25.03.2014  |  Boris Hasa

Měli jsme příležitosti odkočit na rozdíl dvou branek, hodnotil trenér Hajský

Měli jsme příležitosti odkočit na rozdíl dvou branek, hodnotil trenér Hajský

V y š k o v / B l a n s k o - Zápas dvou odlišných poločasů odehráli v rámci úvodního jarního kola fotbalisté FK Blansko na půdě vedoucího týmu tabulky MFK Vyškov. Vývoj utkání zhodnotil hlavní trenér Jiří Hajský.

 
 
„V kabině jsem hráče upozorňoval, že musíme hrát celých devadesát minut. Už v přípravě jsme odehráli některé zápasy pouze s jedním dobrým poločasem. Dnes se to naplnilo na sto procent. V prvním poločase jsme měli možnosti k tomu, abychom odskočili na rozdíl dvou branek. To se nepodařilo. K naší smůle jsme na začátku druhého poločasu inkasovali nešťastnou vlastní branku. Od toho momentu jsme prakticky přestali existovat,“ hodnotil vývoj bitvy s lídrem trenér Hajský.

Sebevědomí Blanska notně nahlodala vlastní branka obránce Davida Müllera ze 46. minuty, který si dal v den svých 23. narozenin nechtěný dárek. „Ta situace už začala narážečkou a rychlou akcí přes naši pravou stranu. Následoval ostrý střílený centr do našeho vápna, což je pro obránce složitá situace, protože prakticky není čas na optimální reakci. Prostě se to stane, Davidovi jsme nic nevyčítali,“ popsal blanenský kouč.

Druhou branku inkasovali Blanenští v 66. minutě po rohovém kopu. „Chtěl bych se podívat na video, protože rohovému kopu předcházela situace, kdy Petr Čoupek pouštěl míč do autu s vědomím, že bude následovat odkop do branky. Bohužel se tak nestalo. Následně jsme neobsadili hráče na zadní tyči a ten tvrdou hlavičkou skóroval. Třetí branka už padla díky tomu, že jsme otevřeli hru,“ zakončil své hodnocení trenér Hajský.
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu