Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

16.3.Náhradní víkendový program našich mužstevDvořák PetrB l a n s k o - Z důvodu odložení mistrovských utkání mužů a dorostu mají naše mužstva náhradní program. Muži zajíždí k přípravnému utkání v 8:30 hod. do Mohelnice, začátek utkání 11:00 hod. Dorostenci zajíždí k přípravnému utkání do Prostějova se začátkem 10:00 hod. starší dorost a ve 12:00 hod. mladší dorost.
14.3.Rozpis umělé trávy nově v podobě kalendářeMichal Ježek B l a n s k o - Jak už jste si možná mohli všimnout, náš web byl obohacen o novinku, a to o rozpis umělé trávy na Mlýnské v kalendářní podobě. Tuto přehlednou položku najdete v sekci STADIONY.
13.3.První jarní kolo odloženo!! InfoB l a n s k o - 17. března se v Blansku nedočkáme prvního jarního utkání Moravskoslezské divize D s Tasovicemi. Celé kolo totiž bylo odloženo z důvodu nepříznivého počasí a terénních podmínek.
12.3.Porážka s Bystřicí v generálce na diviziBLA - BNP 1:4, 0.kolo | Info, Foto: Josef Kratochvíl B l a n s k o - Generálkou na jarní část Moravskoslezské divize D bylo utkání blanenského mužstva s Bystřicí nad Pernštejnem, která okupuje 1. místo v krajském přeboru Vysočiny. Zápas ovšem nedopadl podle představ, jelikož pro domácí skončil porážkou 1:4.
9.3.Mladší žáci se zúčastnili Tišnovské zimní ligyRadek Štěpánek B l a n s k o - Mužstvo mladších žáků FK Blansko se zúčastnilo Tišnovské halové zimní ligy. Turnaj probíhal od prosince do března ve sportovní hale v Tišnově. Každý z jedenácti zúčastněných týmů zastupující okresy Brno - město, Brno - venkov, Žďár nad Sázavou a Blansko odehrál pět hracích dnů.
8.3.Fotbalový zájezd DDM BlanskoInfoB l a n s k o - Velká možnost pro hráče i hráčky od 13 do 15 let se naskýtá na začátku letních prázdnin. DDM Blansko pořádá zájezd do Lipska, spojený s fotbalem i kulturním zážitkem. Vše podstatné na oficiálním plakátu.
7.3.Pozvánka na turnaj starších přípravek Pavel RajtšlégrB l a n s k o - Neděle bude v hale na Údolní patřit turnaji starších přípravek, na který se sjede hned několik družstev z blízkého okolí. Podrobnosti se dozvíte v krátkém článku.
1.3.Muži již v pátek s Rousínovem, dorostence čekají zápasy v neděliMichal Ježek, Foto: Petr NečasB l a n s k o - Už v pátek 2. března čeká svěřence trenéra Maši předposlední přátelské utkání před jarní částí divizní sezóny. Na Mlýnské se blanenští utkají s Rousínovem.
25.2.A-mužstvo vítězně s BohunicemiBLA - BHN 4:0, 0.kolo | InfoB l a n s k o - Sobotní mrazivé odpoledne nabídlo na blanenské umělé trávě přátelské utkání mužů s bohunickým Tatranem, které s přehledem ovládli domácí fotbalisté.
23.2.Remízové utkání číslo dva, tentokráte se SvratkouBLA - SVB 2:2, 0.kolo | InfoB l a n s k o - Ve středu večer bylo na blanenské půdě sehráno další přátelské utkání mužů. Soupeřem byla Svratka Brno, momentálně 7. tým krajského přeboru.
19.2.Přestřelka v Boskovicích vítěze nepřineslaBSK - BLA 5:5, 0.kolo | Info, Foto: Petr Nečas B l a n s k o - K dalšímu přátelskému utkání zajíždělo blanenské A-mužstvo do Boskovic, kde v sobotu dopoledne sehrálo gólově bohatý duel s domácím týmem.
