07.04.2016  |  www.jmkfs.cz

Regions´ Cup - nominace na první trénink výběru Jihomoravského kraje

Regions´ Cup - nominace na první trénink výběru Jihomoravského kraje

B r n o / B l a n s k o - Ve středu 27. dubna vstoupí amatérský výběr Jihomoravského kraje do republikové kvalifikace Regions´ Cupu. V semifinále moravské části se představí v Polné, kde se postaví domácímu výběru kraje Vysočina.

 
 
Na první trénink nově se rodícího výběru jsou pozváni tři brankáři a 25 hráčů do pole. Novým členem trenérského štábu je kouč Rosic Michal Kugler.

V první nominaci je osmnáct hráčů z divize a deset z krajského přeboru. Nechybí řada úspěšných reprezentantů z minulého ročníku, ve kterém ovládl Jihomoravský kraj národní část a poté i kvalifikaci v Srbsku. Na amatérském EURO v Irsku obsadil páté místo.

První trénink výběru se uskuteční v pondělí 11. dubna v Bohunicích. Nejpozději do 20. dubna bude zveřejněna nominace na utkání proti výběru kraje Vysočina. Ve středu 27. dubna je rovněž na programu vložené kolo krajského přeboru. Pokud budou mít kluby z krajského přeboru v konečné nominaci byť jen jediného hráče svého družstva, bude jim umožněna a schválena změna termínu mistrovského utkání.

Širší nominace družstva amatérské reprezentace JmKFS – Regions´ cup

Brankáři: Juran David (FK Blansko), Gruber Marek (TJ Tatran Bohunice), Petráš Martin (FK Hodonín)

Hráči do pole: Kršák Michael, Šíp Petr, Selinger Tomáš, Kugler Michal, Pazourek David (FC Slovan Rosice), Svoboda Petr, Handl Martin (SK Moravská Slavia) Gromský Petr, Šplíchal Jakub, Müller David, Trtílek Jan (FK Blansko), Hrazdílek Lukáš, Hrobař Robin, Kirschner Petr, Paul Miroslav (TJ Sokol Tasovice), Fojtík Petr, Hesek Josef, Holešinský Radim (FK Hodonín), Ryšavý Vlastimil (FC Sparta Brno), Žoček Miloš (Tatran Rousínov) Zůbek Tomáš, Kasala Petr (TJ Slovan Bzenec), Sehnal Martin, Mičko Jakub (SK Olympia Ráječko), Burčík Nikolas (TJ Tatran Bohunice)

Realizační tým

Hlavní trenér: Stanislav Schwarz, asistenti: Michal Kugler, Valdemar Horváth
Vedoucí mužstva: Petr Čejka
Manager: Lubomír Němec
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu