15.12.2015  |  Radek Souček

Starší přípravka B v Nezamyslicích triumfovala

N e z a m y s l i c e / B l a n s k o - V třetí adventní neděli se zúčastnili fotbalisté starší přípravky B ročníku 2007 a mladší halového turnaje v Nezamyslicích. Hrálo se systémem každý s každým a turnaje se zúčastnilo celkem 7 týmů.

Na turnaj odcestovala pouze šestice hráčů a tak kluky nečekalo nic jednoduchého.

I přesto se dokázali s tímto handicapem porvat a zaslouženě obsadili 1. místo. Zároveň postoupili do finále turnaje „mistrů“, který se uskuteční v měsíci dubnu nadcházejícího roku opět v Nezamyslicích.

Klukům patří velké poděkování za bojovnost, obětavost a vzornou reprezentaci klubu. Za své výkony si zaslouží vyzdvihnout kapitán Marek Souček, který byl vyhlášen nejlepším střelcem celého turnaje s dvanácti zásahy do černého.

FK Blansko - Spartak Hulín 4:0
branky: Marek Souček 3, Bruno Klimeš

FK Blansko - TJ Sokol Olšany 1:0
branka: Bruno Klimeš