15.2.Vyrovnané utkání s Líšní rozhodl v závěru MotyčkaBLA - LIS 1:0, 0.kolo | Info, Foto: Josef Kratochvíl B l a n s k o - Třetí přátelský zápas v tomto roce čekal na svěřence trenéra Maši v domácím prostředí. Do Blanska zavítal na středeční večerní utkání celek z Moravskoslezské fotbalové ligy SK Líšeň.
12.2.Rozpis umělé trávy v Blansku: 12. února - 18. únoraVedení FK BlanskoB l a n s k o - UT Mlýnská
9.2.Zítřejší utkání A-mužstva s Hranicí zrušeno!!!Michal JežekB l a n s k o - Z důvodu náhlé marodky týmu SK Hranice byl zrušen zítřejší přátelský zápas na umělé trávě na Mlýnské.
8.2.A-tým čeká Hranice, dorostenci změří síly s Kunštátem. Michal Ježek, Foto: Josef KratochvílB l a n s k o - Víkend bude pro blanenská fotbalová družstva na umělé trávě na Mlýnské opravdu velmi nabitý.
5.2.Rozpis umělé trávy v Blansku: 5. února - 11. únoraVedení FK BlanskoB l a n s k o - UT Mlýnská
1.2.Sobotní utkání mužů zrušeno, první zápasy na Mlýnské čekají dorostence! Michal Ježek, Foto: Josef KratochvílB l a n s k o - Plánované sobotní přátelské utkání A-týmu s družstvem krajského přeboru Svratkou Brno bylo zrušeno. Hráči tak mají volný víkend a mohou se pečlivě připravovat na další sobotu 10.února, kdy do Blanska zavítá k přátelskému utkání tým SK Hranice.
31.1.4. kolo zimní ligy mladších přípravekJana Kytnerová B l a n s k o - V neděli 28.1.2018 jsme odehráli 4.kolo zimní fotbalové ligy mladších přípravek. Tento turnaj pořádal tým FK Jedovnice, proto jsme se vypravili do haly, která se nachází na Střední průmyslové škole v Jedovnicích. Za FK Blansko „A“ nastoupili Alex Müller, Adam Korčák, Filip Kytner, Martin Novotný, Filip Kovář, Dominik Zouhar, Filip Terer, Jakub Jančík, Jan Stejskal a jako brankář Šimon Mackanič.
29.1.Rozpis umělé trávy v Blansku: 29. ledna - 4. únoraVedení FK BlanskoB l a n s k o - UT Mlýnská
26.1.Turnaj předpřípravek v KunštátuLibor ŠkvareninaB l a n s k o - V sobotu 20.1.2018 jsme se zúčastnili turnaje předpřípravek v Městské sportovní hale Kunštát. Celkem jsme přivezli 17 nadějí pro budoucnost blanenské kopané. Díky vstřícnému přístupu pořadatelů (ŽIJEME HROU) jsme kluky rozdělili na 2 družstva, a tak si mohli opravdu dosytosti zahrát. Poprvé tak oblékli dresy FK BLANSKO a měli možnost své dovednosti poměřit s jinými kluky než obvykle na trénincích, což je očividně ještě více motivovalo.
24.1.Pozvánka na turnaj O POHÁR ZÁMECKÉ SÝPKYPavel RajtšlégrB l a n s k o - V sobotu 27.1.2018 se ve sportovní hale na Údolní ulici uskuteční turnaj starší přípravky O POHÁR ZÁMECKÉ SÝPKY. Turnaje se zúčastní družstva FK Blansko, FC Soběšice, SK Uničov, SK Žebětín, FC Svratka Brno a AFK Tišnov. Turnaj začíná ve 13:00. Všichni příznivci jsou srdečně zváni.
22.1.Rozpis umělé trávy v Blansku: 22. ledna - 28. lednaVedení FK BlanskoB l a n s k o - Každý týden budeme všem rodičům a fanouškům FK Blansko přinášet aktuální tréninkový rozpis jednotlivých klubových kategorií. Víkendové okno bude zaměřeno na probíhající přípravné zápasy nejen blanenských týmů.
