B o s k o v i c e / B l a n s k o - Starší dorostenci sehráli včera úvodní utkání letošního ročníku Artézia Cupu. Proti domácímu A týmu Boskovic museli vinou několika absencí vypomoci i hráči mužské kategorie, přesto však svěřenci Petra Stupky podlehli svému soupeři poměrem 0:7.
Artézia Cup 2014, UT Boskovice, 7.2.2014, 17:30
FC Boskovice A - FK Blansko st. dorost 7:0 (5:0)
Branky:
Stara 2, Fadrný, T. Přikryl, A. Přikryl, R. Müller, Michal Horák
Sestava:
1. poločas: Pokorný - Šebela, Brichta, Blažek, Vágner - Šafařík, Kratochvíl, M. Zouhar, Jabůrek - Beránek, D. Keprt
2. poločas: Němec - Zavoral, Blažek, Bednář, Vágner - D. Keprt, Kratochvíl, M. Zouhar, Hepp - Semchuk, Majer
Trenér: Petr Stupka
Asistent: David Bednář

Hodnocení asistenta trenéra

David Bednář, FK Blansko: „Místo logického posílení o nejlepší mladší dorostence jsme po dohodě s trenéry A i B mužstva využili pomoci pětice hráčů Vágner, Zavoral, Hepp, Majer a Němec. První pološas se na hrišti až na A. Vágnera proháněli jen dorostenci a díky zkušenějším domácím to bylo na hře vidět. Nicméně jsme se i tak dostávali do 100% šancí, hlavně Beránek, který Boskovicím dluží za dva zakoplé míče. Po přestávce se hra více vyrovnala, bohužel jsme po individuálních chybách ještě dvakrát inkasovali.“