V neděli se postaví svěřenci hlavního trenéra Schwarze domácímu Irsku, který zastupuje výběr Východní oblasti a skupinu pak zakončí proti turecké Ankaře ve středu 1. července od 20 hodin. Vše samozřejmě pod drobnohledem webu jmkfs.cz.
Na amatérském EURU se představí osm regionů, vítězné týmy skupin se střetnou v sobotu 4. července o titul amatérského šampiona starého kontinentu. Druzí ze skupin si z Irska odvezou bronzové medaile.
Skupina A
Česká republika - Jihomoravský kraj
Irsko - Východní oblast
Turecko - Ankara
Bosna a Hercegovina - Tuzlanský kanton
Skupina B
Německo - Württembersko
Severní Irsko -Východní oblast
Polsko - Dolnoslezské vojvodství
Chorvatsko - Záhřebská župa
16:00: Jihomoravský kraj - Tuzlanský kanton
16:00: Záhřebská župa - Dolnoslezské vojvodství
20:00: Východní oblast Irska - Ankara
20:00: Východní oblast Severního Irska - Württembersko
Neděle 28. června
13:00: Záhřebská župa - Východní oblast Severního Irska
13:00: Dolnoslezské vojvodství - Württembersko
16:00: Jihomoravský kraj - Východní oblast Irska
16:00: Ankara - Tuzlanský kanton
Středa 1. července
16:00: Württembersko - Záhřebská župa
16:00: Dolnoslezské vojvodství - Východní oblast Severního Irska
20:00: Jihomoravský kraj - Ankara
20:00: Tuzlanský kanton - Východní oblast Irska
Sobota 4. července
16:00: Finále
Obránci: Michael Kršák (MS Brno), Roman Švarc (Tasovice), Jakub Šplíchal (FK Blansko), Tomáš Novotný (Hodonín), Petr Šíp (FK Blansko)
Záložníci: Radim Fiala (Bohunice), David Lang (Rosice), Radim Záruba (MS Brno), Miloš Žoček (Rousínov), Tomáš Zůbek (Bzenec), Miroslav Paul (Tasovice), Ondřej Makiš (Rosice), Lukáš Kubíček (Sparta Brno), Radim Kleiber (Hodonín)
Útočníci: Ondřej Ullmann (Rosice), Petr Kasala (Bzenec), Ondřej Přichystal (Sparta Brno), Petr Svoboda (MS Brno)
Náhradníci: Martin Petráš (Hodonín), Jakub Havlásek (Rosice), David Müller (FK Blansko), Jan Trtílek (FK Blansko), Lukáš Trávník (Mutěnice)
Na amatérském EURU se představí osm regionů, vítězné týmy skupin se střetnou v sobotu 4. července o titul amatérského šampiona starého kontinentu. Druzí ze skupin si z Irska odvezou bronzové medaile.
Mistrovství Evropy amatérských fotbalistů
Irsko, 26. června - 4. červenceSkupina A
Česká republika - Jihomoravský kraj
Irsko - Východní oblast
Turecko - Ankara
Bosna a Hercegovina - Tuzlanský kanton
Skupina B
Německo - Württembersko
Severní Irsko -Východní oblast
Polsko - Dolnoslezské vojvodství
Chorvatsko - Záhřebská župa
Jízdní řád EURA
Pátek 26. června16:00: Jihomoravský kraj - Tuzlanský kanton
16:00: Záhřebská župa - Dolnoslezské vojvodství
20:00: Východní oblast Irska - Ankara
20:00: Východní oblast Severního Irska - Württembersko
Neděle 28. června
13:00: Záhřebská župa - Východní oblast Severního Irska
13:00: Dolnoslezské vojvodství - Württembersko
16:00: Jihomoravský kraj - Východní oblast Irska
16:00: Ankara - Tuzlanský kanton
Středa 1. července
16:00: Württembersko - Záhřebská župa
16:00: Dolnoslezské vojvodství - Východní oblast Severního Irska
20:00: Jihomoravský kraj - Ankara
20:00: Tuzlanský kanton - Východní oblast Irska
Sobota 4. července
16:00: Finále
Nominace výběru Jihomoravského kraje
Brankáři: David Juran (FK Blansko), Marek Gruber (Bohunice)Obránci: Michael Kršák (MS Brno), Roman Švarc (Tasovice), Jakub Šplíchal (FK Blansko), Tomáš Novotný (Hodonín), Petr Šíp (FK Blansko)
Záložníci: Radim Fiala (Bohunice), David Lang (Rosice), Radim Záruba (MS Brno), Miloš Žoček (Rousínov), Tomáš Zůbek (Bzenec), Miroslav Paul (Tasovice), Ondřej Makiš (Rosice), Lukáš Kubíček (Sparta Brno), Radim Kleiber (Hodonín)
Útočníci: Ondřej Ullmann (Rosice), Petr Kasala (Bzenec), Ondřej Přichystal (Sparta Brno), Petr Svoboda (MS Brno)
Náhradníci: Martin Petráš (Hodonín), Jakub Havlásek (Rosice), David Müller (FK Blansko), Jan Trtílek (FK Blansko), Lukáš Trávník (Mutěnice)