21.1.Úspěšný start do přípravy přineslo okresní derbyBLA - RAJ 4:1, 0.kolo | Info, Foto: Petr NečasB l a n s k o - V prvním přípravném duelu roku 2018 se mužstvo FK Blansko střetlo na umělé trávě na Mlýnské s týmem SK Olympia Ráječko. Za velmi slušné divácké kulisy se radoval domácí tým z vítězství 4:1.
20.1.Vyhlášení fotbalisty roku 2017 okresu BlanskoMichal Ježek B l a n s k o - Vyhlášení nejlepších fotbalistů, trenérů a rozhodčích blanenského okresu za uplynulý rok 2017 proběhlo v pátek 12.ledna v Boskovicích. Z vítězství v jednotlivých anketách se mohlo radovat několik hráčů či funkcionářů FK Blansko. Do Síně slávy byl uveden dlouholetý hráč, trenér a současně sekretář okresního fotbalového svazu pan Miloš Jarůšek.
17.1.A-tým zahájil zimní přípravuMichal Ježek B l a n s k o - Rozsvícená světla, spousta sněhu a vlezlý mráz. Takové podmínky provázely první trénink A-týmu FK Blansko.
16.1.3. kolo zimní ligy mladších přípravek ročníku 2009Jana Kytnerová B l a n s k o - V sobotu 6.1.2018 se v blanenské sportovní hale ASK odehrálo 3. kolo zimní ligy mladších přípravek ročníku 2009. Za FK Blansko „A“ nastoupili Adam Korčák, Filip Kytner, Martin Novotný, Filip Kovář, Dominik Zouhar, Filip Terer, Jakub Jančík, Jan Stejskal a jako brankář Šimon Mackanič.
14.1.Napsali o nás: Stavíme základ pro příští roky, říká trenér fotbalistů Blanska Martin MašaDeník/Zdeněk Vlach, Foto: Josef KratochvílB l a n s k o - V létě, když narychlo převzal fotbalisty Blanska, moc prostoru k manévrování neměl. Zimní příprava, která začne v úterý, by už měla probíhat podle jeho představ. Cíl zůstává stejný, záchrana mužstva v divizi. „Ale nemáme nůž pod krkem,“ upozorňuje trenér Martin Maša.
6.1.Novoroční přání předsedy klubu Jiřího CrhyMichal Ježek B l a n s k o - Přání do nového roku a spoustu dalších poznatků a aktualit směrem k jarní části sezóny vyslovil předseda blanenského fotbalového klubu a místostarosta města Blanska pan Jiří Crha.
4.1.Fotbalista roku 2017 okresu BlanskoVV OFS BlanskoB l a n s k o - Výkonný výbor OFS Blansko zve všechny příznivce fotbalu na slavnostní vyhlášení XV. ročníku ankety FOTBALISTA ROKU.
1.1.Novoroční speciál: Očima Zdeňka VeseléhoMichal Ježek B l a n s k o - Rok 2018 je konečně tady a s ním i jarní část fotbalové sezóny 2017/2018. Přípravné období na umělé trávě se v blanenském klubu zanedlouho rozjede na plné obrátky, na mistrovská utkání si fanoušci budou muset počkat až do poloviny března, kdy se rozjedou divizní soutěže mužů a dorostenců. Jak vidí situaci v klubu a své vlastní výkony talentovaný brankář Zdeněk Veselý, se dočtete v tomto zajímavém svátečním rozhovoru.
Aktuální články
Z fóra
  • Longar: Dobrý den, celkem mě překvapuje absence jakékoliv diskuze nad výsledky ...
  • Roteiro.cz: Dobrý den, rádi bychom vás informovali o spuštění nového fotbalového portálu ...
  • admin_FKBlansko: Tome, u takové ikony je to povinnost! ...
  • Tomáš_Kleveta: Zdravím, děkuji za přání a vzpomenutí na mou maličkost :) ...
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2018 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na admina