Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

17.1.Zahájení přípravy na umělé trávě proběhlo v solidních podmínkách MJB l a n s k o - Úterní večer patřil na umělé trávě starším a mladším žákům a poté mužům FK Blansko. Pro A-tým to bylo oficiální zahájení zimní přípravy. Na úvodní trénink dorazilo celkem 17 hráčů a povětrnostní podmínky jim vcelku přály.
15.1.První trénink mužů v roce 2019 je tady! MJ, Foto: archív podzimB l a n s k o - Dnes v 18 hodin bude na umělé trávě na Mlýnské zahájena zimní příprava mužů na jarní část sezóny Moravskoslezské divize D. Blanenský tým je po podzimní části suverénně na 1. pozici s plným počtem bodů. Za dva týdny se svěřenci trenéra Koloucha utkají v prvním přípravném utkání s Vyškovem na jejich půdě. Na domácí umělce se poprvé Blanenští představí v sobotu 2. února, kdy změří síly s lídrem KP Jihomoravského kraje Boskovicemi.
15.1.Napsali o nás: Fotbalistou Blanenska za rok 2018 je divizní kanonýr David BednářDeník/Zdeněk Vlach, Foto: Petr Nečas, archívB l a n s k o - Okresní fotbalový svaz Blansko už po šestnácté vyhlásil svého nejlepšího fotbalistu za uplynulý rok. V zámeckém skleníku v Boskovicích převzal pomyslnou královskou korunu za rok 2018 záložník divizního lídra FK Blansko David Bednář. Kompletní výsledky nabídneme v dalším článku.
8.1.Fotbalista roku 2018 VV OFS Blansko, Foto: Zdroj BoskoviceB l a n s k o - Výkonný výbor OFS Blansko zve všechny příznivce fotbalu na slavnostní vyhlášení XVI. ročníku ankety FOTBALISTA ROKU 2018. Slavnostní večer se uskuteční v pátek 11. ledna 2019 od 18,00 hod. v boskovickém zámeckém skleníku.
2.1.Zimní příprava MužiDvořák PetrBlansko Muži FK Blansko pod vedením trenéra Tomáše Koloucha zahájí svou přípravu na jarní část sezony v úterý 15.1.2019 v 18:00 hod. na UT na Mlýnské. V průběhu zimní přípravy čeká hráče osm přípravných zápasů a týdenní soustředění.
30.12.Zimní příprava DorostuDvořák PetrBlansko: Dorostenci FK Blansko zahájí zimní přípravu na jarní část MSDL 7.1.2019 v 16:30 na UT V Blansku na Mlýnské.V zimní přípravě je čeká 6. přípravných utkání
18.12.PF 2019 - FK Blansko Dvořák PetrB l a n s k o - Vánoční svátky a nový rok 2019 se nezadržitelně blíží, pojďme si popřát jejich krásné prožití a úspěšný vstup do roku 2019, kde budou naše mužstva bojovat v jarní části sezóny o slibná umístěni.
12.12.Mladší žáci vybojovali na turnaji v Legnici 8. místo Pavel RajtšlégrB l a n s k o - Mladší žáci FK Blansko se stejně jako v minulých letech zúčastnili na přelomu listopadu a prosince Mezinárodního halového turnaje v partnerském městě Legnici. Turnaje se zúčastnila družstva z Polska, České republiky a Ukrajiny.
12.12.Pozvánka na 2. blok turnajů mládeže na ÚdolníMJB l a n s k o - V sobotu 15. prosince se v Blansku podruhé uskuteční dva turnaje mládeže v jeden den. V dopoledních hodinách se představí šest mužstev ročníku 2010, odpoledne poté bude následovat turnaj dalších šesti mužstev ročníku 2007.
4.12.FK Blansko - klubové focení a nová podoba soupisekMJB l a n s k o - Vážení fanoušci blanenského fotbalu, v polovině září proběhlo v areálu na Mlýnské ulici klubové focení všech mládežnických kategorií našeho klubu. Mužům byly pořizovány snímky na stadionu na Údolní. Jak si již můžete všimnout, na úvodní straně jsou vidění jednotlivé fotky, pořízené během jediného odpoledne. Během prosince se dočkáte nových uprav v soupiskách jednotlivých mužstev a tyto fotografie budou k dispozici u každého hráče FK Blansko. V tomto článku se můžete podívat na podobu společných snímků i s trenéry.
28.11.Pozvánka na úvodní halové turnaje mládeže na ÚdolníMJB l a n s k o - V sobotu 1. prosince bude v hale na ulici Údolní rušno. Od 8 do 19 hodin se tu budou totiž konat dva mládežnické turnaje. Od 8 do 13 hodin se představí hráči ročníku 2008 a mladší, od 14 hodin poté hráči ročníku 2006 a mladší. Obou turnajů se účastní domácí pořadatelský oddíl FK Blansko.
