B l a n s k o - Vyhlášení nejlepších fotbalistů, trenérů a rozhodčích blanenského okresu za uplynulý rok 2017 proběhlo v pátek 12.ledna v Boskovicích. Z vítězství v jednotlivých anketách se mohlo radovat několik hráčů či funkcionářů FK Blansko. Do Síně slávy byl uveden dlouholetý hráč, trenér a současně sekretář okresního fotbalového svazu pan Miloš Jarůšek.
17.1.A-tým zahájil zimní přípravuMichal Ježek B l a n s k o - Rozsvícená světla, spousta sněhu a vlezlý mráz. Takové podmínky provázely první trénink A-týmu FK Blansko.
16.1.3. kolo zimní ligy mladších přípravek ročníku 2009Jana Kytnerová B l a n s k o - V sobotu 6.1.2018 se v blanenské sportovní hale ASK odehrálo 3. kolo zimní ligy mladších přípravek ročníku 2009. Za FK Blansko „A“ nastoupili Adam Korčák, Filip Kytner, Martin Novotný, Filip Kovář, Dominik Zouhar, Filip Terer, Jakub Jančík, Jan Stejskal a jako brankář Šimon Mackanič.
14.1.Napsali o nás: Stavíme základ pro příští roky, říká trenér fotbalistů Blanska Martin MašaDeník/Zdeněk Vlach, Foto: Josef KratochvílB l a n s k o - V létě, když narychlo převzal fotbalisty Blanska, moc prostoru k manévrování neměl. Zimní příprava, která začne v úterý, by už měla probíhat podle jeho představ. Cíl zůstává stejný, záchrana mužstva v divizi. „Ale nemáme nůž pod krkem,“ upozorňuje trenér Martin Maša.
6.1.Novoroční přání předsedy klubu Jiřího CrhyMichal Ježek B l a n s k o - Přání do nového roku a spoustu dalších poznatků a aktualit směrem k jarní části sezóny vyslovil předseda blanenského fotbalového klubu a místostarosta města Blanska pan Jiří Crha.
4.1.Fotbalista roku 2017 okresu BlanskoVV OFS BlanskoB l a n s k o - Výkonný výbor OFS Blansko zve všechny příznivce fotbalu na slavnostní vyhlášení XV. ročníku ankety FOTBALISTA ROKU.
1.1.Novoroční speciál: Očima Zdeňka VeseléhoMichal Ježek B l a n s k o - Rok 2018 je konečně tady a s ním i jarní část fotbalové sezóny 2017/2018. Přípravné období na umělé trávě se v blanenském klubu zanedlouho rozjede na plné obrátky, na mistrovská utkání si fanoušci budou muset počkat až do poloviny března, kdy se rozjedou divizní soutěže mužů a dorostenců. Jak vidí situaci v klubu a své vlastní výkony talentovaný brankář Zdeněk Veselý, se dočtete v tomto zajímavém svátečním rozhovoru.
6.12.Hodnocení podzimní sezony 2017 - mladší dorostBLA - KYJ 9:0, 2.kolo | Dušan TenoraB l a n s k o - Sezona začala příchodem 8 nových hráčů ( 6 z žáků, dále Luboš a Filip M.) a budováním nového mužstva s novou trenérskou dvojicí Tenora, Stupinský. Reorganizací soutěže bylo zřejmé, že úroveň divize bude vyšší než v předchozích letech.
6.12.Mladší žáci FK Blansko se zúčastnili turnaje v partnerském městě LegnicaSBR - BLA 0:0, 3.kolo | Radek Štěpánek - trenér mladší žáciB l a n s k o - Mladí blanenští fotbalisté reprezentovali svoje město na tradičním, již 31. ročníku Mikulášského turnaje v polské Legnici, který se konal v místní sportovní hale o víkendu 2. až 3. prosince 2017. Z 24 přihlášených družstev zde spolu s ukrajinským týmem Galicja Drohobyč a německými SV Fortschritt Meissen a Wuppertal Kicker startovali jako jeden ze zahraničních účastníků.
