B l a n s k o - Mladší dorostenci sehráli v sobotu na stadionu na Mlýnské poslední přípravné utkání před startem jarní části divize. V něm porazili starší dorostence Rájce-Jestřebí 6:3.
sobota 21. 3. 2015, 10:15, stadion na Mlýnské, Blansko
FK Blansko U17 - FK MKZ Rájec-Jestřebí U19 6:3 (4:1)
Branky:
D. Zmeko 3, Borek 2, Formánek
Sestava: Veselý - Kala, Študent, Šustr, Šamalík - Dobeš, Feik, Šmerda, Sedlák - Zmeko D., Formánek
střídali: Borek, Šenkeřík
Vedoucí týmu: Josef Šmerda

Hodnocení vedoucího týmu

„Poslední přípravné utkání, které bylo sehráno na přírodní trávě na Mlýnské se bohužel hráčům Blanska zcela nepodařilo. Sice chyběli někteří hráči základní sestavy, ale to nemůže omluvit celkový herní projev mužstva. Po celé utkání výkon domácích postrádal pohyb, důraz a nasazení. Řada nepřesností ve hře umožnila hostům vypracovat si několik brankových příležitostí, které naštěstí neproměnili. Snad premiéra v jarní části soutěže bude zdařilejší než generálka, protože na tým Bohunic, který nás čeká příští sobotu, by tento výkon rozhodně nestačil.“

Pozvánka na start jara

sobota 28. března od 10:15, stadion na Mlýnské, Blansko