2:1

19.04.2024 | 17:00

2

1

B o s k o v i c e / B l a n s k o - Starší dorostenci prohráli v rámci svého třetího utkání na Artézia Cupu v Boskovicích s účastníkem 1.A třídy, skupiny A Kunštátem 1:4.
Artézia Cup 2014, UT Boskovice, 2.3.2014, 10:00
1FK Blansko st. dorost
Sestava: Šmerda - Brichta, Blažek, Zemach (Šíbl), D. Keprt (R. Keprt) - Šafařík, Kratochvíl, M. Zouhar, Šebela - P. Souček - Beránek (Staněk)
Trenér: Jiří Pokoj ml.
4FK Kunštát
Poločas: 1:1
Branka: 39. Beránek

Komentář k zápasu

První poločas byl ze strany blanenských dorostenců velmi povedený a to hlavně po taktické stránce. Soupeř měl sice více ze hry, ale do vážnějších situací se dostával ojediněle. Po jedné takove bohužel Blanenští ve 13. min. inkasovali, když nedůrazu ve vápně využil útočník soupeře a překonal Šmerdu - 0:1.

Odpověď přišla ve 39. min. po kombinaci Součka s Beránkem, kdy druhý jmenovaný technickou střelou vyrovnal - 1:1.

Druhý poločas dorostencům vůbec nevyšel. Jedna hrubá chyba střídala druhou a díky neschopnosti soupeře inkasovali Blanenští pouze třikrát.

Další utkání na Artézia Cupu sehrají starší dorostenci FK Blansko v sobotu 8. března od 11:30 proti domácímu staršímu dorostu.