B r n o / B l a n s k o - Ve středu 18. června od 18:00 sehraje výběr fotbalistů Jihomoravského krajského fotbalového svazu finálové utkání proti výběru Olomouckého KFS. Početné zastoupení zde bude mít opět i náš klub, z něhož byli nominováni čtyři hráči a jeden náhradník.
Po nezdarech z let 2010 a 2012 proti výběru Zlínského KFS jihomoravský amatérský výběr v prvním kole Regions Cupu uspěl a postoupil do republikového finále. Ve Žďáře nad Sázavou porazil 21. května Královehradecký KFS 4:1. Finálové utkání výběru fotbalistů Jihomoravského Krajského fotbalového svazu proti výběru Olomouckému Krajského fotbalového svazu bude sehráno ve středu 18. června od 18:00 na stadionu Hanácké Slavie Kroměříž. Do nominace se vešlo celkem pět hráčů, kteří na jaře oblékají dres FK Blansko. Mezi náhradníky je i kmenový hráč FK Blansko, obránce Petr Šíp.

Seznam nominovaných hráčů

Brankáři:
David Juran (FK Blansko)
Marek Gruber (TJ Tatran Bohunice)

Obránci:
Jan Vítámvás (FC Slovan Rosice)
Jakub Šplíchal (FK Blansko)
Rudolf Čampa (SK Líšeň)
Ondřej Masařík (TJ Tatran Bohunice)

Záložníci:
Radim Fiala (TJ Tatran Bohunice)
Dominik Urbančok (MFK Vyškov)