B r n o / B l a n s k o - Jihomoravské výběry U14 a U13 mají za sebou přípravu na finálové turnaje Mezikrajské soutěže. Ve Velkých Pavlovicích absolvovaly dvoudenní soustředění, v jehož rámci sehrály družební utkání s výběry Bratislavského fotbalového svazu.
Starší výběr podlehl svému soupeři 0:2, mladší tým vyhrál 13:9. Výběr U14 čeká finálový turnaj MKS už příští týden - 26. a 27. května. V Praze se postupně střetne s výběry Moravskoslezského KFS, FS Praha a Středočeského KFS. V nominaci nechybí starší žák FK Blansko Alexandr Rek.

Výběr U14

JmKFS - BFZ 0:2 (0:1)
Branky: 23. a 43. Giesser
Zahajovací sestava JmKFS: Formánek - Neummann, Ševčík, Žalud, Kavín - Rolinek, Švrček, Purriny, Rek - Šenkeřík, Kaššai

Hodnocení JmKFS
Poslední prověrka před finále MKS v Praze. Výběr BFZ se ukázal jako velmi silný soupeř. Výběr BFZ byl složen převážně z hráčů Slovanu Bratislava. My jsme měli několik možností ke vstřelení branky, ale byli jsme málo produktivní v zakončení.

Výběr U13

JmKFS - BFZ 13:9
Branky JmKFS:
Vorlický 3, Ibrahim, Jambor, Petrásek, Dvořák, Šedivý Ondřej 2, Fiala Adam, Chládek, Canales Enrico

Foto z družebního utkání najdete ZDE.