P a r d u b i c e / B l a n s k o - V úterý sehrál žákovský výběr U14 Jihomoravského krajského fotbalového svazu předposlední duel základní části Mezikrajské soutěže 2014/15. O vítěznou branku v utkání proti Pardubickému výběru se postaral hráč starších žáků FK Blansko Alexandr Rek!
"Výběr U14, bez několika stabilních hráčů, podal kolektivní výkon a po zásluze otočil výsledek během čtyř minut ve druhém poločase. Nejprve srovnal ve 42. minutě Lhotecký a o čtyři minuty později pečetil vítězství Rek. Ve středu pole se dařilo Vojtovi Šmídovi a Dominiku Geringrovi. Za čtrnáct dní nás čeká rozhodující utkání s Královehradeckým KFS, kdy se rozhodne o pustupujícím do finále Mezikrajské soutěže," uvedl profesionální trenér mládeže JmKFS Stanislav Schwarz.

úterý 7. dubna 2015, 12:30, Pardubice - Ohrazenice

Pardubický KFS U14 - Jihomoravský KFS U14 1:2 (1:0)

Branky JmKFS: Lhotecký, Rek
Sestava: Marek Malecký (Moravská Slavia Brno) - Alexandr Rek (FK Blansko), Josef Čurda (Svratka Brno), Gabriel Moussa (Líšeň), Dominik Gehringer, Miroslav Kamenský, Michal Kavin, Vojta Šmíd, Claude Lhotecký (Zbrojovka Brno), Michal Ševčík, Šimon Žalud, Jakub Bárta, Petr Zemánek (Hodonín), František Kudrna (Lužice)