19.11.Rozlosování a propozice k Memoriálu Dana NěmceMJB l a n s k o - Na Memoriálu Dana Němce se nakonec představí deset mužstev, avšak s mírnými změnami. Místo Startu Brno se ve skupině A objeví mužstvo blanenského dorostu. Ve druhé skupině se místo Tatranu Bohunice představí FC Boskovice
19.11.Pozvánka na Memoriál Dana NěmceMJ B l a n s k o - V sobotu 24. listopadu od 8 hodin se v hale na ulici Údolní uskuteční 21. ročník Memoriálu Dana Němce, na kterém se představí hned 9 týmů z blanenského a brněnského regionu, a také i jedno mužstvo ze zahraničí, konkrétně z polské Legnice. Vítězství obhajuje domácí tým FK Blansko. Záštitu na 21. ročníkem turnaje převzal starosta města Blanska a předseda FK Blansko Ing. Jiří Crha.
14.11.Historický podzim završen velkým vítězstvím, Blansko na Údolní "zničilo" Velkou Bíteš 9:0!BLA - VBI 9:0, 15.kolo | MJ, Foto: Josef KratochvílB l a n s k o - K poslednímu soutěžnímu utkání roku 2018 nastoupili blanenští muži v neděli 11. listopadu proti celku z Velké Bíteše, který na tento duel nebude vzpomínat v dobrém. Po nadějném úvodu inkasovali hosté během 17 minut pět branek. V druhé půli přidali domácí další čtyři góly, čímž stanovili konečný výsledek na 9:0.
5.11.Gólově bohaté odpoledne v Olomouci! Blansko deklasovalo Nové Sady 7:0NVS - BLA 0:7, 14.kolo | MJ, Foto: Josef KratochvílB l a n s k o - I předposlední zápas podzimní části sezóny dopadl pro blanenské barvy vítězně, když na půdě Nových Sadů zužitkovali naši hrači většinu šancí mezi 22. a 58. minutou zápasu a zaslouženě zvítězili 7:0.
31.10.Bitva se Stráním dopadla vítězně, jediný gól utkání vstřelil v úvodu TulaydanBLA - STA 1:0, 13.kolo | MJ, Foto: Josef KratochvílB l a n s k o - Asi nejnáročnější domácí utkání divizní sezóny sehráli blanenští muži na Údolní proti Strání. Bojovný výkon hostů, jejich snaha o útočnou hru a naopak nepřesnosti domácích vyústily v dramatickou zápletku. Jedinou branku utkání vstřelil v úvodu první půlě Jiří Tulaydan, hosté však nebyli daleko od remízového výsledku s prvním týmem tabulky.
31.10.Podzimní postřehy Dominika ŠmerdyMJ, Foto: archív podzimB l a n s k o - Na několik otázek, týkajících se jak klasického fotbalu, tak i úspěchů v malé kopané, odpovídal Dominik Šmerda.
22.10.Vítězství v Havlíčkově Brodu zařídili svými brankami Bednář a ChloupekHVB - BLA 0:2, 12.kolo | MJ, Foto: Josef KratochvílB l a n s k o - Další tři body z venkovního hřiště získali blanenští fotbalisté v Havlíčkově Brodu. Utkání, netradičně hrané na umělé trávě, rozhodli svými parádními trefami David Bednář a Luboš Chloupek, kteří se shodně prosadili už v první půli. Náskok Blanska před druhými Rosicemi se po jejich zaváhání ve Ždírci zvýšil už na 10 bodů.
22.10.Dvojzápas s Frýdkem-Místkem přinesl blanenským dorostencům pouze bodMJ, Foto: Josef KratochvílB l a n s k o - Sobotní dopoledne na Údolní patřilo dorostencům, kteří se od 10:15 a 12:30 střetli s mužstvy Frýdku-Místku. Starší odehráli se svým soupeřem vyrovnanou partii, museli podstoupit spoustu osobních soubojů a v závěru byli blízko ke vstřelení branky, nicméně skóre zápasu zůstalo nezměněno - 0:0. Mladší držel po celou dobu utkání svými výbornými zákroky brankář Kubín, ale ani on nezabránil porážce 1:4.
19.10.Dorostence čekají doma duely s Frýdkem-Místkem, muži vyrazí v neděli do Havlíčkova BroduMJB l a n s k o -Sobotní dopoledne bude na Údolní patřit dorostencům. Od 10:15 a 12:30 sehrají starší a mladší dorostenci zápasy s Frýdkem-Místkem. Muži cestují v neděli do Havlíčkova Brodu, kde utkání začíná už ve 14:30.
