2:1

28.04.2024 | 15:00

2

1

B o s k o v i c e / B l a n s k o - Mladší dorostenci v neděli sehráli poslední přípravné utkání před startem nového ročníku dorostenencké divize. Svěřenci Davida Bednáře a Petra Šípa porazili Boskovice na jejich hřišti poměrem 4:3.
neděle 10. 8. 2014, 11:30, Boskovice
FC Boskovice U 17 - FK Blansko U17 3:4 (2:1)
Branky:
D. Zmeko 2, Šmerda 2
Sestava: Holík (40. Veselý) - Šamalík, Študent, Feik, Kala (40. Šustr) - Přikryl, Gregor, Psota (40. Šmerda) - D. Zmeko, Sedlák (65. Psota), Dobeš
Trenér: David Bednář
Asistent: Petr Šíp

Hodnocení trenéra

„V posledním přípravném utkání před nedělním mistrovským utkáním se Spartou Brno jsme zajížděli na půdu Boskovic. Po dvou předchozích nepříliš vydařených přípravných zápasech jsme tentokrát předvedli dobrý výkon. V prvním poločase jsme bohužel vyprodukovali dvě hrubé chyby, ze kterých nás soupeř vytrestal a záhy vedl 2:0. Kontaktní gól zaznamenal po individualní akci těsně před odchodem do šaten Dominik Zmeko. Ve druhé půli jsme zlepšili pohyb a díky střídajícímu Šmerdovi otočili skóre v náš prospěch. Čtvrtou branku přídal opět D. Zmeko. Zápas měl parametry mistrovského utkání. Jsem rád, že jsme otočili nepříznivý výsledek. Co mě ale těší nejvíce, že všech čtrnáct hráčů předvedlo kvalitní výkon a hlavně ve druhé půli jsme byli lepším týmem.“