B r n o / B l a n s k o - Trenéři výběru Jihomoravského kraje nominovali hráče na druhý trénink v přípravě na Regions´cup. Na pondělí 25. května pozvali do Bohunic 24 fotbalistů. Amatérské EURO startuje 26. června.

Nominace na 2. trénink výběru Jihomoravského kraje v přípravě na amatérské EURO

Brankáři: David Juran (FK Blansko), Marek Gruber (Bohunice), Martin Petráš (Hodonín)
Obránci: Michael Kršák (MS Brno), Roman Švarc (Tasovice), Jakub Šplíchal (FK Blansko), Lukáš Trávník (Mutěnice), Tomáš Novotný (Hodonín)
Záložníci: Radim Fiala (Bohunice), Miroslav Paul (Tasovice), David Lang (Rosice), Radim Záruba (MS Brno), Vlastimil Polák (Hodonín), Miloš Žoček (Rousínov), Tomáš Zůbek (Bzenec), Radim Holešinský (Mutěnice), Ondřej Makiš (Rosice), Lukáš Kubíček (Sparta Brno), Radim Kleiber (Hodonín)