02.03.2016  |  Vedení FK Blansko

Emil Zuzák slaví životní jubileum

B l a n s k o - Dnes se významného životního jubilea - 70 let dožívá legenda FK Blansko, bývalý hráč a funkcionář Spartaku Metra Blansko pan Emil Zuzák.

Rodák z Ostravy začal po přestěhování do Blanska v devíti letech hrát fotbal za žáky blanenské Metry. Jako dorostenec posléze odešel v osmnácti letech společně s trenérem Drlíkem, který tehdy vedl Metru, do Líšně. Do Blanska se fotbalově vrátil v roce 1973, aby zde v roce 1976 ukončil svoji fotbalovou kariéru.

Poté se věnoval trenérské činnosti u mládeže Metry Blansko. Pět roků trénoval tamní žákovská družstva a šest let dorostence. Od roku 1987 jeho jméno nechybí v seznamu výboru Spartaku Metra Blansko. Aktivně se podílel na přípravě spojení ČKD a Metry.

Vedení FK Blansko přeje touto cestou panu Zuzákovi do dalších let pevné zdraví, hodně štěstí, spokojenosti, osobní pohody a mnoho hezkých fotbalových zážitků nejen při sledování utkání našeho klubu.