24.09.2015  |  Boris Hasa

Vedení klubu se rozloučí s Radimem Bubeníčkem

B l a n s k o - Vedení FK Blansko se před výkopem zítřejšího utkání 8. kola divize D FK Blansko - FC Slovan Havlíčkův Brod (stadion na Údolní, Blansko, 16:30) rozloučí s bývalým kapitánem a oporou A týmu Radimem Bubeníčkem.

Radim Bubeníček (*26. 6. 1984) oblékal dres A týmu FK Blansko od léta 2008 do konce minulé sezóny. Kromě jarní části sezóny 2009/10 byl 6 a půl roku věrný blanenskému dresu a odváděl v něm vynikající služby. Zastával rovněž funkci asistenta trenéra a pod jeho vedením A mužstvo v minulé sezóně postoupilo do 2. kola poháru FAČR. V letním přestupním termínu odešel Radim Bubeníček do klubu AFK Tišnov.

Srdečně Vás zveme na zítřejší další domácí utkání. Přijďte se i vy rozloučit s bývalým kapitánem Blanska!

Více informací o působení Radima Bubeníčka v blanenském dresu si můžete přečíst zde: http://www.fkblansko.cz/clanek.asp?id=1718