R o s i c e / B l a n s k o - V sobotním utkání 26. kola divize D, v rámci něhož se fotbalisté A týmu FK Blansko představili na stadionu Slovanu Rosice, došlo k nepříjemnému okamžiku.
Ve 35. minutě utkání vinou náhlé indispozice upadl na betonový schod jeden z fanoušků blanenského klubu pan František Kleveta. Zranění hlavy si žádalo okamžité ošetření. To jmenovanému poskytl dlouholetý lékař brněnské Zbrojovky pan MUDr. Jan Ulbrych, který utkání osobně přihlížel.

Vedení FK Blansko touto cestou děkuje MUDr. Ulbrychovi za jeho zákrok. Zároveň přeje Františku Klevetovi co nejrychlejší rekonvalescenci. Vítězství v Rosicích mu celý A tým věnuje.