B l a n s k o - V sobotu 15. února se ve sportovní hale na Údolní ulici uskutečnil turnaj starších žáků, ročník 1999 a mladší. Za účasti osmi týmů do hry zasáhli také domácí starší žáci FK Blansko, tentokrát hrající jako B tým.
V úvodním utkání proti týmu Olomučan bez nejmenších problémů kluci zvítězili 6:0, když se střelecky uvedl Radim Ševčík, který dal 4 branky, další dvě branky přidala nová posila týmu Tomáš Kouřil. V dobrém výkonu pokračovali kluci také proti Olešnici, kterou porazili 2:0, brankami Ševčíka a Klosowitze. V utkání o vítězství ve skupině přehráli kluci i jediný mimookresní tým FK Drnovice 4:0, když po dvou brankách dali Ševčík a Mlčoušek.

Tabulka skupiny A

P.TýmZVRPSkóreB
1. FK Blansko B 3 3 0 0 12:0 9
2. FK Drnovice 3 2 0 1 5:4 6
3. FC Olešnice 3 1 0 2 3:7 3
4. Sokol Olomučany 3 0 0 3 1:10 0

Tabulka skupiny B

P.TýmZVRPSkóreB
1. AFK Letovice 3 3 0 0 9:3 9
2. FK MKZ Rájec-Jestřebí 3 2 0 1 7:3 6
3. TJ Malá Haná Knínice 3 1 0 2 5:11 3
4. Sokol Lipovec 3 0 0 3 3:7 0
V semifinále se kluci utkali s týmem Rájce. Utkání mělo vynikající úroveň a asi bylo předčasným finále. Hosté se ujali vedení, když na 3x nakonec překonali našeho zaskakujícího brankáře Šmerdu. Naši hráči ale nakonec utkání v samotném závěru vyrovnali, když brankáře Rájce prostřelil Pačovský. Na řadu tak přišly penalty a koncert Šmerdy a Ševčíka. Prvně jmenovaný dvě penalty chytil a sám dvě dal a Radim Ševčík, znovu ukázal že nemá nervy a s přehledem proměnil také dvě penalty, z nichž ta druhá byla rozhodují pro postup do finále!

Ve druhém semifinále překvapivě porazily Drnovice tým Letovic, když kluci z Letovic nedokázali dát branku ani z těch nejvyloženějších šancí.

Utkání o třetí místo bylo jasnou záležitostí Rájce, který oplatil Letovicím porážku ze skupiny a vyhrál 3:0.

Ve finále si pak kluci Blanska poradili s týmem Drnovic 2:0, když další svoji branku dal Ševčík a v závěru si dezorientovaní obránci Drnovic dali vlastní gól.

Mimo zaslouženého vítězství v turnaji jsme si odnesli i individuální ocenění. Nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen jinak záložník a střelec týmu Dominik Šmerda a nejlepším střelcem, který doufejme našel svoji střeleckou formu Radim Ševčík, který dal soupeřům 8 branek.

Konečné pořadí turnaje:
1. FK Blansko B
2. FK Drnovice
3. FK MKZ Rájec-Jestřebí
4. AFK Letovice
5. TJ Malá Haná Knínice
6. FC Olešnice
7. SK Lipovec
8. Sokol Olomučany
FK Blansko B
Vítěz turnaje pod vedením asistenta trenéra Tomáše Vacha.