19.03.2015  |  Michal Malits

Předpřípravka skončila v Adamově čtvrtá

Předpřípravka skončila v Adamově čtvrtá

A d a m o v / B l a n s k o - V sobotu 14. března se předpřípravka ročník 2008 a mladší zúčastnila prvního halového turnaje „O pohár předsedy FK Adamov“. Svěřenci trenérů Michala Malitse a Zbyňka Feika se ho zhostili se ctí a obsadili čtvrté místo.

 
 
Turnaje se zúčastnilo 5 týmů a hrálo se systémem každý s každým. V prvním utkání jsme nastoupili proti Řícmanicím. Než jsme si stihli zvyknout na větší halu, tak už jsme prohrávali. Celkově utkání skončilo naší prohrou 3:0. Nejlepší výkon podal brankář Jakub Hasoň, který pochytal ještě spoustu dalších šancí soupeře.

Ve druhém utkání nás čekal nejlehčí soupeř Lažany, ale po jediné jeho akci jsme prohrávali 0:1. Nevzdali jsme to a po několika šancích jsme vyrovnali na konečných 1:1, střelec branky byl Vojtěch Hloušek.

Dalším soupeřem byly Soběšice. Přestože našemu výkonu nechyběla bojovnost a touha po vítězství, prohráli jsme toto utkání poměrem 1:3. Jedinou naši branku dala Sára Šebelová.

Posledním soupeřem byl domácí Adamov. Utkání se pro nás nezačalo vyvíjet nejlépe, ale povedlo se nám dvěma brankami skóre otočit a nakonec zvítězit 2:1. Střelcem obou našich branek byl Vojtěch Hloušek. Na turnaji jsme obsadili 4. místo.

Tímto bych chtěl poděkovat všem hráčům za bojovnost, rodičům a fanouškům za výbornou kulisu a fandění.

Michal Malits, trenér
Předpřípravka FK Blansko - O pohár předsedy FK Adamov
horní řada zleva: Hynek Vyplel, Adam Feik, Zbyšek Kretz, Adam Zuck, Vojtěch Hloušek, Radek Malits
dolní řada: Matyáš Matal, Dominik Poláček, brankář Jakub Hasoň, Sebastian Hudec, Sára Šebelová
Předpřípravka FK Blansko - O pohár předsedy FK Adamov

 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu