2:1

28.04.2024 | 15:00

2

1

B r n o / B l a n s k o - Poslední přípravný zápas před zahájením jarní části 1.A třídy, skupiny A sehráli v neděli hráči farmářského klubu TJ Sokol Bořitov. Na umělé trávě Sparty Brno remizovali svěřenci trenéra Radka Sedláčka se 7. týmem KP Vysočiny Velkou Bíteší 1:1.
neděle 22. 3. 2015, 16:00, UT FC Sparta Brno
TJ Sokol Bořitov - FC Spartak Velká Bíteš 1:1 (1:1)
Branka:
42. Bezděk
Sestava: Němec - Málek, Mareček, Jelínek, Kopecký - A. Vašák, M. Hrazdíra, Knies, P. Beneš - Bezděk, Jarůšek
Náhradníci: T. Hrazdíra, Machorek
Trenér: Radek Sedláček

Hodnocení trenéra

„Zejména 30 minut prvního poločasu jsme byli lepším i nebezpečnějším týmem. Dobře jsme napadali soupeřovu rozehrávku a předvedli několik podařených útočných akcí, kterým chyběla pouze přesnost v zakončení. Ve zbytku poločasu se hra vyrovnala. Do druhé půle jsme udělali střídáním dvě změny a pozměnili i rozestavení. Soupeř nás postupem času přehrával. Nám se nepodařilo pokrýt střed hřiště a zbytečnými ztrátami míče jsme mu dávali prostor k nebezpečným útokům. V těchto chvílích nás podržel Filip Němec. Velká Bíteš dokonce neproměnila penaltu. My jsme se dostali k zakončení už jen velmi málo. Mistrovské zápasy musíme zvládat tak, jako první poločas.“