B l a n s k o - V neděli 10. ledna oslavil 60. narozeniny bývalý hráč Spartaku ČKD Blansko a jedna z legend našeho klubu pan Ing. Vlastimil Pícha.
Rodák z Krnova začínal s fotbalem v 9 letech v Rájci-Jestřebí, kde hrával za žáky, dorost a A mužstvo. V 19 letech ho předseda klubu Miloš Voneš a trenér František Trávníček angažovali do Spartaku ČKD Blansko. V tomto klubu strávil 15 let a vyjma krátkodobého angažmá v KPS Brno již nikdy nikam nepřestoupil.

Nastupoval v útoku a charakterizovala ho výborná hra hlavou. Průměrně vstřelil za jednu sezónu 10 branek. Fotbalovou kariéru ukončil ve 34 letech a za zmínku stojí jistě fakt, že během ní nebyl nikdy vyloučen.

Vedení FK Blansko přeje panu Píchovi do dalších let pevné zdraví, hodně štěstí, spokojenosti a osobní pohody.