02.09.2015  |  synotliga.cz, Foto: Deník/Hynek Skoták

Napsali o nás: Petr Švancara uveden mezi legendy Synot ligy

Napsali o nás: Petr Švancara uveden mezi legendy Synot ligy

P r a h a / B l a n s k o - V historii SYNOT ligy patří mezi největší ikony, osobnosti a legendy. Hráči a trenéři, kteří mají na svém kontě přes tři sta odehraných nebo odtrénovaných zápasů nemohou být ani jinak titulováni. I proto se Ligová fotbalová asociace rozhodla, že tato výjimečná jmena vyzdvihne a ocení.

 
 
Nově založený Klub legend tak v pondělí 31. srpna v rámci Banketu SYNOT ligy inauguroval své první členy. Uličný, Blažek, Horváth, Zelenka, Švancara a další. Ti všichni se stali součástí projektu, který bude podporovat českou nejvyšší soutěž a její legendy.

„Upozorňovat a vyzdvihovat mimořádné výkony z dob minulých, ale i současných by mělo být úkolem každé fotbalové soutěže. SYNOT liga tak už činí. Právě kluby, hráči a jejich příběhy tvoří obraz české nejvyšší soutěže. A my chceme tento fakt pomocí Klubu legend ještě zvýraznit,“ řekl Dušan Svoboda, předseda Ligové fotbalové asociace.

Aktuálně je v klubu devětadvacet hráčů v poli, tři brankáři a pět trenérů. Tito členové byli uvedeni do Klubu legend právě dnes večer a my se jim budeme podrobně věnovat v následujících dnech.

„Jako legenda se necítím, ale když už jsem zvolen jako legenda, tak je to pro mě čest,“ svěřil se příbramský trenér Pavel Tobiáš.

„Počet startů svědčí o tom, že jsme fotbalu obětovali kus života. A nejenom my, ale i naše rodiny. Svědčí to o tom, že ho máme prostě rádi,“ konstatoval bývalý útočník Brna, Slavie či Příbrami Petr Švancara.

„Nedokážu si představit, jak by se vyvíjel můj život, kdybych nezažil atmosféru české ligy, která se strašně vyvíjí,“ dodala brněnská ikona Marek Zúbek.

Petru Švancarovi k tomuto ocenění jménem FK Blansko gratulujeme. Kromě něho byl do klubu legend uveden i jeho bývalý spoluhráč a dobrý kamarád, který bude hostem pátečního utkání 5. kola divize D FK Blansko - Bystřice nad Pernštejnem. Více se dozvíte v připravovaném článku.Fotogalerie

http://www.synotliga.cz/multimedia/fotografie/83-slavnostn-banket-k-zaloen-klubu-legend.html?id_type=1&pagination=1

Legendy Synot ligy

Legendy Synot ligy - útočníci

 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu