B l a n s k o - Již 30. ročník Memoriálu Miroslava Krabičky proběhl ve dnech 21. a 22. června 2013 na stadionu na Mlýnské. Jubilejní ročník získal díky hostům z Polska a Rakouska mezinárodní punc. Jeho vítězem se stal celek SV Phönix Mürzzuschlag, který ve finále zdolal naše mladší žáky.
„Kromě hostů z Polska a Rakouska a domácího mužstva se na tradičním turnaji mladších žáků představila také Zbrojovka Brno, Sparta Brno, Mikulov, Kohoutovice, Medlánky. Turnaj se celkově vydařil a již nyní se těšíme na další ročník,“ řekl na jeho adresu hlavní organizátor Karel Ťoupek, který byl zástupci klubu a města oceněn za svoji činnost.

Pro diváky byly letos připraveny atrakce v podobě elektrických koloběžek, aut na dálkové ovládání a rodiče si s dětmi mohli také vyzkoušet své fotbalové dovednosti. Ceny nejlepším hráčům předávali dvojnásobný mistr světa v ledním hokeji Roman Meluzín, bývalý reprezentační brankář Jaromír Blažek, hráč Zbrojovky Brno Luděk Pernica, místostarosta města Blanska pan Ing. Jiří Crha a pan Miroslav Krabička. Hostem turnaje byl také senátor ČR Jozef Regec.

Výsledky Blanska:

8. FC Sparta Brno
9. FC Medlánky
10. FC Svratka Brno

Nejrychlejší branka: Radim Ševčík, FK Blansko (32 s)
Nejlepší hráč: David Prudil, FK Blansko
Nejlepší brankář: Szymon Janeczko, Konfeks Legnica