15.10.V utkání dvou odlišných poločasů zvítězili Blanenští v poměru 4:0BLA - BRE 4:0, 11.kolo | MJ, Foto: Josef KratochvílB l a n s k o - 11. výhra v Moravskoslezské divizi D se zrodila na Údolní v souboji s Břeclaví. Svěřenci trenéra Koloucha dlouho hledali recept na defenzívu soupeře a potýkali se s nepřesnou kombinací. Čtyřgólovou druhou půli odstartoval svou trefou Jiří Huška, poté se k němu přidal dvěma zásahy Mohamed Traore a nakonec vítězství pečetil kapitán David Bednář.
12.10.Muži proti Břeclavi na Údolní, žáci proti Pohořelicím v dopoledních hodinách na Mlýnské! MJB l a n s k o - Jak muži, tak i žáci se v sobotním fotbalovém programu představí na blanenských trávnících. Muže čeká na Údolní souboj s 11. týmem Moravskoslezké divize D Břeclaví. Proti žákům se postaví družstva z Pohořelic.
9.10.KARTIČKY HRÁČŮ!INFOB l a n s k o - Vážení trenéři, vedoucí, dobrý den. Poprosím vás o připomenutí přeposláním informace všem příslušníkům vašeho týmu.
8.10.Desátou divizní výhru vybojovali blanenští fotbalisté v PolnéPOL - BLA 1:2, 10.kolo | MJ, Foto: Josef KratochvílB l a n s k o - Jubilejní 10. vítězství v této sezóně se zrodilo na Vysočině. Slavoj Polná prožila v uplynulém týdnu velký pohárový zápas s pražskou Spartou a ještě v neděli hostila 1. mužstvo Moravskoslezské divize D. Výsledek 2:1 pro blanenské barvy zařídili svými brankami Radim Dvořák a Ondřej Paděra.
5.10.Na Údolní se střetnou dorostenci s Valašským Meziříčím, muže v neděli čeká duel s PolnouMJB l a n s k o - Sobotní dopoledne bude na Údolní patřit dorostencům, kteří od 10:15 a poté 12:30 vyzvou družstva staršího a mladšího dorostu z Valašského Meziříčí. Muže čeká výlet na Vysočinu do Polné, žáci odehrají svá utkání rovněž v sobotu dopoledne na Lesné se Startem Brno.
4.10.V týmu panuje pozitivní atmosféra, shodují se David Bednář a Jiří HuškaMJB l a n s k o - Podzimní část fotbalové sezóny 2018/2019 ubíhá mílovými kroky. Do jejího konce zbývá blanenským hráčům už jen 6 kol, ve kterých změří síly s většinou mužstev ze spodní poloviny tabulky. Jak prozatím vypadá očima hráčů letošní divizní ročník a jaká je situace v týmu jsme se zeptali Davida Bednáře a Jířího Hušky.
29.9.Sváteční odpoledne patřilo na Údolní domácím, Blansko přehrálo Ždírec vysoko 5:0BLA - ZDN 5:0, 9.kolo | MJ, Foto: Josef KratochvílB l a n s k o - Již deváté vítězství, z toho páté na domácí půdě, vybojovali blanenští fotbalisté, tentokráte proti Ždírci nad Doubravou. Po první půli to vypadalo ještě na náročnou práci, nicméně velká produktivita a nádherné akce v druhé části zápasu přinesly vysoký výsledek 5:0. Blansko tak stále kraluje Moravskoslezské divizi D s celkovými 27 body.
24.9.Pozvánka na mistrovské utkání mužů se Ždírcem nad Doubravou!MJB l a n s k o - Výjimečně v pátek 28. září 2018 v 15:30 hod. sehrají blanenští muži utkání 9. kola Fortuna Moravskoslezské divize D se čtvrtým Ždírcem nad Doubravou. Naše mužstvo zatím ani jednou v divizní sezóně nezaváhalo a s plným počtem bodů kraluje tabulce soutěže. Na toto utkání srdečně zve všechny příznivce blanenského fotbalu předseda FK Blansko a místostarosta města Blanska Ing. Jiří Crha. Každý účastník se zakoupenou vstupenkou se může těšit na malé překvapení.
23.9.Muže dnes čeká divizní šlágr ve Žďáru nad SázavouMJB l a n s k o - Náročný výlet na Vysočinu a těžký soupeř v boji o špici divize. To vše čeká na blanenské fotbalisty ve Žďáru nad Sázavou, kde budou od 15:30 hod. usilovat o další body do divizní tabulky.
23.9.Klíčový divizní duel zvládli lépe Blanenští, kteří ze Žďáru dovezli výhru 2:1ZNS - BLA 1:2, 8.kolo | MJ, Foto: Josef KratochvílB l a n s k o - Tři body na půdě 2. týmu Moravskoslezské divize D jsou úžasným počinem blanenského mužstva. Góly Davida Bednáře a Jiřího Hušky, které tito dva hráči vstřelili v druhé polovině 2. poločasu, výrazně dopomohly k vítězství 2:1, což v konečném důsledku znamená, že Blansko má v tuto chvíli náskok 5 bodů před již druhými Rosicemi.
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2019 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu