B r n o / B l a n s k o - Mladší dorostenci si v přípravném utkání poradili s účastníkem krajského přeboru dorostu Moravskou Slavii Brno, kterou zdolali 8:0.
Přátelské utkání, mladší dorost, UT Nordic Brno, 15.2.2014, 12:00
FK Blansko - SK Moravská Slavia Brno 8:0
Branky:
O. Zmeko 3, Keprt, Loula, Mareček, Zeman, D. Zmeko
Sestava: Matuška - Kala, Študent, Kašpárek, Urbánek - Loula, R. Keprt, Zeman, Mareček - O. Zmeko, D. Zmeko
Trenér: Jiří Pokoj st.

Hodnocení trenéra

Jiří Pokoj st., FK Blansko: „Mladší dorostenci pokračují v přípravě v dobrých výkonech, i když se potýkají s velkou marodkou. Několik hráčů je navíc se školou na horách. Přesto v pohledném zápase s týmem, který hraje krajský přebor, podali výborný výkon.“