B l a n s k o - Mladší dorostenci sehráli v sobotu předposlední přípravné utkání před začátkem jarní části divizní sezóny. Svěřenci trenéra Davida Bednáře vyhráli přesvědčivě ve Velkém Meziříčí na umělé trávě s domácím týmem 4:0.
sobota 14. 3. 2015, 10:00, UT Velké Meziříčí
FC Velké Meziříčí U17 - FK Blansko U17 0:4 (0:3)
Branky:
D. Zmeko, Dobeš, Šmerda, Študent
Sestava: Veselý - Dobeš, Šustr, Feik, Šamalík - Formánek, Šmerda, Gregor, Hanák - D. Zmeko, Študent
střídali: Kala, Borek
Trenér: David Bednář
Vedoucí týmu: Josef Šmerda

Hodnocení vedoucího týmu

„Předposlední přípravné utkání odehráli hráči mladšího dorostu proti diviznímu celku Velkého Meziříčí. Hráči Blanska měli po celé utkání zápas zcela pod kontrolou a zejména v prvním poločase domácí tým jasně přehrávali. Druhý poločas i díky skóre již postrádal kvalitu. Mrzí nás jen opětovné neproměňování šancí, které by nás v mistrovských utkáních mohlo stát body.“