6.12.Hráči ročníku 2007 FK Blansko se zúčastnili turnaje výběru OFS BlanskoJIB - BLA 1:2, 1.kolo | Libor Klimeš - trenér starší přípravkyB l a n s k o - V sobotu 2. prosince se ve sportovní hale TJ Tatranu Bohunice, pořádal meziokresní halový turnaj starších přípravek ročník 2007. FK Blansko reprezentovali za výběr OFS Blansko Jan Brázda, Adam Nejezchleb a Bruno Klimeš.
28.11.Hodnocení podzimní sezóny 2017 – starší dorost | Zdeněk Veselý - Josef ŠmerdaB l a n s k o - Do podzimní části sezony 2017-2018 jsme vstupovali s předpokladem, že vzhledem k reorganizaci soutěží dorostu a zařazení nových mužstev do divize, bude tento ročník těžší, než ten loňský a nutno konstatovat, že tento náš předpoklad se naplnil.
27.11.Domácí tým si opět podmanil Memoriál Dana Němce, ve finále předčil RosiceBLA - ZNB 6:0, 4.kolo | ADAM HAVEL - Blanenský deník B l a n s k o - Třetí titul z posledních čtyř let. Blanenští fotbalisté v sobotu obhájili titul na Memoriálu Dana Němce, který připomíná předčasně zesnulého blanenského fotbalistu. Ve finálovém utkání porazili divizní Rosice, když po nerozhodném stavu určily vítěze penalty. V rozstřelu definitivně rozhodl o vítězství Lukáš Závodný, který proměnil i pátý pokus domácího mužstva a soupeř už ztrátu dvou branek nemohl dotáhnout.
19.11.Jubilejní Memoriál Dana Němce nabídne kvalitní obsazení Info, Foto: Deník/Hynek SkotákB l a n s k o - Již dvacet let tradičně patří závěr podzimní části sezóny v Blansku Memoriálu Dana Němce. Jeho 20. ročník se odehraje v sobotu 25. listopadu ve sportovní hale na ulici Údolní a bude velmi kvalitně obsazen.
19.11.Rozloučení a poděkování Boris HasaB l a n s k o - Nejsem zvyklý o sobě příliš psát, přesto bych rád touto cestu informoval blanenské příznivce a čtenáře webových stránek FK Blansko o skutečnosti, že jsem se s vedením klubu dohodl na ukončení spolupráce k dnešnímu dni.
17.11.Napsali o nás: Fotbalové Blansko přežilo krizový podzim. Na jaře trenér Maša už nezačne od nulyDeník/Zdeněk Vlach, Foto: Josef KratochvilB l a n s k o - Plánovanou předehrávku prvního jarního kola svých soutěží moravská řídící komise fotbalu zrušila. V FK Blansko tak mohou předstihu bilancovat první podzim v divizi po sestupu z Moravskoslezské ligy. „Chybí mně body ze Strání a z domácích remíz,“ říká trenér Martin Maša.
13.11.Napsali o nás: Fotbalisté Blanska využili se Šumperkem přesilovku. Ke druhému vítězstvíBLA - SUM 2:1, 15.kolo | Deník/Zdeněk Vlach, Foto: Petr NečasB l a n s k o - Vítězství nad Šumperkem bylo pro fotbalisty Blanska zároveň posledním letošním zápasem na domácím trávníku. Podzimní divizní tečku by měli udělat v sobotu v Rosicích.
13.11.Předehrávané 16. kolo divize D zrušeno!Info, Foto: Petr NečasB l a n s k o - Na základě aktuálního vývoje klimatických podmínek řídící komise FAČR pro Moravu rozhodla o odložení předehrávaného 16. kola soutěží Fortuna MSFL a Fortuna MSD. A tým tak utkání proti Rosicím odehraje až v příštím roce.
Aktuální články
Z fóra
  • Longar: Dobrý den, celkem mě překvapuje absence jakékoliv diskuze nad výsledky ...
  • Roteiro.cz: Dobrý den, rádi bychom vás informovali o spuštění nového fotbalového portálu ...
  • admin_FKBlansko: Tome, u takové ikony je to povinnost! ...
  • Tomáš_Kleveta: Zdravím, děkuji za přání a vzpomenutí na mou maličkost :) ...
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2018 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na admina